Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Vancho каза:

И аз се замислих затова. Нашата скоро може и да му бие шута. Клетият селяк 15 години я налага, направи я най-успешната евър, пропадна му фирмата заради нея и направи така че името Преслава да буди повече интерес от това на Пайнер.

В момента нашата може само да спечели от евентуално напускане на Пайнер. Ако е безскрупулна к*чка ще напусне, а ако в нея има поне малко лоялност - ще си кротува при стареца.

Да я налага още, бе. На мен не ми пука, това не е моя бизнес. А и харесвам Преслава. Но фирмата му вече е дъното и след време нищо чудно Преслава да му помаха за сбогом и да почне сама да пълни големи зали, а Пайнера да предлага малкото си останали певици на дискотеките (Татяна, Ивета Костова, Глухарова, Мара Шулевна) в комплект и с общ хонорар. :) 

А не, мен не може да ме предлага. Аз не съм като тия бе. Аз и над Преслава съм по хонорар и на Камелия (40 000 са много малко пари). Ние с Ивана директно на премиери скачаме, но тя се стопи и изгуби чара си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 31 минути, xroflx9 каза:

Някой знае ли световните певици горе долу какви са им договорите? При тях май е 30% за продуцентите и 70% за тях.

Там са много по комплексни сделки и не могат да се обяснят с две думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Arwity каза:

Ми нормално, сами са отишли в тази компания. Да пробват сами, никой не ги е спрял. 

Аз работя в болница и ще дам пример от тук. Мнооого известен лекар работеше при нас, естествено на процент (естествено за болницата по-голям, отколкото за него), много търсен, един ден се отцепи и отвори собствен кабинет. И сега работи за себе си и пак успява, защото вече името му говори за него. Ако си успял човек, за какъвто имаш претенции, ще успееш и сам. Да се махат от там и готово. Не да ламтят, а насреща нищо. Напълно нормално е, когато работиш за друг, да взема по-голям процент за себе си. Не е благотворително дружество

Проблема е, че който от успешните имена си позволи да напусне, Пайнера започва с мръсните игри. Наговаря заведения и екипи да не работят с напусналия изпълнител. Опитва се да отнеме псевдонима, дори идентичността на самите изпълнители. 

Преди беше немислимо авторите на Пайнер да работят с други имена. Сега поне в това отношение не  е така и композиторите извоюваха някаква свобода. 

Помня навремето ДесиСлава като напусна в пика си на какъв тормоз беше подложена, а още тогава Дъртия е правил номерата си. Чак беше забранил на ДимаСтил да и правят косата... В много клубове дълги госини нямаше участия докато не позатоплиха отношения в даден момент. 

Просто те реално не получават пълноправен шанс да опитат сами. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

А не, мен не може да ме предлага. Аз не съм като тия бе. Аз и над Преслава съм по хонорар и на Камелия (40 000 са много малко пари). Ние с Ивана директно на премиери скачаме, но тя се стопи и изгуби чара си. 

Тая песен за теб ли е писана? :dddddddd

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, retr0 каза:

Форума спря да действа за няколко минути, помислих, че Пеевски реши да сложи край на чалгарския ни рай! Изтръпнах и се поболях, прокървих и се паник атачих!

2BC24A64-C547-49A7-9E16-16D8C2638B68.jpeg

IMG_20191207_004549.jpg.82ab934e2c972ccd818a2ac8db73644c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

Тая песен за теб ли е писана? :dddddddd

 

Не! Това е Мария в началото й на кариерата. Заради нея се обяснявах, че не съм Мара свирката :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да припомня ли Траяна, която каза в "Открит микрофон" как е прецаквана от фирмата да си плаща ротация на "Нещо подобно", при все, че отчита процент и и се водят продуценти, а тогава мацето се бръкна яко за песен от Кости и за клип, сама си каза, че песента е скъпа и заслужава скъп клип. Не е била здравословно добре и е била припирана от компанията. Пускайте си записите, има ги в Youtube всичките. Гледайте сеир.

В тая компания сакън да не си болен. 

Скъпия клип и песен: https://www.youtube.com/watch?v=d6tGoxj8ilM

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Между другото "По-страшно" на Цветелина я няма в ютуб с официално видео. Има само аудио в личния канал на Цветелина Янева, за чието съществуване не подозирах :D 

Цветелина Янева няма личен канал, каналът "Tsvetelina Yaneva" е фейк/фен канал.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Егати - ни дума, ни вопъл, ни стон никъде за вчерашните събития. Имаме ли поне ние снимки на постовете?

