Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пак ли испански? Време й е Андрушка да избухне с нещо хипер мазно както едно време.

На мен ми става носталгично като й гледам старите проекти, не ми се мисли на нея какво й е.

Да закрием вечерта с истинския хит на име "Излъжи ме"

 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но излагациите на Преслава не спират. Оставам настрана онези снимки, които вчера коментирахте. Сега гледам трие коментари здравата, а в Инстаграм даже ги е забранила. Демек само хвалби и да и помпаме егото още повече. А оная дето и коментирала снимката колко прекрасна била, 5 поста 1 след друг, от някви незначителни сайтчета да се хвали, та чак смешно. Нищо не е останало от нея от Преслава преди 10г примерно. Нагла, надменна..  взела се прекалено насериозно и забравила откъде е тръгнала и откъде изобщо ги има парите си. А като си помисля едно време как съм и се кефила 😐

  • Like 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Arwity каза:

Не знам, но излагациите на Преслава не спират. Оставам настрана онези снимки, които вчера коментирахте. Сега гледам трие коментари здравата, а в Инстаграм даже ги е забранила. Демек само хвалби и да и помпаме егото още повече. А оная дето и коментирала снимката колко прекрасна била, 5 поста 1 след друг, от някви незначителни сайтчета да се хвали, та чак смешно. Нищо не е останало от нея от Преслава преди 10г примерно. Нагла, надменна..  взела се прекалено насериозно и забравила откъде е тръгнала и откъде изобщо ги има парите си. А като си помисля едно време как съм и се кефила 😐

Къде е забранила коментарите? При мен всичко може да се коментира :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Къде е забранила коментарите? При мен всичко може да се коментира :D

Кажи й, че е безочлив урод и ще разбереш. Тъпата чумислава. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Гальо каза:

Къде е забранила коментарите? При мен всичко може да се коментира :D

Аз какво да кажа, като долната чума ме блокира най- нагло, защото я питах да не са сестри с Галош и и казах, че е много грозна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Аз какво да кажа, като долната чума ме блокира най- нагло, защото я питах да не са сестри с Галош и и казах, че е много грозна!

Ми то не случайно името й е Чумислава.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , xroflx9 каза:

Все още очаквам коментар за топ темата на деня от @Starboy и @retr0 

 

Не се изненадваме от Преси. Отдавна е забравила как е прала гащите си в коритото у Добрич веднъж месечно по зимите и се е къпала от буре в градината през лятото, ама сега се смее на човека, че се подмива в мола. 
Тая жена няма никакво намерение да спре да е повод за присмех в очите на цяла България. Колкото е обичана, толкова е и усмивана, горката. Уж осъзнава, че е това което е благодарение на късмета защото има много талантливи хора без такива успехи, а я виж как се присмива на човек очевидно без късмет в живота. Имаш дъщеря бе, мама му стара, не се знае нея какво я чака утре... 

Ядоса ме с тая постъпка, но като се замисля реално ако аз бях свидетел на живо в мола как някакъв се къпе от фонтана, също би ми станало смешно, но не бих снимал да се присмивам всъщност. Не знам, деликатна ситуация, но Преси е кралица на сеира, така че... 

Очакваме стори със снимка на болно от синдром на Даун дете и надпис “хахаха, какво странно лице” 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кючек версия на "В твоите очи" от невероятната Мария за един разкършен следобед и добро настроение през деня.

https://streamable.com/o2lby

Може да чуете и изпълнение на "Много съм добра" в сторитата й. Не е за всеки слух, за това от съображения за сигурност не го слагам тук.

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Кючек версия на "В твоите очи" от невероятната Мария за един разкършен следобед и добро настроение през деня.

https://streamable.com/o2lby

Може да чуете и изпълнение на "Много съм добра" в сторитата й. Не е за всеки слух, за това от съображения за сигурност не го слагам тук.

Не е толкова зле. Обича си тя Десито от край време. 

В сторитата и се натъкнах на любима нейна фраза, вероятно лично изживяна: "С часове се къпя и пак се чувствам мръсна" 😍

  • Haha 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Slavi каза:

Не е толкова зле. Обича си тя Десито от край време. 

В сторитата и се натъкнах на любима нейна фраза, вероятно лично изживяна: "С часове се къпя и пак се чувствам мръсна" 😍

О, несъмнено.

Наскоро беше в "Папараци" по случай нова любов. Не каза нещо по-нтересно, но след това цяла нощ смехът й ми кънтеше в главата. Уникална.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.01.2020 г. от 17:59, presi_fen! каза:

Кой знай какво е станало толкова , сигурно Преслава е единствената която се смее на такива, но все пак няма лоша реклама продължавайте Преси пак е в епицентъра на скандала сега да пусне и нова песен и сте до там с нервичките хаха. Кралицата на провокациите Преси! 

 И ти приемаш това за нещо нормално? Как да няма лоша реклама? Тя се изцепва брутално и хората са в потрес, но няма проблем щом се шуми около името й, така ли? Страшни стандарти за "реклама" имаш. Щом не те бърка тогава не скачай когато тук някой я нарежда. Приеми го като реклама.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше споделяла в Папапаци как с Галена са деляли едно жилище и хляба си едно време. Не се е родила богата, но сега очевидно е забравила каква е била и откъде е тръгнала. Това винаги ми е било дразнещо в хората. Още по-жалко е, че има хора които оправдават такова поведение и дори му се радват. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

 И ти приемаш това за нещо нормално? Как да няма лоша реклама? Тя се изцепва брутално и хората са в потрес, но няма проблем щом се шуми около името й, така ли? Страшни стандарти за "реклама" имаш. Щом не те бърка тогава не скачай когато тук някой я нарежда. Приеми го като реклама.

Да, а същите плюеха Луна, когато умишлено се излагаше в името на шоуто, без да мисли голяма част от нещата, които дрънкаше. Двойни стандарти. Само че при Преса не е роля, а истинската й същност.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...