Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Stela каза:

Клипа е добър, но не е нещо велико както го изкара.

Иначе ето ти клипове - "Пей сърце" 2016, "И на всички като тебе" 2016, "В друг живот" 2016, "Мама Ураган" 2016, "Просто шоу" 2017, "Феноменален" 2018, "Маракеш" 2018, "Пожелавам ти" 2018, "Добре ли си" 2019, "Сърце" 2019

Например тези. 

От изброените по-добрите и по-въздействащите за мен са И на всички кято тебе, В друг живот, Мама Ураган, Просто шоу, Маракеш, Добре ли си - това са 6 клипа. Все пак влиза в топ 10 и според мен клипа е много ефектен, за теб може да не е. Клиповете на Галена за сега са по-добри от на Преслава, което е нормално. Но виждам че има развитие и към тази посока, дано продължи с хубави клипове.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано и Галена и Фики ни зарадват с хубав клип и яка песен със смислен текст и да се развива жанра в правилната посока!

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

На Преслава явно не й се получават дуетите. Галин по си пасна с Деси и ето минаха 17М. 🥰

 

Еее не си сериозен. За 4 часа 250ка не ти ли говорят нещо. Страшна е и песента. Няма за какво да се хване човек. 

преди 2 часа , Mira21 каза:

Не знаех, че новорегистриран профил значи фейк?

Харесва ми логиката ти!

.......а на сутринта, от Kriminal, ни следа! :D

Защо си мислиш, че можеш да заблудиш някой. Актьорките ти умения са като екстрасенските - нулеви. 

 

От Пия за теб Преслава не е избухвала така с дует. Наистина няма конкуренция. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Лидерката е оставила толкова качествена музика след себе си. Днешните недоразумения никога няма да могат да я стигнат!

 

Колко е лидерка не знам, но определено има силни и качествени класики.  :ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Slavi каза:

Еее не си сериозен. За 4 часа 250ка не ти ли говорят нещо. Страшна е и песента. Няма за какво да се хване човек. 

 

Просто не ми харесва. И вината за слабата песен не е в Преслава, тя си е виновна единствено че е приела поканата на Галин, щото музика, текст итн. идва от него.

Да не забравим че и "Изневериш ли ми" имаше около 400к за 24ч, само "Тук жена му пази" ги беше правила преди. Сега и двете са забили на 8-10М. 

Пак ще го кажа. Според мен и в "Крадец на време" има повече заряд от този дует. Предпочитам да ги имаха тия гледания на някоя наистина брутална песен. Жалко ще е да минат рекорда на "Тръгвай си", която е проект отвсякъде и много над.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

От изброените по-добрите и по-въздействащите за мен са И на всички кято тебе, В друг живот, Мама Ураган, Просто шоу, Маракеш, Добре ли си - това са 6 клипа. Все пак влиза в топ 10 и според мен клипа е много ефектен, за теб може да не е. Клиповете на Галена за сега са по-добри от на Преслава, което е нормално. Но виждам че има развитие и към тази посока, дано продължи с хубави клипове.

Не мисля, че за толкова години може да я поставим в топ 10. Песента е супер, но клипа не се отличава. Като за Преслава е приличен, но дотам. 

Като цялостен проект и качество обаче, "Добре ли си" е много по-добре. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Просто не ми харесва. И вината за слабата песен не е в Преслава, тя си е виновна единствено че е приела поканата на Галин, щото музика, текст итн. идва от него.

Да не забравим че и "Изневериш ли ми" имаше около 400к за 24ч, само "Тук жена му пази" ги беше правила преди. Сега и двете са забили на 8-10М. 

Пак ще го кажа. Според мен и в "Крадец на време" има повече заряд от този дует. Предпочитам да ги имаха тия гледания на някоя наистина брутална песен. Жалко ще е да минат рекорда на "Тръгвай си", която е проект отвсякъде и много над.

Според мен ще ти хареса след няколко слушания. Аз намирам песента пък за доста силна

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галин си мисли, че корекциите са му “с мярка” и “няма нищо лошо”, явно разбиранията му за мярка са доста изкривени. Погледнете го в клипа, само устните му леко се мърдат, всичко останало е като порцелан, нито мимики, нито бръчици, безизразност отвсякъде. На колко години е тва момче, че от сега така се е комплексирал? 
Какво ли да очакваме като стане на 40-50... 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Slavi каза:

@xroflx9

Липсваш. И не само на мен... 

 

Screenshot_20191022_002859_com.instagram.android.jpg

Всеки път с теб ми е като първа среща.😘😘

преди 52 минути, retr0 каза:

Ако Галин си мисли, че корекциите са му “с мярка” и “няма нищо лошо”, явно разбиранията му за мярка са доста изкривени. Погледнете го в клипа, само устните му леко се мърдат, всичко останало е като порцелан, нито мимики, нито бръчици, безизразност отвсякъде. На колко години е тва момче, че от сега така се е комплексирал? 
Какво ли да очакваме като стане на 40-50... 

Нищо не очакваме понеже се надяваме,че докато стигне тези години отдавна ще се е отказал и ще сме забравили за съществуването му.😆

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.10.2019 г. от 16:30, Willy каза:

@Slavi @xroflx9 не сте коментирали новата кралица? Мисля че ще ви хареса.😍

Страшно котенце. Втората ми любимка от дебютанките след Лидия. А ти как ще коментираш тази бъдеща фолк лъвица?

https://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/proekt-podmjanata-2-chast.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука плюят Преслава точно тези които трябва да са й благодарни до живот, ама като си долна мишка не знаеш как да си благодарен на някой, който заслужава

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Alter Ego каза:

Oщe eдна поп-фолк песен която ми крещи „есен“, но не мога да намеря клипа. Класика :ba:

 

Това е по-яко!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Тука плюят Преслава точно тези които трябва да са й благодарни до живот, ама като си долна мишка не знаеш как да си благодарен на някой, който заслужава

Ти добре ли си!?

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Всеки път с теб ми е като първа среща.😘😘

Нищо не очакваме понеже се надяваме,че докато стигне тези години отдавна ще се е отказал и ще сме забравили за съществуването му.😆

Да се маха като Коста Марков, за предпочитане зад океан, макар че Коста е умен, Галфон още български не се е научил да говори...

преди 5 часа , gioksy каза:

Нямам търпение за концерта ако я пеят на живо, да видя Галин как ще се изложи... Много високо го раздава.

:D :D :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...