Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Защото са хитове заради Sergio, Живко или Цура която сама си призна че е оставила цялата работа по проектите им на Галена.🥴

Аман вече от махания ... 

То не са гледания с уговорки, махания щото не ни изнасят фактите, крадени песни щото може, албум за който не е известно да съществува освен на картинка, ударни тримесечия, но извън годишния топ, изобщо се чудя за кво си говорим тука, щото определено #самоистинскитехитове си личат без уговорки все едно си пазаря дънки на цигански пазар в Димитровград ... 

Я да се поздрави за дубрутро с един истински, че и секси хит! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Хубаво описа и разликата между Галена и Преслава. Тези таргети + по-малките + по-големите. :1eye:

Не мисля, че Преслава привлича кой знае колко повече таргетите под пълнолетие. Навярно и двете имат някакви детски и тийн фенчета, но като цяло властват най-вече по махалите и дискотеките. Новите ги мачкат при по-малката аудитория и постепенно ги настигат при по-голямата.

Този жанр трябва да вземе да роди вече една нова Ивана, за да се върне най-накрая интереса и на още по-зрелите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не мисля, че Преслава привлича кой знае колко повече таргетите под пълнолетие. Навярно и двете имат някакви детски и тийн фенчета, но като цяло властват най-вече по махалите и дискотеките. Новите ги мачкат при по-малката аудитория и постепенно ги настигат при по-голямата.

Този жанр трябва да вземе да роди вече една нова Ивана, за да се върне най-накрая интереса и на още по-зрелите.

Това са някакви измислени теории. Кой забога извън тийн знае кои са Лидия, Десита, Денис или пък Диона 😂 Никой няма да ги мине двете скоро време. А че Преслава се слуша по малцинствата няма да го коментираме дори :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Не мисля, че Преслава привлича кой знае колко повече таргетите под пълнолетие. Навярно и двете имат някакви детски и тийн фенчета, но като цяло властват най-вече по махалите и дискотеките. Новите ги мачкат при по-малката аудитория и постепенно ги настигат при по-голямата.

Този жанр трябва да вземе да роди вече една нова Ивана, за да се върне най-накрая интереса и на още по-зрелите.

Ми те и двете са от този етнод. Като Преслава в зора си да е икона, почна да ходи по стъпките на Майкъл Джексън. Малко като Глория по тия на Цура от 2003.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Това са някакви измислени теории. Кой забога извън тийн знае кои са Лидия, Десита, Денис или пък Диона 😂 Никой няма да ги мине двете скоро време. А че Преслава се слуша по малцинствата няма да го коментираме дори :D

Всички останали се слушат от малцинствата, но Преслава звучи основно в парламента и народното събрание. Понякога в зора си да кажете нещо, ръсите глупости.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И аз не мисля че някой извън таргета 10-18 годишни има интерес към Алфите. Може би само към Теофиков от новите щото се наложи покрай топ имената и прави сериозни песни. Така че няма как Излъжи ме да е хита на сезона. Беше си първоначална тийн сензация и вече леко угасна. Затова не е похвално ако държиш само тази аудиторият. Сменят любимите си изпълнители като носни кърпички, от силните на деня.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Това са някакви измислени теории. Кой забога извън тийн знае кои са Лидия, Десита, Денис или пък Диона 😂 Никой няма да ги мине двете скоро време. А че Преслава се слуша по малцинствата няма да го коментираме дори :D

Доста хора ги знаят, за някои мои познати даже съм се изненадвал. И в дискотеките ги пускат. И ние тук в Рама всички ги знаем, където повечето сме именно 20-30 годишни фенове на старите коври. :D

А малцинствата защо трябва задължително да слушат само създадени за тях песни като Ломборгини? Една Изтрезняваш ли също е с идеалната мазна концепция за такива места и това даже би обяснило защо има гледанията на Пиян без да е чак такъв хит.

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми те и двете са от този етнод. Като Преслава в зора си да е икона, почна да ходи по стъпките на Майкъл Джексън. Малко като Глория по тия на Цура от 2003.

Това също. И двете са от такъв произход, съответно не би трябвало да е изненадващо, че ромите биха ги слушали и подкрепяли.

