Jump to content



Online: Райна - А бях ти казала


anelia

Препоръчани коментари

От 12.09.2019 г. от 18:48, Born to Die каза:

Хубава е, но то няма музика почти, изпяването също е могло да бъде по-добре. И наистина ли се е разделила с момчето, ебаси, толкова готин изглеждаше, възпитан, нормален... Много тъпо, толквоа снимки качваше в Инстаграм, щастливи, бях сигурен, че този път си е намерила човек. Определено е трудна като човек явно.

И как реши, че е толкова готин, възпитан и нормален? Не всичко е каквото изглежда.

И аз се радвах за нея, обаче... не знам дали проблемът е, че тя е трудна или че хората станаха боклуци. Ако не ги търпи, е трудна, да. Все тая, тяхна работа, ама Райна е дейна, цветна, индивидуалист, инат, дълбока като личност, емоционална, не е покорна и не е лека жена. В случая може да е имало друг проблем, но по принцип на хора като нея е по-трудно, да, защото виждаме масата какво представлява.

Песента ми харесва, клипът - също, но най-много визията, много е разчупена. Определено си е мадама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме многооо песента, но само защото ми е някаква лична, понякога става така. Само че не е нещо Уау реално. Иначе за бившия й казах, че ми е изглеждал такъв. Райна е готина, но инат е малко за нея да се каже, трябва да умееш да се адаптираш у понякога да слезеш на земята, каквато и да е реалността. Тя си живее в някакъв приказен свят явно и е избухлива за мен, перфектни хора няма, особено пък нашето поколение с това, че често не знаем какво искаме. Тя реже директно, реже фенове, ако не й харесва нещо, критика, коментари и т.н., просто казва стоп, понякога е хубаво да погледнеш и от друг ъгъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина и сякаш зорлЯН са я развалили. Припевът е запеваем, но се повтаря сигурно 30 пъти в 4-минутната песен. А изпяването на "не ми звъни, не ми пиши" е тооолкова гадно и пискливо след допълнителната обработка. Да не говорим за финала, който уж трябваше да е драматичен, но е много кринджав.

Искам втора версия с друга обработка!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, тя на 0.75 бързина си е направо друга песен, в пъти по-добра!

Но и така е готина, харесва ми, а за външния вид на Райна...ми тя винаги е била готина и без цици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра песен, но идва малко по-дълга от необходимото, което в даден момент ще подейства отегчаващо на слушателя. Спокойно можеха да я съкратят с до 1 мин. и всичко щеше да ок. Оттук нататък Райна да не прави големи паузи. Всъщност, нека пуска до 3 песни (повече, мисля че няма нужда) на година, но да ги изпипва по-детайлно, и нещата ще са много добре. Това, между другото, смятам че е правилната стратегия за работа за всеки доказал се изпълнител. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...