Jump to content


Магда - Тегля майни


Препоръчани коментари

музика: Радомир Кишев
текст: Анастасия Мавродиева
аранжимент: Радомир Кишев
режисьор: Христо Василев
сценарист: Ангел Димитров
оператор: Радослав Георгиев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е песента! От "Достъп забранен" която ми е любима не съм се кефил така на нейна песен, макар, че пак имаше някакви приятни неща. Видеото е добро, тя изглежда добре, както винаги. Харесвам си я Магдето. Дано песента се забележи! Кефи! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като изключим, че не звучи Магда, не прилича на Магда, и ако не бях прочел в заглавието, че било мис Горе на черешата, щях да позная, че еМагда някоя от следващите петилетки, сигурно става, ама някъде преди средата я спрях.

От друга страна чакам след 2 седмици да ми стане любима след като алгоритъма почне да ми я подкарва след всяка 3та песен ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е, не очаквах Магда да избухне така след като в последно време беше станала като Мара - пускаше от време на време по някоя боза да напомни, че все още се води певица. Около беста през 2013 имаше силен период с хубави песни, но после се отпусна. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обезличена напълно след такива емблеми, каквито направи в началото, а и след това някъде до "Пусни ме" и "Огледалото не лъже", после нещо й се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Born to Die каза:

Обезличена напълно след такива емблеми, каквито направи в началото, а и след това някъде до "Пусни ме" и "Огледалото не лъже", после нещо й се случи.

Благодаря, че ми припомни този трак.

Новата песен не лоша като за Магда, предвид че в последните 5 години положението беше плачевно зле при нея. Аз също много я харесвах до към 2009 г., после наблегна на комерси и пропадна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добро парче. Отдавна не беше пускала толкова силна песен. Дано и се получи защото ''В краката ми бъди'', ''Достъп забранен'' и ''Нова страница'' бяха супер песни а никой не ги забележи. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Оня ден преоткрих този хитов хит и не спирам да го надувам, нищо че комшиите са в траур. Амсоръ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...