А Преслава да вървеше по стъпките на Майкъл и като творчество...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

 

И аз не мисля че някой извън таргета 10-18 годишни има интерес към Алфите. Може би само към Теофиков от новите щото се наложи покрай топ имената и прави сериозни песни. Така че няма как Излъжи ме да е хита на сезона. Беше си първоначална тийн сензация и вече леко угасна. Затова не е похвално ако държиш само тази аудиторият. Сменят любимите си изпълнители като носни кърпички, от силните на деня.

Те нали тези, които се кефят на по-старите изпълнители по дискотеки и младежки купони не ги сменят като носни кърпички... Хората от този таргет често дори не зная кой пее като им пуснат песента. Децата и тийновете поне са фенчета на конкретния изпълнител.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Kriminal каза:

Кралицата на тайландската фауна!

Сега въпроса е дали е отишла в Тайланд да си сменя носа отново, или просто най-накрая ще сменя цялото дюшеме, след като чак толкова не се харесва? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя Пепа обича да експериментира, а виждаме, че в момента гейовете и транските са на мода. Да си сложи един член и смятам, че успешно ще заеме нишата на Азис от едно време. 
Именно това е и единствения и шанс да се Мери с него по популярност и внимание. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, GSA каза:

Ами тя Пепа обича да експериментира, а виждаме, че в момента гейовете и транските са на мода. Да си сложи един член и смятам, че успешно ще заеме нишата на Азис от едно време. 
Именно това е и единствения и шанс да се Мери с него по популярност и внимание. 

Ани Хоанг вече я изпревари - при това е азиатка. Шанс! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Вчера е направила 120к 😱😱😱🥰

 

Освен това Галена продължава да е с 6 клипа (на 4 песни) в класацията. Уж провалът "Паника" от двете клипчета има гледания точно колкото "хита на годината" "Пиян". "Феноменален" е с 14к година и 2 месеца след премиерата си. "Добре ли си" е с близо 20 к след 9 месеца. 

Преса е с 2 клипа в класацията. Уж големите хитове "Изтрезняваш ли" и "Да гори в любов" не са я помирисвали от няколко месеца.  Песните от албума минаха и заминаха. Дуетът с Галин след по-малко от 3 месеца едва се крепи около 25-30к. 

А някои хора си бленуват как Преслава смачкала Галена. Сори, пичове, ама сте много заблудени. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, plambata каза:

Освен това Галена продължава да е с 6 клипа (на 4 песни) в класацията. Уж провалът "Паника" от двете клипчета има гледания точно колкото "хита на годината" "Пиян". "Феноменален" е с 14к година и 2 месеца след премиерата си. "Добре ли си" е с близо 20 к след 9 месеца. 

Преса е с 2 клипа в класацията. Уж големите хитове "Изтрезняваш ли" и "Да гори в любов" не са я помирисвали от няколко месеца.  Песните от албума минаха и заминаха. Дуетът с Галин след по-малко от 3 месеца едва се крепи около 25-30к. 

А някои хора си бленуват как Преслава смачкала Галена. Сори, пичове, ама сте много заблудени. 

Грешно правиш сметката и просто не виждаш очевидното . Галена може да е с 6 клипа в класацията в момента, но като изключиш 5 и половина, Пришития нос вече почва да я мачка. 

И след като оправихме сметката, време е за хит на Счети!

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видя пост със сметки и директно прескачам. Не съм в час по математика!

Аз отдавна не съм тийн, но и Лидия, и Теофиков ме кефят и са ми интересни. Те не пеят за преживяванията в класната стая или за първото гадже, че да са слушани само от тийновете. Какво като са млади? Били Айлиш е колкото Теофиков и е сред най-слушаните в света. Само хората между 13 и 19 мислите, че са докарали тази цифра?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Това са някакви измислени теории. Кой забога извън тийн знае кои са Лидия, Десита, Денис или пък Диона 😂 Никой няма да ги мине двете скоро време. А че Преслава се слуша по малцинствата няма да го коментираме дори :D

Ами не е съвсем така. Теофиков го знаят и 25 годишни хора, а те отдавна не са тийн. Лидия също. По принцип в дискотеките на големите градове трудно допускат непълнолетни, ходят предимно хора до 30 годишна възраст.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...