Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Детски снимки не помня да съм и виждал, ама преди 15на години като почваше гена си личеше. Паола ако не е хванала гена за красива жена, ще погледне портрета от тая снимка, ще види стария нос на майка си, алтернативно, ще и пратим една касетка на Рашия със същия, ще и светне лампичката, и ще посети някой по-добър пластичен хирург, от тоя дето орезили обонятелния орган на майка и. 

То и аз бях позабравил, че освен сичко останало беше и най-големия защитник в подкрепа на побоя над Весо Фена. Сравнение с тая негова безумна изцепка, не виждам с кви очи ни чете морал в момента, ама явно има багер, имат и свидетелство да го управлява, и няма никакво намерение да спира докато не стигне поне Марианската падина, и не и изкопае поне още веднъж цялата дължина в същата посока. 

Лелче, мило, ти го съсипваш направо. Него все някой го блъска, преди бях аз. :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Като се заговорихме, Преслава прати ли диска на Галена? :1000(23):

Преслава я е срам да има очи в очи  разговор с Галена, за да не почне да я сочи с пръст Галена, да й се смее и да вика "Look at yourself, bitch, hahahahah"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете над омразата си към Преслава, и порицайте съфенката си. вместо да ровите за неща, които съм казвал във времаната, в които буквално изсмуквах от пръстите всякакви неща против Галена, повечето от които дори не си спомням. Разчитах на тролска реторика. В момента отношението ми към нея е доста по различно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Преслава я е срам да има очи в очи  разговор с Галена, за да не почне да я сочи с пръст Галена, да й се смее и да вика "Look at yourself, bitch, hahahahah"

Че то не е нужно да го даде лично. Знае адреса, ще го прати с куриер. Или да го хвърли през оградата в двора и да бяга. Винаги има начин. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Че то не е нужно да го даде лично. Знае адреса, ще го прати с куриер. Или да го хвърли през оградата в двора и да бяга. Винаги има начин. :1000(29):

Че има всякакви начини - има, но друг е въпроса дали кака ти Галка ще го приеме или ще го върне направо като види подателя, ако става въпрос за куриер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Пуснете си нещо класно ...

 

Тази песен толкова много ми беше въздействала преди години, че дори отидох в Милано за да се докосна до магията, която струи от клипа. Зашеметяващ проект!
 

Повдигам леко завесата за нещо от книгата на Гло, което ми направи впечатление.

 

AF42306A-DA88-4607-81C2-1AF0C611DA28.jpeg

  • Thanks 3
  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Погледнете над омразата си към Преслава, и порицайте съфенката си. вместо да ровите за неща, които съм казвал във времаната, в които буквално изсмуквах от пръстите всякакви неща против Галена, повечето от които дори не си спомням. Разчитах на тролска реторика. В момента отношението ми към нея е доста по различно.

На твойте години да имаш проблеми с паметта и да не помниш неща от преди броени месеци си е проблемно, съгласен съм. Веднага загърбвам всякакви форумни дрязги и ти силно ти препоръчвам да посетиш някъв невролог примерно, такива симптоми е редно да се проверят и бъдат пресечени в зародиш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

На твойте години да имаш проблеми с паметта и да не помниш неща от преди броени месеци си е проблемно, съгласен съм. Веднага загърбвам всякакви форумни дрязги и ти силно ти препоръчвам да посетиш някъв невролог примерно, такива симптоми е редно да се проверят и бъдат пресечени в зародиш. 

2016 - 7 = броени месеци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Като се заговорихме, Преслава прати ли диска на Галена? :1000(23):

За същия диск ли си говорим? Дето уж е  отпечат на цифром и словом 2 (два) тиража, но единственото известно копие е онова, ползвано за снимките? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Тази песен толкова много ми беше въздействала преди години, че дори отидох в Милано за да се докосна до магията, която струи от клипа. Зашеметяващ проект!
 

Повдигам леко завесата за нещо от книгата на Гло, което ми направи впечатление.

 

AF42306A-DA88-4607-81C2-1AF0C611DA28.jpeg

Ооо якоо. Браво на Глория.

Тук трябва да я светна, че наградите на Планета са за конкретната година, а не за това каква звезда си бил преди 3 или 5 години, скъпа Глория. Или намекваш, че е трябвало просто по инерция да ти дават награди?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Тази песен толкова много ми беше въздействала преди години, че дори отидох в Милано за да се докосна до магията, която струи от клипа. Зашеметяващ проект!
 

