Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Starboy каза:

Мислех, че любима ти е ...

 

А не, още не ме е зарибила. Топ 5, без определен ред, са ми: "Моят нов любовник", "По-добре", "Тук жена му пази", "Мръсно и полека" и "Пиши го неуспешно". Не знам коя ми е номер 1. Honorable mention и за изживяната "Кажи здравей на факта слуха...."

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@Blueberry Не знаех, че тази прекрасна песен ти е любима. И аз много я обожавам.

 

Интрото на този трак може да се използва за някой филм където се събират вещици за да правят заклинание. Жестока е Преса.

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена от години е сочена за двигател на купона в нощните заведения. Управители на чалга кръчми са категорични, че е единствената, която си заслужава високия хонорар.
orig.jpg?_=1446898949
За разлика от колежките си, Галена не стои статична на сцената, а се раздава на максимум, Освен това непрекъснато се шегува с хората, което предразполага за щуро парти. Като запазена марка на Галена й остава хоби то да пее зад бара. На едно от последните си участия тя отново влезе в роля и смени барманките, наливайки питиета на вперилите погледи в нея студенти. Разбира се, не изневери на себе си и наля няколко шота афтър шок, които изпи с най-шумната компания. С непринуденото си поведение и тоталните хитове Галена няма конкуренция. Това я прави най-исканата чалга дива по дискотеките.

33-годишната изпълнителка обаче е семейна жена с две деца и е взела категоричното решение да намали участията си. Затова се е договорила с продуцентите си да пее в четвъртък, петък и събота, а понякога и сряда. По този начин няма да лиши почитателите си от своето присъствие, но ще й остане време и за семейството, пише ШОУ.

 

519x296.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

За 4 дни "Пиян" ще мине гледаемостта на последните песни на Джена и Емануела, които излязоха преди 1 месец. :lol:

Абе станаха си направо за смях..

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Вижте Андреа в новите сторита на Моника Валериева, въобще не изглежда толкова зле на видео

Цяла България масово са се наговорили като я снимат в дискотеки или по морето да я правят дебела на Фотошоп, а всъщност снимките й в инстсграм са истинските. 

Помислете и ще видите, че наистина е така.

Андреа има 6 букви, нали? Знаете ли кое още има 6 букви? Точно така! Брашно! 

Андреа + Брашно = Бухтичка. 

Слочаеност? Даамане!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Разбита мога да ти бъда корона, но и кибрита да ти драска на трона.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Сигурни ли сме, че утре ще се “Паникьосваме”, или не се знае? 

Няма да е утре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Защо така? От Преслава ли се стресна, или не иска да се сбие с Тита и Папи Ханс?

Не знам, на мен доколкото ми е известно има възможност да я запази за септември направо. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

По-добре. Тъкмо да изтече бана на Цървул.

Той е с изтрит профил по негово желание.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, retr0 каза:

Коментирайте, че Преслава не може да се пребори с Camila Cabello и Shawn Mendes за първото място в Apple Music. 

Една “Seńorita” е нищо пред хита “Пиян”.

Все пак Шон и Камила цяла връзка симулират, за да си сТимулират хита. 

Пресито с един нос няма как да ги бие. Да симулира връзка с Галин и може да й върже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Цяла България масово са се наговорили като я снимат в дискотеки или по морето да я правят дебела на Фотошоп, а всъщност снимките й в инстсграм са истинските. 

Помислете и ще видите, че наистина е така.

Андреа има 6 букви, нали? Знаете ли кое още има 6 букви? Точно така! Брашно! 

Андреа + Брашно = Бухтичка. 

Слочаеност? Даамане!

Не казах че е като в инстаграм, а че не изглежда зле. Виж сторито и прецени сам. Другото е, че тя иска да изглежда съвършено в инстаграм и хората като я видят изпадат в шок, защото разликата е прекалено голяма.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...