Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 2.02.2022 г. от 12:06, WindWalkerMonk каза:

Aдел е 10 седмици номер 1. Нали се спореше, че нямала такъв сингъл.  

Тази ѝ песен е ужасна тъпня, но може би заради отсъствието ѝ стана такъв хит, ако беше втори или трети сингъл - щеше да флопне. Oh my god, която дебютира под номер 5 с излизането на албума и която ми е най-любимата нейна песен досега, обаче флопна безславно. Я изкара 15 седмици в Хот 100, я не, клипът дори не се отрази значително на позициите й в чарта. Този път и албумът се продава доста слабичко. Време е да ѝ копаме кариерката.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 23 минути, Willy каза:

Съгласен!

 

И това момиче също. Мен като човек много ме дразни, ама наскоро я слушах само нея за цяла седмица. Единствено в Unfaithful ме ядосва една част: happy with some other guy, а трябваше да е happy with TWO other guys. Много добре звучи. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

И това момиче също. Мен като човек много ме дразни, ама наскоро я слушах само нея за цяла седмица. Единствено в Unfaithful ме ядосва една част: happy with some other guy, а трябваше да е happy with TWO other guys. Много добре звучи. 

Какво мислиш за този хит?!

Само една кралица може да изпее "You are so ugly when you cry"!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Този барбадоски пасивен гей още ли не е минал Марая по №1 песни в Америка? 😂 Колко на брой й станаха?

You'll See не го дига пред тая песен. 

Е какво означава "още ли", като от над 6 години не е издавала албум. Въпреки това, още е топ 7/8 най-слушана на дневно ниво и не си дава голяма част от рекордите, нищо че има само един албум в началото на стрийминг ерата. Силата на дискографията й е огромна.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Какво мислиш за този хит?!

Само една кралица може да изпее "You are so ugly when you cry"!

 

Mного е яка. По едно време я слушах нон стоп. Иначе моят топ са: California King Bed, Umbrella, Unfaithful, Pon de Replay, и топ - а:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Не знаех, че толкова време е в затишие. Защо? Скандално дълго пауза.

Всъщност тази е Кери-то на новата ера в по-модерен вариант, сега видях, че е насвяткала 14 номер 1 хита за относително кратък период.

Онази Адела как се справя, жъне ли световни успехи, нали в края на миналата година се завърна и беше драстично отслабнала.

Реши да се занимава с козметика и стана единствената певица милиардерка. 

Керито е "виновна" за това че дебютната песен на Рейхан не покори върха на хот 100, като я блокира с We belong together.

Адел доста слабо с последният албум. В класациите вече напуска топ 50, за сравнение дори един Planet her на Doja cat се задържа в топ 10 половин година. Easy on me беше #1 около 10 седмици, защото липсваше конкуренция, но аз така и не я усетих като другите й хитове. 

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Covidche каза:

Аз пък неочаквано плаках на нея, че едно момче от село, близо до Гоце Делчев ми отправяше послания чрез нея като се беше депресирал заради сложните ни отношения, дето изживяхме. Сещаш се - Бъди внимателен с мен, бях едва дете, а ти колената ми помете и бла-бла-бла. 😂 И ривах като малка пачавра, чи и аз го бях заобичал. 😂

Еваларка за козметиката, ама да си остави кариерата при все, че има шансове да издуха Елвис, Марая и Бийтълс ми се струва странно... 😨

Марая никога не би го направила, а и тя имаше някакви парфюми и козметични серии. Обаче по ирония на съдбата май никога няма да мине Бийтълс при все, че доста неочаквано получи пореден номер 1 с коледната песен преди 2-3 години, като промениха правилата на Билборд. Към днешната дата е жив ташак откъм интерес и шансовете клонят към zero.

 

Риана не се е предала(УЖ), от 2019 насам говори как ще има нова музика, а последно преди месец-два беше изявила ще я видим в различна светлина.

В момента чака дете и е най-коментирана в Twitter с това че винаги показва голо коремче.

