Jump to content



Преслава пуска нов албум


Препоръчани коментари

Минаха около 8 години от последният албум на Преслава – "Как ти стои", който излезе през далечната 2011 година. През тази 2019-та е решила да зарадва феновете си с нов такъв! Известно е, че той ще съдържа 6 познати песни и 5 напълно нови.

Preslava-2.jpg

Познатите песни са: 

- Не се изтриваш
- Обратно в играта
- Bogovi zemljom hode
- Да гори в любов
- Изтрезняваш ли
- Пиян


За новите песни няма много информация, освен, че автор на едната е Боби Павлов. 
Албумът се очаква да излезе на пазара до месец, най-късно първата половина на септември.

Нека всяка информация, както и коментари по темата да се добавят именно тук.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазин "Планета" Варна са писали, че излиза "следващата седмица с голяма вероятност"!

Преси трябваше да си смени носа за да се сети да пусне нов албум след 8 години! Очаквам го с нетърпение - страхотно е,  че ще има много нови песни. Надявам се липсата на "Ако утре ме губиш" да е компенсирана с поне 1 нова разтърсваща балада! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът може да се забави, тъй като Клеа обмисля дали би се включила в някоя от новите песни. Все още ги слуша и се колебае. По-вероятно е да не се съгласи и тавата да излезе без хитовото участие на дивата от Воден. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е албум, който със сигурност си заслужава и ще добави поредното бижу в колекцията си. Харесва ми присъствието на любимите ми Да гори в любов, Не се изтриваш и Пиян! Изтрезняваш ли и Обратно в играта също са успешни хитове, направо албума е от хит до хит, а наличието на толкова много познати песни само може да ме радва и да очаквам с нетърпение! Искаше ми се и двоен такъв албум с DVD с хитовете от "Лудата дойде" до преди "Не се изтриваш", но толкова песни е трудно да се поберат в албум или двоен такъв, сигурно са над 25. Имам очаквания, но да видим! Изненада ме повече от приятно! Най-добре все пак да го пусне септември, но дори и другата седмица да е, веднага ще се взима! С толкова много непознати песни е риск от една страна обаче и повече от хубав жест, че 8 години Преслава без албум, не ми стои добре! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам заглавието да бъде "Да гори в любов" реално на хита в албума до момента, винаги е пускала албуми с яки заглавия - Преслава, Дяволско желание, Интрига, Не съм ангел, Пази се от приятелки, Как ти стои...... като всяко едно говори нещо. Например като за дебютен албум да го представиш чрез името (псевдонима) си е добра идея, за Дяволско желание освен огромния успех по онова време и като заглавие е добро, тук вече нали имаше една компилация с името на "И когато съмне", та нямаше как може би..... макар, че "Предай се на желанието" пак щеше да е интересно с тази думичка или "Нищо друго", всички други заглавия на нейни албуми също са яки. Надявам се това все пак да носи името "Да гори в любов" :D  То май и аз си имам най-много слабост към тази песен, от "Режим неприлична" не съм имал по-любима песен на Преслава както нея. :) Макар, че ако е от познатите нищо чудно и да бъде "Обратно в играта" за заглавие. :D 

 

След успешната премиера на "Пиян" ми се иска да ви се похваля с нов проект, а именно нов АЛБУМ.💥❤️🥰🤩 Много скоро на пазара ще се появи новият ми албум, който ще съдържа 11 песни, от които 5 напълно непознати за вас.🎵🙈Не съм пускала подобен проект от 2011 година и адски много се вълнувам.❤️

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сензация! Наградите на "Планета" се завръщат?! 

Церемонията по връчването на Пайнерски статуетки ще направи триумфално завръщане догодина,  гласи последната мълва. Именно това е и причината Преслава да се реши да пусне музикална тава след 8-годишна пауза. Сигурният приз "Нос на годината" явно не е достатъчен за алчната Певица и затова тя ще се бори да получи още едно парче желязо - това за Албум на 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има действително награди, означава, че е премислен ход от нейна страна. Но ми е интересно какво е сътворила. Непознатите песни са доста....Нямам търпение да чуя.... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, браво и за решението и за хода да яхне цялата тази вълна с истерията покрай нея от последните дни. Премислено и печелившо, дано песните са готини. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сетила се Мара. Още през 2013-14 трябваше да го направи. И все пак дано включи и неиздавани песни в албум като "Лудата дойде", "Пиши го неуспешно", "Режим неприлична", "Моето слабо място", "Няма да съм друга", "Скоро", "По моята кожа", и най-вече "Ако утре ме губиш". Без проблем може да си включи 18 песни, както при последния албум на Борис Дали. Браво, че ще има повече нови песни, но дано са музикантски и изпипани парчета. Дай Боже и повече от една балада, но имайки предвид последните и песни които са комерс до комерс, не съм особено обнадежден. "Пиян" не е лоша, харесвам я повече от "Изтрезнях ли", но Петя може много повече. Дали фотосесията няма да е преди операцията? А може и да е под надслов: преди и и след. По принцип харесвам всичките и албуми до сега, дано и този е успешен.

