Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Новият нос на Преслава е като новия дизайн на форума - отначало те дразни и си искаш стария, после почваш да се чудиш как изобщо си могъл да го гледаш преди обновяването. Все по-симпатична става и вече нямям чувството, че липсва огромно парче от лицето й. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я стига с глупостите! И двете се обезобразиха - факт. Какво само ми ги коментирате тия двете кифли? Емануела има далеч по-сериозна драма от нарцистичното хирургическо фиаско на Галена и Преслава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Мале Галя е като травестит на тая снимка. Какво е правила по устните си? УЖАС!!! В ПОТРЕС съм!

Коментирай, че Преслава и на травестит не прилича, толкова е грозна милата!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си ако Преслава беше отложила премиера , но преди това Галена да беше пуснала песен сега както Преслава незнам какво щеше да стане тук , щеше да има коментари от сорта страх я е от Галена или нещо др , но ето че щом Галена отлага премиера не и е трябвало нова песен. Очевидно е ,че се уплаши от Преса , видя че “Пиян” е тотален хит и 100 на 100 разбра ,че нейната песен е по слаба! Преслава вечно ще и е кошмар на тая пача!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Представям си ако Преслава беше отложила премиера , но преди това Галена да беше пуснала песен сега както Преслава незнам какво щеше да стане тук , щеше да има коментари от сорта страх я е от Галена или нещо др , но ето че щом Галена отлага премиера не и е трябвало нова песен. Очевидно е ,че се уплаши от Преса , видя че “Пиян” е тотален хит и 100 на 100 разбра ,че нейната песен е по слаба! Преслава вечно ще и е кошмар на тая пача!

Тук откога чакат нейна песен нова, сега се оказа, че нямали нужда. Може и от Тита да се е стреснала, но е факт, че не я пуска днес

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но защо трябва да я пусне. Супер тъпо щеше да е. Тя си има най - големите два хита, заедно с Емилия. В момента пиян е над тях, но до седмица това ще мине гаранция. За какво ще убие "Феноменален" ? Тази песен се пуска още, за разлика от "Да е с послеслов - забравата", която тук Пресови бутате за ултра хит, а това чудо не прозвуча никъде веднъж в 20 дискотеки. Голям хит е, у вашите къщи... Това ще е малоумно, както и другото малоумно беше, че Кама щеше да пуска, за кво ? Името ти звучи редовно, за какво да я убие ? При Преслава е разбираемо, защото изтрещяваш ли дори не влизаше в топ 5 на въртените песни сега. Но за другите...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

До голяма степен това се дължи и на новата визия на певицата. Носът, който Преслава оперира наскоро, придобива по-голяма реалност във видеото.

Да, допреди това беше 3D анимация, сега за клипа го изпринтираха... 

преди 2 часа , pechenko каза:

Мегахит?

И сам не вярваш на думите си.

Сигурен съм, че пишете суперлативни коментари, защото сте отчаяни, че любимката ви няма как да ви предложи нещо добро и всеки път предлага едно и също.  Диван, кола, чупене, блъскане, спане с телефон, първо, второ, трето и сърцераздирателно изпълнение.

 И тя като вижда, че я хвалите... миличката си пуска едно и също в продължение на години, а вие сте супер разочаровани и не знаете как да й го кажете.

и така се въртите в кръгче десетилетие вече.

 

Ти не беше ли фен на Преслава преди? С какво те отблъсна?

преди 4 минути, Danger. каза:

Има основателна причина за отмяна на премиерата, моля спрете се с тъпите глупости. 

Е то е от ясно по-ясно. Нито има награди, нито има класации, за които да се борят. Нито на Галена, нито на Преслава им пука коя има 300 хиляди повече за седмица, важно им е да си пълнят участията, а това другата да има хит, не пречи. Даже в момента в чалгата е по-добре да има повече хитове, за да има повече хора в клубовете и да ги канят по-често, само тук си броим гледания и си мислим, че имат значение за изпълнителите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Но защо трябва да я пусне. Супер тъпо щеше да е. Тя си има най - големите два хита, заедно с Емилия. В момента пиян е над тях, но до седмица това ще мине гаранция. За какво ще убие "Феноменален" ? Тази песен се пуска още, за разлика от "Да е с послеслов - забравата", която тук Пресови бутате за ултра хит, а това чудо не прозвуча никъде веднъж в 20 дискотеки. Голям хит е, у вашите къщи... Това ще е малоумно, както и другото малоумно беше, че Кама щеше да пуска, за кво ? Името ти звучи редовно, за какво да я убие ? При Преслава е разбираемо, защото изтрещяваш ли дори не влизаше в топ 5 на въртените песни сега. Но за другите...

Да, обаче ако я пусне до края на седмицата цялата тази теория отпада. Важи ако я е отложила за края на август или началото на септември, но 2-3 дни? 

Всички обичаме Галена и чакаме песента й с нетърпение, но отложи премиерата от чиста неувереност. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Да, обаче ако я пусне до края на седмицата цялата тази теория отпада. 

Всички обичаме Галена и чакаме песента й с нетърпение, но отложи премиерата от чиста неувереност. 

 

Ми ще покаже, че няма мисъл в нея. Ще убие песен, която има още поне за два месеца живот като гледам. А и аз харесвам и двете. На мен не ми пука като на останалите, че да я защитавам. Ми да, ако е мегахит за какво да го жертва и да загуби част от вниманието, като сега всичко влиза да види Преслава и някои като нас да слушат песента, другите да я тролят. Нали се сещаш, че българина обожава сеир, а в момента Преслава е на пангара и нейната песен прави гледания в голяма част от хора, които не слушат чалга. Този сегмент няма да си пусне песента на Галена. 

Освен това, каквото и да говорим и двете песни ще загубят внимание, повече Галена. Това е умен ход. След две седмици Пиян ще е в редовите песни, но няма да има бум ефекта :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

 

Всички обичаме Галена и чакаме песента й с нетърпение, но отложи премиерата от чиста неувереност. 

 

Причината е съвсем различна...

Ще мачка обаче. Пак ще е с проекта на годината.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега Тита, Преслава, баба Пена -  айде бе Галена, правилно! За какво да си жертва вниманието на песента ? Умно постъпи, па и нали зима пари и сега от клубовете ? Важното е пичето да й е влажно, и кисето тлъсто, а окото пъстро хит да надушва. Айде аз изчезвам за втория полет, че се оплескаха нещата (нищо ново, story of my life, но има горещи котарачета тук поне да плакна очи). 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...