Screenshot-20220503-134159-Gallery.jpg

Това е последният й хит, стигна второ място и беше блокиран от Despacito.

 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Адел развитието в кариерата е ясно още откакто Send My Love от предната ера не стана тотален хит. Тогава още звучеше странно да се каже 'Адел запада', но ето- ясно е вече и само някои го усетихме още тогава.

Все пак с Easy On Me и въпреки всичко успешния 30 успя напълно да се стабилизира като звездата, която вече спокойно може да не пуска нищо и след години още ще се гледа на нея като на една от броящите се на пръсти тотални легенди със силата на онези от миналия век. Каквото и да си говорим, друг такъв връх музиката не е виждала през 21ви.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Most streamed female artists this year so far in the US:


#1 @taylorswift13 2.5B
#2 @DojaCat 1.4B
#3 @billieeilish 1.2B
#4 @Adele 1B
#5 @oliviarodrigo 940M
#6 @rihanna 920M
#7 Ariana Grande 910M
#8 @Beyonce 700M
#9 @theestallion 650M
#10 @sza 600M

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Единият вокалист на тази група е починал от тумор в мозъка, с който се бореше в последните 2 години. Много кофти. Бяха голям хит с тая песен у нас. И с още 2-3. В UK разцепваха, те са си от там.

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Много яко и доста ретро. Всичките й видеа са само с обложка и надпис. Искала да се обърне внимание този път на музиката, не на "опаковката". Хитро, спестила е някой долар. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Много яко и доста ретро. Всичките й видеа са само с обложка и надпис. Искала да се обърне внимание този път на музиката, не на "опаковката". Хитро, спестила е някой долар. :D 

 

Тая колкото и да се прави на "арт" артист, дори и с нов албум не може да мине месечните слушания на една спяша кралица от 5-6 години!

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Тая колкото и да се прави на "арт" артист, дори и с нов албум не може да мине месечните слушания на една спяша кралица от 5-6 години!

 

Това е така, но Бионсе е приемана за най - голямата в момента, дори сред черните. Отделно дори като музикално предстване, покани и т.н. се приема за "класа" и певица от висок ранк. Не случайно толкова често е канена по големи светски събития да пее. Оскарите са един пример. Не всичко е числа, статута се получава комплексно. Риана се приема за много успешна комерсиална изпълнителка, но има доста хитове, които според мен са подценени колко актуални са до ден днешен. Та тя се върти нон стоп в клубовете, просто няма статут малко като другата ти любимка Галена, щото много не може да пее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Тази ера е колкото неуспешна, толкова и брутална.

Как ще коментираш нейната колежка Селена Гомез и всичко което постигна за последните 2 години ?

За месец юли Rare Beauty е направила над 32 милиона печалба. За успешния сериал няма дори смисъл да говоря. Потвърдени вече няколко филмови роли като една от тях е главна - In the Shadow of the Mountain.

Ще продуцира няколко филма и сериали.

До няколко месеца излиза документален филм дело на  Alek Keshishian (Madonna: Truth or Dare). Очаква се и албума около ноември или декември. 

В музикален аспект може да не е най-успешната ex-act, но цялостно израсна много!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, -A. каза:

Как ще коментираш нейната колежка Селена Гомез и всичко което постигна за последните 2 години ?

За месец юли Rare Beauty е направила над 32 милиона печалба. За успешния сериал няма дори смисъл да говоря. Потвърдени вече няколко филмови роли като една от тях е главна - In the Shadow of the Mountain.

Ще продуцира няколко филма и сериали.

До няколко месеца излиза документален филм дело на  Alek Keshishian (Madonna: Truth or Dare). Очаква се и албума около ноември или декември. 

В музикален аспект може да не е най-успешната ex-act, но цялостно израсна много!

Не е най-успешната ex-act, но пък най-успешната Дисни ex-act. Нали, тук не слагаме Бритни, Кристина, Джъстин, Раян и т.н. а поколенията на СМД и натам.

В последно време OMITB ми е един от най-приятните сериали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...