Jump to content



Преслава пуска нов албум


Препоръчани коментари

преди 5 часа , asylum каза:

Не заслужава отделна тема. Много по-смислени такива са били затваряни. Нищо лично към автора, но Фаст би следвало да я затвори, ако е верен на принципите си.

КЛЮЧ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Donatella каза:

КЛЮЧ!

Ако тази ще стои, да се възобнови темата за рекламиращата токсични продукти Преса. Беше се подела градивна дискусия, но нъц - наби й ключа. Било за скандалите. Ми и албумът е за там. КАЗАХ! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

Ти сериозно ли?

Да остави големит си хитове и сложи бози? На това ли казваш мъдро решение?

Знаем, че в Сърбия пускат цели албуми с нови песни, но миличко...

Галена и Цветелина Янева го правиха още през 2011/2012.

Преслава се сетила чак през 2019 да направи същото.

Заради такива като тебе певиците вземат глупави решения.

И Преслава има Как ти стои от 2011, за какво й е да пуска "големите" си хитове в някъв диск който едва ли някой ще си купи защото песните от преди 5 години никой не е чакал до сега да излезнат за да си ги купи, свалиха ги от някъде. Никак не е глупаво да се правят албуми с нови песни, който иска да слуша любимите сингли, да си купи The best of/Хитовете на Преслава и да си ги слуша с удоволствие!

Мисля, че не това ти е проблема, а новите песни с които Преслава отново ще мачка.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

И Преслава има Как ти стои от 2011, за какво й е да пуска "големите" си хитове в някъв диск който едва ли някой ще си купи защото песните от преди 5 години никой не е чакал до сега да излезнат за да си ги купи, свалиха ги от някъде. Никак не е глупаво да се правят албуми с нови песни, който иска да слуша любимите сингли, да си купи The best of/Хитовете на Преслава и да си ги слуша с удоволствие!

Мисля, че не това ти е проблема, а новите песни с които Преслава отново ще мачка.

Като казваш, че мачка наистина е добре да се аргументираш. Сега с "Пиян" е факт, че е най - отгоре, но това е на 7я месец тази година при това в края му. Преди това ? Или ние броим когато нашата любимка почне да мачка ? 

На мен любимата ми нейна песен е изтрезняваш ли, която е супер. Но се пускаше веднъж и то понякога не цялата. Кое му е мачкането на това ? Емилия се пускаше повече, Галена се пускаше повече, дори една Теда се пускаше повече. отделно дори песента на Камелия се пускаше повече, но тя според мен ще си продължи да се пуска и след Паника/Пиян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам го с огромно нетърпение! Силно се надявам поне една от тези нови 5 песни да е балада! Браво за инициативата да има чисто нови неслушани песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Ако тази ще стои, да се възобнови темата за рекламиращата токсични продукти Преса. Беше се подела градивна дискусия, но нъц - наби й ключа. Било за скандалите. Ми и албумът е за там. КАЗАХ! 

Новата концепция е да се правят повече отделни теми и да не се съсредоточава всичко в скандалите. Темата за Преслава и цигарите е заключена, защото има такава за всички известни личности.

преди 1 час , Vancho каза:

Ей, това е новина! Въобще не го очаквах. Знае ли се нещо за песните? Автори?

Знаем, че са 5... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Vancho каза:

Дано всяка бъде качена в ютуб със слайдшоу или лирик видео. И вече, която се открои, Джаксън да й заснеме видео. 

Мисля, че ще е точно така.. което е най-добрия вариант и според мен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.07.2019 г. от 13:01, Fast каза:

Трябва да включи старите песни в лимитирано двойно издание, но Пайнера едва ли ще бръкне 

1. Изпълнителите сами си плащат албумите.

2. Правата на песните са изтекли, понеже Преслава ги купува за 5 години. Така, че никакъв шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...