Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Най-високо е от конкуренцията, без да има нови песни от години. Дори и над Тейлър, която скоро счупи рекорд с албума. 

Радвам се че не е загубила нито феновете, нито интереса. Представям си какъв бум ще е когато реши да се завърне.

Screenshot-20201018-150130-Spotify.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За пореден път ще се види, че истинските най-големи на 21ви век не са тези, които са ни натрапвани по сто начина, а тези, които чисто и просто са си родени за такива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Хахаха ох и на мен ми е любимо да дразня с това един приятел който е заклет фен на Ката, но реално Smile има доста приятни песни, просто повечето са в някъв 'early 10s style' и флопна защото не се адаптира и не прави промо. 

Най-недооценената й песен евър!!

 

Аз първоначално не се бъзиках, но докато го напиша от телефона, вече се бях сетила 😃но още не съм слушала нищо от албума, нямам интерес нещо (по принцип доскоро твърдях, че Кейти, а не Ариана, ми е любимата певица + обожавам Уитнес ерата). 
За най-недооценената песен съм съгласна, май никой не е очаквал такъв флоп от това парче, дори Чарли Пут много гордо разказваше как е писал за Кейти Пери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Най-високо е от конкуренцията, без да има нови песни от години. Дори и над Тейлър, която скоро счупи рекорд с албума. 

Радвам се че не е загубила нито феновете, нито интереса. Представям си какъв бум ще е когато реши да се завърне.

Screenshot-20201018-150130-Spotify.jpg

Ариана е 8-ма или вече всички се примириха, че тя тича в отделна лента и няма конкуренция 🥰

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Ариана е 8-ма или вече всички се примириха, че тя тича в отделна лента и няма конкуренция 🥰

А кой е първи за вече 7-ми пореден месец? :P 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Аз първоначално не се бъзиках, но докато го напиша от телефона, вече се бях сетила 😃но още не съм слушала нищо от албума, нямам интерес нещо (по принцип доскоро твърдях, че Кейти, а не Ариана, ми е любимата певица + обожавам Уитнес ерата). 
За най-недооценената песен съм съгласна, май никой не е очаквал такъв флоп от това парче, дори Чарли Пут много гордо разказваше как е писал за Кейти Пери.

Ако не си слушала албума може и да останеш приятно изненадана като го чуеш. Особено щом харесваш Witness, новия е нещо като продължение и завършек на този период, но с малко повече Teenage Dream vibe.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ариана е 8-ма или вече всички се примириха, че тя тича в отделна лента и няма конкуренция 🥰

Ариана все я смятам от недоказаните и нови, нищо че е от кой знае кога. Може би в момента е най-влиятелното женско име, но цялостно не е на нивото на Тейлър, Кейти и Риана, които са топ 3 за десетилетието.

Иначе от албума може да ти харесат тези:

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел ще е там като водещ, а не да пее. Но все пак най-вероятно скоро пуска нещо, предполагам ноември.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Starboy каза:

Адел ще е там като водещ, а не да пее. Но все пак най-вероятно скоро пуска нещо, предполагам ноември.

Толкова съм "в час", че помислих, че издава песен в петък, която се казва "H.E.R." :D

Ще води SNL, а певицата H.E.R. ще пее за неразбралите като мен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Толкова съм "в час", че помислих, че издава песен в петък, която се казва "H.E.R." :D

Ще води SNL, а певицата H.E.R. ще пее за неразбралите като мен.

Аз мисля, че в средите на музиката всичко се знае, особено за Скутър. Никога не би пуснал Ариана в пряка битка (в един ден) с Адел, защото буквално колкото и силен да си, срещу нея никой няма шанс за номер 1 дебют.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Аз мисля, че в средите на музиката всичко се знае, особено за Скутър. Никога не би пуснал Ариана в пряка битка (в един ден) с Адел, защото буквално колкото и силен да си, срещу нея никой няма шанс за номер 1 дебют.

Да не се лъжем, и за двете страни не би била изгодна тази ситуация. Дори Адел да е непобедима, със сигурност ще има по-слаби продажби, отколкото ако пусне сама - и това го казвам не за да изтъквам Ариана, бих го казала ако ставаше дума да излезе албума йи едновременно с Камила Кабейо ако щеш. Забелязала съм, че A-list имена пускат заедно само ако са в тотално различни жанрове, абсолютно никакъв шанс две топ поп жени да издадат нови албуми едновременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

В какъв смисъл? Тя не издаде ли в началото на годината?

Записала е доста песни за Future Nostalgia, мисля че около 30 ако не ме лъже паметта. Има готов албум с подбрани б-сайдове.  Ще пуска песен от него, най-вероятно лийд или промо сингъл.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Записала е доста песни за Future Nostalgia, мисля че около 30 ако не ме лъже паметта. Има готов албум с подбрани б-сайдове.  Ще пуска песен от него, най-вероятно лийд или промо сингъл.

Аз разбрах, че ще пуска дуета с Майли, да видим..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Starboy каза:

Аз разбрах, че ще пуска дуета с Майли, да видим..

Нали снимаха клипа, възможно е

преди 11 часа , Fast каза:

Записала е доста песни за Future Nostalgia, мисля че около 30 ако не ме лъже паметта. Има готов албум с подбрани б-сайдове.  Ще пуска песен от него, най-вероятно лийд или промо сингъл.

Тя хубаво ще пуска ама те половината лийкнаха

Редактирано от AleX
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се отрече, че травестита Dua Lipa е най въртения и налаган изпълнител тая година. Имам чувството, че е 50% от времето по всички радиа с много песни. Аз такова чудо никога не видях преди. Пускам едно радио една нейна песен, пускам друго - друга. След 10 минути пак.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...