Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Beat. каза:

Някои кадри май е трябвало да бъдат в "Как те искам" 🤣

Все по-статична става в клиповете си, а кадрите на Моника Валериева са крайно неадекватни до този танц. Личи си, че са снимани за мръсна чалгия, но отново аудиторията, която я направи някоя е пренебрегната. Не знам защо пикае срещу вятъра, така или иначе вече никой не я кани по участия, от година на година нещата стават все по-зле. Все още би могла да направи много, но сама пропилява всичко. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

 

Ха! Това си го спомням. Бях много малък...... Дали не е от 2005 или 2006? Да ти кажа много ме дразнеше това. Аз Фен Тв ги преоткрих с Алисия - Стига, обич моя. Любима ми е и до днес!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Ха! Това си го спомням. Бях много малък...... Дали не е от 2005 или 2006? Да ти кажа много ме дразнеше това. Аз Фен Тв ги преоткрих с Алисия - Стига, обич моя. Любима ми е и до днес!

Май по-късно излезе това. Като тръгна Фен ТВ, Ася май пусна Ти си тук или нещо такова, яваш яваш стана голяма звезда с Палиш, Стига, обич моя, имаше една денс песен с ремикс, Жестока болка, сетих се, дует с Теодора, и от Карамел нататък вече си беше стабилна. Ивена и Джина също дръпнаха. Теодора си беше топ. Пепа избухваше веднъж годишно с нещо култово. Джордан, Емануела, Стефани. Имаше си и временни звезди като Румина и Виолета, по-скоро мегахитове, не че те станаха звезди, но песните се помнят. Жалко, че после пак пропаднаха, но Пайнер им взе композиторите, Нов фолк спряха да правят общи концерти и всичко се ограничи :(

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че ретро певицата Валентина, която от години не пуска песни, за 3 седмици е с повече гледания на новото си парче от последните песни от албума на ГЛОРИЯ от преди повече от месец. Аз лично се шокирах като го установих.:helpsmilie:

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Коментирайте, че ретро певицата Валентина, която от години не пуска песни, за 3 седмици е с повече гледания на новото си парче от последните песни от албума на ГЛОРИЯ от преди повече от месец. Аз лично се шокирах като го установих.:helpsmilie:

 

Ами то и най-големия й хит - "Хей,войниче" има повече гледания от всичко ретро на Глория с изключение на "Не сме безгрешни" по обясними причини.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ами то и най-големия й хит - "Хей,войниче" има повече гледания от всичко ретро на Глория с изключение на "Не сме безгрешни" по обясними причини.

Дам, и аз си го пускам Войничето понякога, guilty pleasure класика си е. :D И метаморфозата на изпълнителката от тогава до сега е шокираща.

Представи си за какво говорим щом дори one hit wonder-ка от 2000 се завръща 20 години по-късно и смачква кралицата, която създаде жанра и 10 години властваше със замах... Някаква крайна форма на pop-folk emergency е това...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Дам, и аз си го пускам Войничето понякога, guilty pleasure класика си е. :D И метаморфозата на изпълнителката от тогава до сега е шокираща.

Представи си за какво говорим щом дори one hit wonder-ка от 2000 се завръща 20 години по-късно и смачква кралицата, която създаде жанра и 10 години властваше със замах... Някаква крайна форма на pop-folk emergency е това...

Максим също смаза по-миналата година. Поредното доказателство,че когато направиш силна песен в актуалната вълна ще е хит и без пошлост. 

Не знам защо Глора и Ивана така са заклеймили актуалните композитори. Не че Оцко е сила като преди де,но чат пат случва на 1-2 хита годишно.😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Максим също смаза по-миналата година. Поредното доказателство,че когато направиш силна песен в актуалната вълна ще е хит и без пошлост. 

Не знам защо Глора и Ивана така са заклеймили актуалните композитори. Не че Оцко е сила като преди де,но чат пат случва на 1-2 хита годишно.😁

Максим си е Топа от имената, които не са били актуални 15-20 години и накрая пак са избухнали. :D Да споменем и Сашо Роман в този списък.

