Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Willy каза:

Галена най малко от Преслава да се е изплашила. Вече един месец се мисли дали да я пуска лятото, защото вярва в успеха на Добре ли си. На последното участие е казала че излиза вторник или сряда.

Преса е кошмарът и проклятието за Галена цял живот. Ти най-малко от нея се била изплашила викаш.

Галош сигурно е насрочила спешно нови пластични операции, за да се различи от новата Преслава.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Преса е кошмарът и проклятието за Галена цял живот. Ти най-малко от нея се била изплашила викаш.

Галош сигурно е насрочила спешно нови пластични операции, за да се различи от новата Преслава.

Войната я създават феновете. Няма как да й е кошмар или проклятие. На Галя не й пука особено. То безнадеждната Силвия преди години се опита да я захапе за ПР, но не се получи тъй като беше едностранно. Това което говориш го има в Сърбия.🤫

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Войната я създават феновете. Няма как да й е кошмар или проклятие. На Галя не й пука особено. То безнадеждната Силвия преди години се опита да я захапе за ПР, но не се получи тъй като беше едностранно. Това което говориш го има в Сърбия.🤫

Къде е Силвия, къде е Преслава. 😳

 

Не разбрах какво има в Сърбия.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от 100% на МЦ Стоян, повече ме кефи вселенският хит на Юнона

Иначе Шаљи број е брутална

  • Haha 2
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, stereoto_ каза:

Галена отлага премиерата! 

Казах го още вчера, писи.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Пак събирате гледания от няколко клипа, за да ви изнася. На официалния клип още няма и 10 милиона, а "Изтрезняваш ли" има 11,2 млн. Освен това си е чиста излагация в дует с Миле Китич да имаш гледания, колкото пряката ти конкуренция прави сама и то със сезонен комерс.

Есен 2019 ще бъде сезонът на Преслава. ❤️ @Starboy, съгласен ли си с това становище?

Напълно съм съгласен.... нямам търпение, мило! 💋

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Заради Оцко или тя си отлага?

Тя я отлага, както казах имало е вариант да не я пусне лятото изобщо. Но пък може да размисли, не знам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отлага я заради Преслава, толкова е ясно и очевидно всичко. Ако на Преслава песента беше слаба и не беше се превърнала в мегахит за нула време, още вчера щеше да я пусне. 

  • Like 6
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Отлага я заради Преслава, толкова е ясно и очевидно всичко. Ако на Преслава песента беше слаба и не беше се превърнала в мегахит за нула време, още вчера щеше да я пусне. 

Че тя песента й е слаба, коментират се главно носа и приликата с Галена и Майкъл. 

Има ли някакъв топ лайкван коментар, където да се говори отделно за самата песен?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Че тя песента й е слаба, коментират се главно носа и приликата с Галена и Майкъл. 

Има ли някакъв топ лайкван коментар, където да се говори отделно за самата песен?

 

Абе ти коментарите остави. Аз от коментари не се влияя, просто виждам около мен какво става. Споделя се, пуска се, слуша се. На черното бяло няма как да кажем... Надявах се, че Галс като й е чула песента ще се окуражи, че нейната е по-яка и ще я смаже, а тя взе, че уплаши. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за три дни новият видеоклип към парчето „Пиян“ на Преслава навърта 1 млн. гледания.

 

 До голяма степен това се дължи и на новата визия на певицата. Носът, който Преслава оперира наскоро, придобива по-голяма реалност във видеото.

 

 Досега коментарите се базират основно на снимки на чалга дивата.

 

Сега вече феновете й наистина осъзнават огромната промяна, която любимката им направи, като легна под ножа, зад а смали чаровния си нос, писа „България Днес“.
1-milion-za-preslava-i-noviia-i-nos-1.jp

 

преди 1 минута, retr0 каза:

Абе ти коментарите остави. Аз от коментари не се влияя, просто виждам около мен какво става. Споделя се, пуска се, слуша се. На черното бяло няма как да кажем... Надявах се, че Галс като й е чула песента ще се окуражи, че нейната е по-яка и ще я смаже, а тя взе, че уплаши. 

след  1 месец никой няма да помни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

 

след  1 месец никой няма да помни.

И все пак съм разочарован и изненадан от Галена. Дали заради Преслава или заради Тита, факт е че отложи премиерата, което е признак за неувереност. Защо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Къде е Силвия, къде е Преслава. 😳

 

Не разбрах какво има в Сърбия.

Май говореше за войните Цеца-Драгана, Цеца-Карлеуша, Дара-Сека и още 100 такива

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, retr0 каза:

Отлага я заради Преслава, толкова е ясно и очевидно всичко. Ако на Преслава песента беше слаба и не беше се превърнала в мегахит за нула време, още вчера щеше да я пусне. 

Мегахит?

И сам не вярваш на думите си.

Сигурен съм, че пишете суперлативни коментари, защото сте отчаяни, че любимката ви няма как да ви предложи нещо добро и всеки път предлага едно и също.  Диван, кола, чупене, блъскане, спане с телефон, първо, второ, трето и сърцераздирателно изпълнение.

И тя като вижда, че я хвалите... миличката си пуска едно и също в продължение на години, а вие сте супер разочаровани и не знаете как да й го кажете.

и така се въртите в кръгче десетилетие вече.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Тя си я отлага, но би трябвало да излезе до края на седмицата. 

На мен някакъв непознат ми писа, че излиза към 5-6 август..

да видим.

Хапчето на Галена не се предава лесно! 

Ще отровим Преслава и ще сгромолясаме “мегахита” - “Пиян”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Мегахит?

И сам не вярваш на думите си.

Сигурен съм, че пишете суперлативни коментари, защото сте отчаяни, че любимката ви няма как да ви предложи нещо добро и всеки път предлага едно и също.  Диван, кола, чупене, блъскане, спане с телефон, първо, второ, трето и сърцераздирателно изпълнение.

И тя като вижда, че я хвалите... миличката си пуска едно и също в продължение на години, а вие сте супер разочаровани и не знаете как да й го кажете.

и така се въртите в кръгче десетилетие вече.

 

О не на мен тия за “любимката ни”, никаква любимка не ми е, не знам защо си се подвел така. Аз и на Теди Александрова й ги признавам. Просто съм обективен.

Харесвам и Преслава и Галена, втората дори повече. Не знам за феновете на Преслава, но на антифеновете й много им се иска да се е провалила, но уви... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

Преслава винаги е била грозна! Не може да стъпи на малкият пръст на Галена!

Преслава е всичко друго, но не и грозна.

Топ мацка е.

Какво ще кажеш за това:

 

86B7E90A-8D9D-416C-AC8B-6FED47027C7B.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...