Повдигам леко завесата за нещо от книгата на Гло, което ми направи впечатление.

 

AF42306A-DA88-4607-81C2-1AF0C611DA28.jpeg

И аз това го забелязах колко е била ощетявана от Пайнер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

2016 - 7 = броени месеци?

Явно положението е дори по-зле, отколкото сам осъзнаваш .... Ако искаш да се обадя аз да ти резервирам час в подходяща клиника? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ceco каза:

Че има всякакви начини - има, но друг е въпроса дали кака ти Галка ще го приеме или ще го върне направо като види подателя, ако става въпрос за куриер. 

Не е въпроса в това дали Галена ще го вземе или ще си напали печката с него. Става на въпрос за това, че Преслава няма смелост и топки да си удържи на думата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Явно положението е дори по-зле, отколкото сам осъзнаваш .... Ако искаш да се обадя аз да ти резервирам час в подходяща клиника? 

Всеки го хваща амнезията рано или късно. Защо трябва да намесваш веднага психятрията като вероятно не той има нужда от нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

За същия диск ли си говорим? Дето уж е  отпечат на цифром и словом 2 (два) тиража, но единственото известно копие е онова, ползвано за снимките? 

Единствения златен албум излизал в последните години. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ооо якоо. Браво на Глория.

Тук трябва да я светна, че наградите на Планета са за конкретната година, а не за това каква звезда си бил преди 3 или 5 години, скъпа Глория. Или намекваш, че е трябвало просто по инерция да ти дават награди?

E 2003 Глория мачкаше, или поне имаше мноооооо по силна година от Певицата на годината, взела наградата за мега хита Къф си ти бе ... Или поне само тая нейна песен си спомням, докато баба ни имаше и Феникс, и Крепост, и Лабиринт. Дори Татяна има повече останали песни от певицата на годината ....  

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ceco каза:

Всеки го хваща амнезията рано или късно. Защо трябва да намесваш веднага психятрията като вероятно не той има нужда от нея.

Междудругото се пише психиатрия. И като гледам ти я намесваш, аз съмсем чистосърдечно и загрижено предложих да му запиша час за невролог. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Междудругото се пише психиатрия. И като гледам ти я намесваш, аз съмсем чистосърдечно и загрижено предложих да му запиша час за невролог. 

Айде сега да започнем с проблемите с правописа - типично за народа. Случва се да се сбърка дявол да го вземе! В студена Шотландия съм, влагата и студа си оказват влиянието.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Айде стига и ти, разбрахме, че по принцип не е уместно. Много морален стана. Детето наистина прилича на маймунче. Много важно, ще порасне, ще стане красива жена. Ясно е за всички. И Преслава е била същия рунтавляк едно време.

Какво маймунче? Прилича на дете, като всички останали. Използвайки подобен език, ставаш част от проблема. Тук не става дума за морал, а за най-елементарни обноски и човечност.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Какво маймунче? Прилича на дете, като всички останали. Използвайки подобен език, ставаш част от проблема. Тук не става дума за морал, а за най-елементарни обноски и човечност.

Не всички деца са красиви..Не можем да кажем на черното бяло!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ceco каза:

Айде сега да започнем с проблемите с правописа - типично за народа. Случва се да се сбърка дявол да го вземе! В студена Шотландия съм, влагата и студа си оказват влиянието.

Мне, проблемите ти не са с правописа, споко. Просто посочвах, а географската локация и актуална температура не виждам какво влияние оказват върху нацелването на правилня клавиш ... 

преди 31 минути, Fast каза:

Какво маймунче? Прилича на дете, като всички останали. Използвайки подобен език, ставаш част от проблема. Тук не става дума за морал, а за най-елементарни обноски и човечност.

А твойте къде бяха като оправдаваше тъпкача че правилно биел Весо Фена? Що не скачаш как си прави реклама с малката? Що я оправда, а не бойкотира рекламирането на СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ КЪМ ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ? Значи като облъчва на хората децата да си тровят белите дробове с корцет ти дреме на оная работа, ама сега като стана въпрос за нейното, си първа писта да ни търсиш сметка къде ни били обноските и човечността? Не усещаш ли сам пълната ти липса на състоятелност? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...