Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , presi_fen! каза:

Валентина е уникална певица жалко ,че много рядко пуска песни. Има добри попадения през годините , аз много и се радвам , а и тази песничка не е зле , изпята е с много чувство!

В Диапазон пусна много по-яки песни, отколкото в Пайнер! Наскоро бях на рожден ден в нещо като пианобар и участие имаше Валентина, ама някаква друга - попаджийка, пак къдрава ;D :D

преди 4 часа , DevilWish каза:

Сещам се, големи хитове бяха..... Аз много се радвах на Емануела когато излезе с "Нищо мъжко" 2006. :D Иначе 2005 албума на Алисия ми беше любим - Стига, обич моя, Жестока болка, Искам пак и доста други.

Супер дебют имаше Емуто!

Аз най-много чаках да пуснат Деница! 

преди 3 часа , SG каза:

И на мен ми харесва песента. Дори смея да твърдя, че в нея откривам повече чувство, отколкото в последните няколко на любимката ми. :D

Кой би повярвал, че през 2020 Луна ще е с най-добрата песен. А след няколко дена излизат и терминаторките Клеа и Зоя. @asylum, коментирай!

Няма нужда от коментар! Самото име КЛЕА казва всичко и е гаранция за качество. Дори никаквица като Зоя не е способна да помрачи хитовия потенциал на Примата на модерния фолк през новото десетилетие!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чуството че мира е хремава или има синузит 😂😂😂много е задъхан гласът ии
 
MIRA [Official]
Аз съм най добрата Певица ❤❤❤ Да се знае
KOzmetiKA Stoyanov
Nai dobrata pevitsa 😮😮😮 Ai stiga wee
 
MIRA [Official]
@KOzmetiKA Stoyanov Да ❤ Аз съм Жената Глас
 
@MIRA [Official] tova ne go znaeh ,zashtoto vinagi sam smqtal , che e Sofka Marinova !
MIRA [Official]
@KOzmetiKA Stoyanov - Не, Аз съм Кралицата на Поп Фолка !
 
@MIRA [Official] dobre ot sega na tatak ,shte go znam ☺
 
 
  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ало, здравей! Аз съм Есил!

Подканвам ви да се запознаете със скандалното творчество на г-жа Исмигюл Наим! Истинска балканска дива! Когато бях дребси бленувах да я видя в дует с другата икона на поп-фолка - Мая Нури, но така и не осъществиха тази моя мечта.

 

  • Like 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Амброжка. каза:

Ало, здравей! Аз съм Есил!

Подканвам ви да се запознаете със скандалното творчество на г-жа Исмигюл Наим! Истинска балканска дива! Когато бях дребси бленувах да я видя в дует с другата икона на поп-фолка - Мая Нури, но така и не осъществиха тази моя мечта.

 

В последните си клипове и двете са руси - дали това е знак за предстоящ дует?

Най-големият Исмегюлов хит!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Тук коментирано ли е,че вече официално "Miss California" на Андреа е песента с най-много гледания за 2018?:3fdb8960598fa63e:

"Heart Beating Hard" заслужава да е с повече. Все пак и мен ме възпя в нея. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Beat. каза:

"Heart Beating Hard" заслужава да е с повече. Все пак и мен ме възпя в нея. :D

Мисли за феновете си Андрейчето..дори за бившите си такива.❤

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

В последните си клипове и двете са руси - дали това е знак за предстоящ дует?

Най-големият Исмегюлов хит!

 

След като Исмигюл напусна кораба майка и отскоро го играе соло ще се молим на Господ да се обърне към най-актуалните продуценти от световен мащаб, а именно - Мираж беге! Видя се, че още с първия си артист-изпълнител и то с дебютния и проект разместиха пластовете в поп-фолк индустрията и превзеха целия музикален пазар чак от далечна Америка та до нашата мила татковина! Не ми се мисли ако се осъществи дует между двете диви - ще е нещо страшно!

 

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Амброжка. каза:

След като Исмигюл напусна кораба майка и отскоро го играе соло ще се молим на Господ да се обърне към най-актуалните продуценти от световен мащаб, а именно - Мираж беге! Видя се, че още с първия си артист-изпълнител и то с дебютния и проект разместиха пластовете в поп-фолк индустрията и превзеха целия музикален пазар чак от далечна Америка та до нашата мила татковина! Не ми се мисли ако се осъществи дует между двете диви - ще е нещо страшно!

 

И на Аллах ще се молим, ако трябва!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

И на Аллах ще се молим, ако трябва!

И най-вече, на Летящото Спагетено чудовище, нека е благословен соса му!

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Като махнеш дуетите на Жалка,Преси пак доминира...😛

То ако и махнем новия нос на Пепа, стария няма да се върне на мястото си, така че ... 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gentleman. каза:

А защо махаме дуетите? 🧐

Защото са хитове заради Sergio, Живко или Цура която сама си призна че е оставила цялата работа по проектите им на Галена.🥴

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ламбото си стана голям хит. Годината на Фики отново е спасена, а Галена за пореден път разби теориите, че Преслава я е смазала тотално. Разликата между двете за лидерството на 2019 е съвсем минимална.

НО за мен "Излъжи ме" е най-успешната песен за сезона цялостно. Едно е гледанията ти да се трупат основно от малцинствата и дискотечните фенове между 20 и 30, и съвсем друго да си спечелил стабилно тези таргети+по-малките. Алфите и Диамантите са сила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Едно е гледанията ти да се трупат основно от малцинствата и дискотечните фенове между 20 и 30, и съвсем друго да си спечелил стабилно тези таргети+по-малките.

Хубаво описа и разликата между Галена и Преслава. Тези таргети + по-малките + по-големите. :1eye:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...