Мен ако питаш, в момента на мода е също започващия да се изтърква Ганев, които все пак прави много по-подходящи за Глория и Ивана песни. Едни Сърце или След 1000 жени биха им отивали чудесно. Ивана пак държи добро ниво и неслучайно напоследък е по-скоро на трето, а не на последно място при големите четири. При Глория е кошмарното положение, там дори и 'залез' вече е силна дума.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Максим си е Топа от имената, които не са били актуални 15-20 години и накрая пак са избухнали. :D Да споменем и Сашо Роман в този списък.

Мен ако питаш, в момента на мода е също започващия да се изтърква Ганев, които все пак прави много по-подходящи за Глория и Ивана песни. Едни Сърце или След 1000 жени биха им отивали чудесно. Ивана пак държи добро ниво и неслучайно напоследък е по-скоро на трето, а не на последно място при големите четири. При Глория е кошмарното положение, там дори и 'залез' вече е силна дума.

Наскоро гледах някакво интервю на Максим в Шоуто на Слави и умрях от смях. Не очаквах,че Максим е такъв образ. Слагам го в топ 2 на личната ми класация след Софка.😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Наскоро гледах някакво интервю на Максим в Шоуто на Слави и умрях от смях. Не очаквах,че Максим е такъв образ. Слагам го в топ 2 на личната ми класация след Софка.😁

Не съм му гледал интервюта, но не бих се изненадал. Доста от ретро звездите са забавни типажи. От такова време са тръгнали- през 90-те и малко след това голям дял от жанра беше неподправен и весел.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Коментирайте, че ретро певицата Валентина, която от години не пуска песни, за 3 седмици е с повече гледания на новото си парче от последните песни от албума на ГЛОРИЯ от преди повече от месец. Аз лично се шокирах като го установих.:helpsmilie:

 

Валентина е уникална певица жалко ,че много рядко пуска песни. Има добри попадения през годините , аз много и се радвам , а и тази песничка не е зле , изпята е с много чувство!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Май по-късно излезе това. Като тръгна Фен ТВ, Ася май пусна Ти си тук или нещо такова, яваш яваш стана голяма звезда с Палиш, Стига, обич моя, имаше една денс песен с ремикс, Жестока болка, сетих се, дует с Теодора, и от Карамел нататък вече си беше стабилна. Ивена и Джина също дръпнаха. Теодора си беше топ. Пепа избухваше веднъж годишно с нещо култово. Джордан, Емануела, Стефани. Имаше си и временни звезди като Румина и Виолета, по-скоро мегахитове, не че те станаха звезди, но песните се помнят. Жалко, че после пак пропаднаха, но Пайнер им взе композиторите, Нов фолк спряха да правят общи концерти и всичко се ограничи :(

Сещам се, големи хитове бяха..... Аз много се радвах на Емануела когато излезе с "Нищо мъжко" 2006. :D Иначе 2005 албума на Алисия ми беше любим - Стига, обич моя, Жестока болка, Искам пак и доста други.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Само за 10 дни от 2020:  Ани Хоанг, Луна, Сузанита, Мира и Андреа. 

giphy.gif

И доста слабо начало на годината с тия песни, които пускат. :D След 20 минути през 2020 всички ще са ги забравили! :D Дали и 20 секунди някой ще издържи. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, presi_fen! каза:

Валентина е уникална певица жалко ,че много рядко пуска песни. Има добри попадения през годините , аз много и се радвам , а и тази песничка не е зле , изпята е с много чувство!

И на мен ми харесва песента. Дори смея да твърдя, че в нея откривам повече чувство, отколкото в последните няколко на любимката ми. :D

преди 7 минути, Beat. каза:

Само за 10 дни от 2020:  Ани Хоанг, Луна, Сузанита, Мира и Андреа. 

giphy.gif

Кой би повярвал, че през 2020 Луна ще е с най-добрата песен. А след няколко дена излизат и терминаторките Клеа и Зоя. @asylum, коментирай!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...