Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Все тая, Преса я мислих за умна, а то кво било. Но тва е, хората станахме жестоки. Истината е, че проблема на българина е, че е беден. И понеже е беден и прост, дори като се види с малко пари няма търпение да изостри чувството, че е над другите. При чалгата това си личи със всичка сила. Всяка демонстрира скъпи дрехи и дестинации, защото е била и е парцал. Просто се е продал/а по - скъпо. Нямаме творци в истинския смисъл на думата. Тъпи парчета сме си. 

Подписвам и подпечатвам тези ти слова. Ти си нашата Кристина Патрашкова. ❤

  • Like 1
  • Haha 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм писала, но явно съм изтрила - много тъпанарска постъпка на Преслава, но нека й, да се научи, че сеирите на чужд гръб понякога имат последствия. Мисля си, че не го е направила злонамерено и с цел подигравка, но не се е замислила, че точно така ще се възприеме.

Всяко чудо за три дни, няма нищо да й се случи, но да мисли повече. Пюдипай псуваше расистки пред 50 милиона и вече ги направи дори 100. В България никой не залязва след изцепка и затова масово си мислят, че могат да поддържат имидж с фалшиви статии и лицемерно поведение по интервюта. 

Но една си позволи да псува репортери пред камера ! Една си позволи да признае, че мъжът й й изневерява с колежка! Една не се срамува да си каже, че някоя дума й звучи селско и не я употребява!  Ненадмината Счети  :ba:

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry При Емилия и псуването й имаше съвсем явна провокация (и то доста елементарна...и просташка бих добавил) - дори там е разбираемо. За другите неща, които си изредила, не съм компетентен.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не искаше да обиди никой, просто е искала и Ким Кардашиян да я коментира, но когато искаше да открие какво харесва Ким, в търсачката вместо KKW написала ККК...

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

@Blueberry При Емилия и псуването й имаше съвсем явна провокация (и то доста елементарна...и просташка бих добавил) - дори там е разбираемо. За другите неща, които си изредила, не съм компетентен.

Така е, примерите ми са, че на нея от край време не й пука и си е истинска! Само Мария може да се мери с нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Beat. каза:

Тъкмо преди малко дадоха Преси с "Няма да ти пиша" в новините по Нова. Истинска терминаторка. Навсякъде е.

Разочаровах се, че не беше свързано с някое от скандалните събития, които в момента са в апогея си и тресат държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Разочаровах се, че не беше свързано с някое от скандалните събития, които в момента са в апогея си и тресат държавата.

А за какво беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

За модата при българските имена през 2019

Глория, Ивана и Преслава били в топ 10 в селищата около София :D

2003 Ивана печелеше допитвания за най слушана певица сред полицаи и пожарникари. Сега е любимка на селцата край София. Каква деградация... 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Откакто го е постнала съм в потрес, и вътрешно се надявах да не става обществен въпрос. Колкото и да я харесвам, не е правилно милионерка да осмива умствено изостанал бездомник. Надявам се да се извини, и да обмисли идеята, да си наеме публицист.

Мхм. Значи ако не се беше раздухало тука из форума, дори нямаше да заемеш позиция. И само с надежда ли пак - нещо направи ли писа ли и че е грозно и така не е редно да се прави, що не организираш един бойкот като не е правилно, дето много скачаше преди броени дни на тая тема, ама сега си пак по тих от водата и надеждата ... 

преди 7 минути, Beat. каза:

За модата при българските имена през 2019

Глория, Ивана и Преслава били в топ 10 в селищата около София :D

Що ли не съм изненадан ... Още повече като селища около София може да мине цялата останала част на страната. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Все още очаквам коментар за топ темата на деня от @Starboy и @retr0 

 

Аз го видях това още като го беше качила на стори, абсолютно НЕ го одобрявам. Никога не са ми били смешни и десетките, дори стотици клипове из сайтовете, в които някой снима цигани и ги кара да казват нещо, което очевидно не могат, след което ги качват навсякъде и се мислят, че са направили нещо голямо. А от Преслава точно е покъртително, тя не знае ли, че милионите, с които се хвали сигурно по-голямата част са направени именно от роми? Ама все тая и да не беше циганин този човек, абсолютно не одобрявам да използваш социалните си мрежи и ИНФЛУЕНСЪРСИЯТ си глас за присмех. Супер тъпа постъпка, изложи се много и заслужава целия хейт. В момента американци разпердушинят Камила Кабелло, защото като била на 16 писала 2 расистки комента, ти си прави сметка..

  • Like 6
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Аз го видях това още като го беше качила на стори, абсолютно НЕ го одобрявам. Никога не са ми били смешни и десетките, дори стотици клипове из сайтовете, в които някой снима цигани и ги кара да казват нещо, което очевидно не могат, след което ги качват навсякъде и се мислят, че са направили нещо голямо. А от Преслава точно е покъртително, тя не знае ли, че милионите, с които се хвали сигурно по-голямата част са направени именно от роми? Ама все тая и да не беше циганин този човек, абсолютно не одобрявам да използваш социалните си мрежи и ИНФЛУЕНСЪРСИЯТ си глас за присмех. Супер тъпа постъпка, изложи се много и заслужава целия хейт. В момента американци разпердушинят Камила Кабелло, защото като била на 16 писала 2 расистки комента, ти си прави сметка..

Е,тя тази ми е толкова безлична,че кой изобщо се е ровил да търси какво е писала.🤯

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е,тя тази ми е толкова безлична,че кой изобщо се е ровил да търси какво е писала.🤯

 

DA196AA4-B862-481B-9089-C0C6A43D58BF.jpeg.0e628c8fe38204cf289945452121412b.jpeg.9664257b9c93b59a5d79bd942e9377af.jpeg

  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

В момента американци разпердушинят Камила Кабелло, защото като била на 16 писала 2 расистки комента, ти си прави сметка..

Защо не си ми направил удоволствието да ме информираш за драма с тази никаквица?!?! И това ми било приятел! 

Трябва да направим страница само за чалга tea, предвиждам много голям успех.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Когато разбера,че не е лъгал за размера....на България през управлението на цар Симеон.💦🍆

Виж и лудия поглед. Невероятна психопатка. Луди очи😍

Време е да разгърнем потенциала на този фотос в Мемеандреа

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...