И в този моменти осъзнаваме точно какъв контрол има Пеевски над българските медии. С този скандал жълтите сайтове щяха да убият с посещения и десетки статии, но не - гък няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно,  това е много странно, преди подобно нещо щеше да гръмне в най-големите и сериозни новинарски сайтове. Въпреки моментния ми шок и изненада, си помислих после, че това обикновения българин, че дори и поп фолк консуматорите по дискотеките не ги интересува и не си го слагат на сърце. Във форума е вечно обсъжданата тема и малко или много се доказаха много теории, но е малко като затворен кръг, примерно тръгвам да казвам на някой за това и те ме виждат как съм готов да дискутирам по темата и ми казват "бе какво се занимаваш с тия"... И аз съм wtf, тоест цялостно всички ми се струват претръпнали и не е като преди. Явно след толкова скандали цялостно в шоубизнеса и какво ли не, малко или много на хората им е писнало. Което е донякъде тъпо, защото като не се отрази и няма как и да се разреши проблема, идеята беше да получи отзвук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Born to Die каза:

Абсолютно,  това е много странно, преди подобно нещо щеше да гръмне в най-големите и сериозни новинарски сайтове. Въпреки моментния ми шок и изненада, си помислих после, че това обикновения българин, че дори и поп фолк консуматорите по дискотеките не ги интересува и не си го слагат на сърце. Във форума е вечно обсъжданата тема и малко или много се доказаха много теории, но е малко като затворен кръг, примерно тръгвам да казвам на някой за това и те ме виждат как съм готов да дискутирам по темата и ми казват "бе какво се занимаваш с тия"... И аз съм wtf, тоест цялостно всички ми се струват претръпнали и не е като преди. Явно след толкова скандали цялостно в шоубизнеса и какво ли не, малко или много на хората им е писнало. Което е донякъде тъпо, защото като не се отрази и няма как и да се разреши проблема, идеята беше да получи отзвук.

Какъв отзвук? Какъв проблем? Хората си имат много по-сериозни проблеми от този. Интересува го някой кой е дал 50 хил. за клип, кой не му ги върнал, пък що на едната песента тръгнала на .. .. 2011, а на другата с 2 седмици по-късно. Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, mitak_94 каза:

Какъв отзвук? Какъв проблем? Хората си имат много по-сериозни проблеми от този. Интересува го някой кой е дал 50 хил. за клип, кой не му ги върнал, пък що на едната песента тръгнала на .. .. 2011, а на другата с 2 седмици по-късно. Ужас!

Принципно е така, но за по големи глупости са се късали да пишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Принципно е така, но за по големи глупости са се късали да пишат.

Да, но чак да се чудим защо обикновеният човек не се интересувал... Това към днешна дата е абсурдно да стане. Да не говорим, че целият цирк ще е забравен до понеделник, ако Дорис не получи пак факсове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Arwity каза:

Ми нормално, сами са отишли в тази компания. Да пробват сами, никой не ги е спрял. 

Аз работя в болница и ще дам пример от тук. Мнооого известен лекар работеше при нас, естествено на процент (естествено за болницата по-голям, отколкото за него), много търсен, един ден се отцепи и отвори собствен кабинет. И сега работи за себе си и пак успява, защото вече името му говори за него. Ако си успял човек, за какъвто имаш претенции, ще успееш и сам. Да се махат от там и готово. Не да ламтят, а насреща нищо. Напълно нормално е, когато работиш за друг, да взема по-голям процент за себе си. Не е благотворително дружество

Много ясно, че болницата ще взема по-голям процент, защото тя осигурява обсолютно всичко - помещение, ток, материали, помощен персонал и каквото си помислиш. Лекарят прибира своята част, която е по-малка, но в крайна сметка няма толкова разходи. Това е напълно нормално. В своята клиника прибира повече пари, но пък има и повече разходи, но затова пък е независим и може да прави каквото и както си поиска.

Какво точно осигурява Пайнер - композитори, текстописци, режисьори, фризьори? В какво се изразява тяхната роля, с която са заслужили тези пари? Освен това излиза, че се опитват да налагат вето на тези, дръзнали да се махнат. Това е като твоята болница да звъни и и заплашва други здравни заведения, както и пациенти да не ходят при онзи лекар. 

 

Изобщо мнението ти е много притеснително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Много ясно, че болницата ще взема по-голям процент, защото тя осигурява обсолютно всичко - помещение, ток, материали, помощен персонал и каквото си помислиш. Лекарят прибира своята част, която е по-малка, но в крайна сметка няма толкова разходи. Това е напълно нормално. В своята клиника прибира повече пари, но пък има и повече разходи, но затова пък е независим и може да прави каквото и както си поиска.

Какво точно осигурява Пайнер - композитори, текстописци, режисьори, фризьори? В какво се изразява тяхната роля, с която са заслужили тези пари? Освен това излиза, че се опитват да налагат вето на тези, дръзнали да се махнат. Това е като твоята болница да звъни и и заплашва други здравни заведения, както и пациенти да не ходят при онзи лекар. 

 

Изобщо мнението ти е много притеснително.

Не  е точно така. Пайнер им намират участия, дават макар и начална сума за видеоклипове. Едитинга и монтажа също е при тях, освен ако чалгарката не е с претенциите на царица. Техниката също е от тях,както и екипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...