Радвам се, че се издават повече албуми в последно време. За тази година обаче "Една на милион" ми е фаворита. 

п.п. Защо албумът не се коментира в Общи-те приказки за Преслава? Всички албуми се коментират в съответните теми на певиците. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MrKidGSA каза:

Сетила се Мара. Още през 2013-14 трябваше да го направи. И все пак дано включи и неиздавани песни в албум като "Лудата дойде", "Пиши го неуспешно", "Режим неприлична", "Моето слабо място", "Няма да съм друга", "Скоро", "По моята кожа", и най-вече "Ако утре ме губиш". Без проблем може да си включи 18 песни, както при последния албум на Борис Дали. Браво, че ще има повече нови песни, но дано са музикантски и изпипани парчета. Дай Боже и повече от една балада, но имайки предвид последните и песни които са комерс до комерс, не съм особено обнадежден. "Пиян" не е лоша, харесвам я повече от "Изтрезнях ли", но Петя може много повече. Дали фотосесията няма да е преди операцията? А може и да е под надслов: преди и и след. По принцип харесвам всичките и албуми до сега, дано и този е успешен.

Радвам се, че се издават повече албуми в последно време. За тази година обаче "Една на милион" ми е фаворита. 

п.п. Защо албумът не се коментира в Общи-те приказки за Преслава? Всички албуми се коментират в съответните теми на певиците. 

 Не се надявай на нищо от написаното. Ще включва само песните след "Не се изтриваш" + 5 нови.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, MrKidGSA каза:

п.п. Защо албумът не се коментира в Общи-те приказки за Преслава? Всички албуми се коментират в съответните теми на певиците. 

Иди и там го коментирай, ако искаш.

Идеята е малко да излезем всичките коментари от Поп фолк скандалите и общите приказки. Преди се правеха теми за всякакви събития, ще е супер, ако това се възобнови.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не заслужава отделна тема. Много по-смислени такива са били затваряни. Нищо лично към автора, но Фаст би следвало да я затвори, ако е верен на принципите си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не заслужава отделна тема. Много по-смислени такива са били затваряни. Нищо лично към автора, но Фаст би следвало да я затвори, ако е верен на принципите си.

Темите ни са много ценни, скъпи, вече няма да има затворени, ако отговарят на раздела.. чувствайте се свободни да правите, без да си станем направо за смях!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Starboy каза:

Темите ни са много ценни, скъпи, вече няма да има затворени, ако отговарят на раздела.. чувствайте се свободни да правите, без да си станем направо за смях!

Само да не си ги поискаш обратно.😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина всичко на страна, това е добра новина. Тъпо беше толкова голямо име в жанра да гради кариера само с сингли. Ако Преслава и Галена не рискуват и не сменят правилата, на кои други  да се разчита... Дано и колежките последват примера и' и да върнат албумите на мода и в поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Иди и там го коментирай, ако искаш.

Идеята е малко да излезем всичките коментари от Поп фолк скандалите и общите приказки. Преди се правеха теми за всякакви събития, ще е супер, ако това се възобнови.

Казах го с оглед на това, че преди се затваряха подобни теми и дискусията се пренасяше  в общи-те приказки за съответната певица. В такъв случай се обезсмисля да има отделни теми за певиците. Явно трябва да си изясните как искате разделът да бъде организиран, защото се получават едни противеречие и двойни стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И накрая да видим албум от български изпълнител, това което другите наричат албуми, със всички стари песни или 1-2 нови, не са албуми, а компилации. Поздравления за решението.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

И накрая да видим албум от български изпълнител, това което другите наричат албуми, със всички стари песни или 1-2 нови, не са албуми, а компилации. Поздравления за решението.

Ти сериозно ли?

Да остави големит си хитове и сложи бози? На това ли казваш мъдро решение?

Знаем, че в Сърбия пускат цели албуми с нови песни, но миличко...

Галена и Цветелина Янева го правиха още през 2011/2012.

Преслава се сетила чак през 2019 да направи същото.

Заради такива като тебе певиците вземат глупави решения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...