Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Валентин Кулагин в лайфа си: “Носът на Преслава е уникален. Това е най-добре направеният нос, който съм виждал.”

Аз съм си добре, но Кулагин...

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова готинка песен, слушам я вече четвърти път един след друг ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой беше ютюб.ком/юзър/преславафен, иЗкам да изкажа вечно благодарение за този и всички други уникални фен клипове!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Starboy каза:

Толкова готинка песен, слушам я вече четвърти път един след друг ❤️ 

 

Само с едно слушане не става!

Преди месец на едно летище си я слушах силно от телефона, без слушалки, 4-5 пъти. Промотирах я! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя наистина ли се е отказала да пуска "Паника" днес? Нека някой по-запознат да каже. На участието й в четвъртък беше категорична, че ще е днес. Каза нещо от сорта, че й направили астрологична прогноза и 23 юли била датата, която ще й донесе най-голям успех. Тъпо решение, ако наистина мисли да я забави, особено ако Преса й е повлияла, в което не ми се иска да вярвам. 

Цитат

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, plambata каза:

Галя наистина ли се е отказала да пуска "Паника" днес? Нека някой по-запознат да каже. На участието й в четвъртък беше категорична, че ще е днес. Каза нещо от сорта, че й направили астрологична прогноза и 23 юли била датата, която ще й донесе най-голям успех. Тъпо решение, ако наистина мисли да я забави, особено ако Преса й е повлияла, в което не ми се иска да вярвам. 

 

Е откъде дойде Преслава? Или е технически проблем (ретрограден Меркурий е все пак), или не й се пуска едновременно с Тита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се е изплашила от медийната енергия около Преслава и в петък вечерта е решила да промотира новия си трак през септември. ❤️

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Верифицирали са профила на Преслава в Instagram.

Преслава не слезе ли от сцената? Или има нова? Че имало Нова Галена, ма за Нова Преслава не съм чул. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена най малко от Преслава да се е изплашила. Вече един месец се мисли дали да я пуска лятото, защото вярва в успеха на Добре ли си. На последното участие е казала че излиза вторник или сряда.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре се е сетила. Мен лично Добре ли си ме зариби в последно време и може да си я отгледа правилно като голям хит тип Кой. Дано не я затапи с новата, аз бих изчакал. Сравнително в кратък период изкара две песни, които ще се запомнят според мен. Феноменален и Добре ли си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Добре се е сетила. Мен лично Добре ли си ме зариби в последно време и може да си я отгледа правилно като голям хит тип Кой. Дано не я затапи с новата, аз бих изчакал. Сравнително в кратък период изкара две песни, които ще се запомнят според мен. Феноменален и Добре ли си. 

Да, и мен отскоро ме кефи Добре ли си! Така стана и с Феноменален, някъде по Коледа ме закефи. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

"Добре ли си" мина "Изтрезняваш ли" и с 12.3М става втората най-гледана поп-фолк песен за годината. Ай честитУ!

Пак събирате гледания от няколко клипа, за да ви изнася. На официалния клип още няма и 10 милиона, а "Изтрезняваш ли" има 11,2 млн. Освен това си е чиста излагация в дует с Миле Китич да имаш гледания, колкото пряката ти конкуренция прави сама и то със сезонен комерс.

Есен 2019 ще бъде сезонът на Преслава. ❤️ @Starboy, съгласен ли си с това становище?

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/емилия-и-денис-теофиков-спечелиха-три/

Клипове на второ тримесечие

ТОП 5:

01. Емилия и Денис Теофиков – Тръгвай си – 24 660 точки
02. Цветелина Янева – Болка моя – 23 589 точки
03. Деси Слава – Вторник беше – 21 561 точки
04. Емилия и Денис Теофиков – Акула – 19 544 точки
05. Галена и Mile Kitic – Добре ли си – 18 530 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...