Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, asylum каза:

Да, а същите плюеха Луна, когато умишлено се излагаше в името на шоуто, без да мисли голяма част от нещата, които дрънкаше. Двойни стандарти. Само че при Преса не е роля, а истинската й същност.

Луна си е башка луда. Не сме наясно изобщо в името на какво е било, ама е факт, че се случи точно година след като загуби едни пари от една банка. Мисля, че тя няма място в дискусията за Пресината изцепка.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Луна си е башка луда. Не сме наясно изобщо в името на какво е било, ама е факт, че се случи точно година след като загуби едни пари от една банка. Мисля, че тя няма място в дискусията за Пресината изцепка.

Има място - оправдават се едни, плюят се други. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Да, а същите плюеха Луна, когато умишлено се излагаше в името на шоуто, без да мисли голяма част от нещата, които дрънкаше. Двойни стандарти. Само че при Преса не е роля, а истинската й същност.

Ситуацията е различна. Умишлено или не Луна излагаше себе си, но поне направи смях на хората. Преслава се подиграва публично с такъв човек. Преставям си ехидния й смях докато е снимала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този турски диджей някой чувал ли го? Направил е страхотни ремикси на няколко парчета на Камелия, Преслава и др. Звучат супер свежо и си струва да ги преслушате. 

 

  • Like 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Този турски диджей някой чувал ли го? Направил е страхотни ремикси на няколко парчета на Камелия, Преслава и др. Звучат супер свежо и си струва да ги преслушате. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

 

Ооо те били комплект със Самет, който съм го слушал преди време. Той има брутална версия на “Хайде, откажи ме” и на едно любимо парче на Сиана. Страхотни аранжименти творят, не наслагват само един тупца-тупца бийт върху песните.

  • Like 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Ооо те били комплект със Самет, който съм го слушал преди време. Той има брутална версия на “Хайде, откажи ме” и на едно любимо парче на Сиана. Страхотни аранжименти творят, не наслагват само един тупца-тупца бийт върху песните.

Да, много са добри. На Преслава "Нямам право" се е получило топ. Даже ми хареса повече от оригинала. :D

В канала му има и на "100 патрона", "Рибна фиеста" и други бисери. 😁😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквахме скандални истории и разтърсваща изповед, получихме разширена версия на списание Нов Фолк. Давала отговорите, официално представяне... Глори, миличка, личи си, че шундата ти е пред пресъхване, изкукурига и ти. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Очаквахме скандални истории и разтърсваща изповед, получихме разширена версия на списание Нов Фолк. Давала отговорите, официално представяне... Глори, миличка, личи си, че шундата ти е пред пресъхване, изкукурига и ти. 🤣

Аз пък очаквах точно да събере всичките си бозливи статии от списание Нов фолк в тая книга. Глория и скандални истории са две несъвместими неща. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

@VulkoIsTheBest да разбирам, че няма да прочетеш коледния ми подарък .. :cg: :1000(29):

Ами по-добре да снимаш по-интересните моменти. Към Глория като персонаж имам интерес, но не и към манията й за контрол, която съм сигурен, че е проконтролирала какво точно е споделила. И то през погледа на Маржена Лозан. :lol:

Маржена, моля тее! Много те моля!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ами по-добре да снимаш по-интересните моменти. Към Глория като персонаж имам интетерес, но не и към манията й за контрол, която съм сигурен, че е проконтролирала какво точно е споделила. И то през погледа на Маржена Лозан. :lol:

Маржена, моля тее! Много те моля!

Според мен не е било нужно да споделя нищо. Тия истории Марга ги знае от едно време. Не са се напрягали много да пишат 

Ще чакаме книгата на Камелия. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Според мен не е било нужно да споделя нищо. Тия истории Марга ги знае от едно време. Не са се напрягали много да пишат 

Ще чакаме книгата на Камелия. 😁

Получихме точно каквото очаквахме. Тая книга може да е била написана и преди 10-15 години и да са чакали да видят дали с някого от споменатите няма да се скара, че да го изтрие, и дали някой няма да пукне, че да му се посвети повече или по-малко хартия. И нещо за порасналата Симона. Другото е дъвкано с десетилетия в интервютата й.

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Според мен не е било нужно да споделя нищо. Тия истории Марга ги знае от едно време. Не са се напрягали много да пишат 

Ще чакаме книгата на Камелия. 😁

Представяш ли си Фокси да напише книга от името на Камелия без тя да знае за това, да тръгне да я разпространява на пазара като официална биография. И да пише неговите щуротии - че взела 200 000 лв. от Гласът на България и тем подобни съчинения.  :DDD

Камелия да се обяснява по телевизиите "Не съм я писала аз, това е един луд от Видин".

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Получихме точно каквото очаквахме. Тая книга може за е била написана и преди 10-15 години и да са чакали да видят дали с някого от споменатите няма да се скара, че да го изтрие, и дали някой няма да пукне, че да му се посвети повече или по-малко хартия. И нещо за порасналата Симона. Другото е дъвкано с десетилетия в интервютата й.

Мечтаеш ли Луна да напише книга? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Представяш ли си Фокси да напише книга от името на Камелия без тя да знае за това, да тръгне да я разпространява на пазара като официална биография. И да пише неговите щуротии - че взела 200 000 лв. от Гласът на България и тем подобни съчинения. :roll1:

Камелия да се обяснява по телевизиите "Не съм я писала аз, това е един луд от Видин".

Това е страхотна идея, дано Камелия да чете! Дано преса не открадне идеята! Да си измие ръцете, бълвайки змии и гущери по всички, а накрая да каже "тва не е писано от мен" 🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Мечтаеш ли Луна да напише книга? :D

Неее,защото се опасявам, че знам какво ще пише вътре. Дано да пази бисери за този момент. Тя и Кама уж от години обещават книги, а Нов фолк ги изпревари най-безсрамно.

Луница сега се е запалила по лайфовете и там споделя мъдрост и съвети.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Да, а същите плюеха Луна, когато умишлено се излагаше в името на шоуто, без да мисли голяма част от нещата, които дрънкаше. Двойни стандарти. Само че при Преса не е роля, а истинската й същност.

На кой как му изнася нали знаеш. Преса отдавна им е трън в очите и сега това е пореден повод да я плюят. Ако искат да плюят, ако искат да не плюят нищо няма да се промени около Преслава , тя просто пак ще им размазва главите на всички чалгарки заедно със заслепените им фенчета.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

На кой как му изнася нали знаеш. Преса отдавна им е трън в очите и сега това е пореден повод да я плюят. Ако искат да плюят, ако искат да не плюят нищо няма да се промени около Преслава , тя просто пак ще им размазва главите на всички чалгарки заедно със заслепените им фенчета.

Нов фолк никога няма да й посвети книга. Пукни се от яд 😂😂😂

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...