Jump to content


Екстра Нина - Timeout


Препоръчани коментари

Красив текст с изключение на това timeout, много поетичен, само в миналото си позволяваха толкова сложни текстове. Но самото изпяване и виодеклип не ми допадат, а и е ясно, че няма да се оцени, трябва по-плавен преход, не едните да не искат да чуват за балади, а разни стари емблеми да пеят за глухарчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много приятна изненада! :)

Екстра Нина през годините е имала страхотни балади. Тази не мисля, че ще се нареди до тях, но песента е хубава. Текстът е много добър, само timeout-ът стои някак си не на място. Екстричката май постоянно се разхубавява. Много е хубава тук. 

Адмирирам постоянството ѝ откакто се върна в "Пайнер", само да си подбира по-добре нещата, които пуска. От имена като нея, към които имам сантимент, искам 1-2 песни, но изпипани и стойностни, без значение, че днешните фенове не биха им обърнали внимание.

Ако някога пусне нещо в стилистиката на "Отминал спомен" или другите песни, които по това време пускаше, ще я призная! :)

Ето нещо класно от нея:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво Нинче. Супер силна балада и клип. Това вече си е като от проектите и от едно време. Нека залага на стойностното, защото то и отива и смятам, че постепенно ще и потръгнат нещата, да не се отказва. Например една "Добре съм" е супер яка и е в актуалното звучене, защо да не може и Нина да се впише. Да я поканят да пее и на концерта, ще е готино да забие някоя стара класика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.11.2019 г. от 17:42, Born to Die каза:

Красив текст с изключение на това timeout, много поетичен, само в миналото си позволяваха толкова сложни текстове. Но самото изпяване и виодеклип не ми допадат, а и е ясно, че няма да се оцени, трябва по-плавен преход, не едните да не искат да чуват за балади, а разни стари емблеми да пеят за глухарчета.

Дано Нина следващия път се обади на всичките 30+ Пайнерци, а после и на останалите чалгаджии да ги разпита какво мислят да пускат в скоро време и силно се надявам всичките тия хора някак си да стигнат до консенсус за това в каква посока да се движи жанра, че на @Born to Die да му е по-плавен прехода. Мрънкате като се копират една друга и всичко е по калъп, когато някоя реши да кривне - пак. Забелязал съм те, че от известно време нищо което не е на Преса, Галя и Ема не ти харесва - все ти било ретро, какви са тия сюжети ала 2006, защо не гледат Галена... Яко облъчена работа. То не, че на Емилия любовната драма от тази година не е типичен чалга сюжет само че разделен на две части, ама...

Силен и изпипан проект от Екстрата, носещ приятна ретро нотка - много ми допадна, браво! Не виждам лошо да се пускат и такива неща. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Gerganafen каза:

Дано Нина следващия път се обади на всичките 30+ Пайнерци, а после и на останалите чалгаджии да ги разпита какво мислят да пускат в скоро време и силно се надявам всичките тия хора някак си да стигнат до консенсус за това в каква посока да се движи жанра, че на @Born to Die да му е по-плавен прехода. Мрънкате като се копират една друга и всичко е по калъп, когато някоя реши да кривне - пак. Забелязал съм те, че от известно време нищо което не е на Преса, Галя и Ема не ти харесва - все ти било ретро, какви са тия сюжети ала 2006, защо не гледат Галена... Яко облъчена работа. То не, че на Емилия любовната драма от тази година не е типичен чалга сюжет само че разделен на две части, ама...

Силен и изпипан проект от Екстрата, носещ приятна ретро нотка - много ми допадна, браво! Не виждам лошо да се пускат и такива неща. Успех!

Не е вярно, напротив, тази година много съм хвалил всички, особено пролетта и лятото. Няма нужда да намесваш Емилия, защото точно в тази година не може да бъде барната с пръст, клиповете на дуетите са като филм и предизивикаха масов интерес, всичко е на супер високо ниво. И точно това ниво търся, съжалявам, че напоследък само тя, Преслава, Галена, Цветелина, Денис и от време на време някои други успяват да поднесат. Не разбирам точно на теб каква ти е драмата с мен, винаги си ми допадал като потребител и вкус. Още повече, че за тази песен съм се аргументирал кое ми харесва и кое не, под преход имам предвид, че трябва да се търси някаква среда. Тази балада на Нина е като песните на сестра й, дето ги пускат явно за собствен кеф, но в крайна сметка ми хареса. Всъщност ми е жал, че няма никакъв шанс да стане дори популярна, точно защото няма връзка с това какво се търси дори като балада, а ми се иска жената да получи този шанс. Една Нелина направи бруталната с "От щастието най боли" и песента имаше живот, защото беше адекватно предложение. Това исках да видя и от Нина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Born to Die каза:

Не е вярно, напротив, тази година много съм хвалил всички, особено пролетта и лятото. Няма нужда да намесваш Емилия, защото точно в тази година не може да бъде барната с пръст, клиповете на дуетите са като филм и предизивикаха масов интерес, всичко е на супер високо ниво. И точно това ниво търся, съжалявам, че напоследък само тя, Преслава, Галена, Цветелина, Денис и от време на време някои други успяват да поднесат. Не разбирам точно на теб каква ти е драмата с мен, винаги си ми допадал като потребител и вкус. Още повече, че за тази песен съм се аргументирал кое ми харесва и кое не, под преход имам предвид, че трябва да се търси някаква среда. Тази балада на Нина е като песните на сестра й, дето ги пускат явно за собствен кеф, но в крайна сметка ми хареса. Всъщност ми е жал, че няма никакъв шанс да стане дори популярна, точно защото няма връзка с това какво се търси дори като балада, а ми се иска жената да получи шанс. Една Нелина направи бруталната с "От щастието най боли" и  песента имаше живот, защото беше адекватно предложение. Това исках да видя и от Нина.

Е, тя Нелина като направи тая балада, а Райна - "Написано с любов", те двете бяха най-зле приети на тоя концерт в Арена, а бяха с най-музиканските песни. После как човек да има стимул да прави шедьоври... Еми шанс. Половината вече са изгубили и усета и за балада, и за всичко. Българската публика е склонна да те обърка до шизофрения. Все едно Цеца и Драгана се съобразяват какво да пуснат или се мъчат да се правят на Карди Би. Просто тука се сбърка цялата система. Едно време диджеите въртяха и балади, сега имат супер задръжки на тая тема - на мен ми писна да ходя по дискотеки, да слушам едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Runevski каза:

Знаят хората! 

IMG_20191124_125621.jpg

Тва ти ли си ? 
Иначе на тая бабишкера песента й е бая безлична. Не е лоша, ма не е и добра. Освен това милата никога не е била голяма звезда, но поне евала й правя за усърдието да не се откажеш толкова години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, съгласен съм, аз нямам по-любими песни от баладите в жанра, даже в повечето случаи щом е балада, аз съм сигурен, че ще ми хареса, защото в тях пеещите показват глас, текстовете са смислени и истински, не омръзват и т.н. Само че истината е, че големите имена спряха да ги правят, спряха дори да опитват да се доближат до подобен тип песни. Жанрът така или иначе е само клубен, на никой не му се слушат в дискотека, освен ако не е нещо златно като "Жива рана". Но това не се наблюдава само в този жанр. Истината е, че не са виновни само те, публиката си избира какво да направи хит, днешната мадеж не сме ние на 15-20, Емилия ако ти изпее "небето расо на монах от мъка си облече" 2019 година знаеш ли колко ще го осмислят и оценят. Затова исках да кажа, че ни трябва някакъв преход, да се появят тектописци, които да могат да възпитат вкуса отново както беше преди. Защото 90-те години пееха за банани, рибни фиести, тигри и т.н., а няколко години след това за любовта между залеза и зората, затова аз смятам, че вкус се възпитава, но полека, иначе няма как да бъдат възприети. Освен това в днешно време опкаовката е също толкова важна, там вече няма какво да се направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...