Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преславови осраха и е*аха майката на форума. Еднаквата й песен стана хит, да. Но бутане за хит на лятото на песен, която няма и 1/3 от успеха на миналогодишните летни хитове като Пей сърце, Хавана, Шефката и т.н. е супер смешно и жалко. 

Песен ниво "Няма да ти пиша" и песен, която есента никой няма да я слуша. 

Не забравяйте, че половината коментари под песента й са на тема "нос, Галена и Майкъл" и тип "Влязох, за да я видя с новият нос"

В същото време се омаловажава песен която върви добре с успеха си и гърми по клубовете, а само в Рамания се изкарва провал/флоп.  

 Стягайте се, че не се диша в противната Рамания. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Няма за какво. Това не е положително нещо. Да си знаеш :) повече фитнес, че гастрото няма да ти помогне.

Ти ще кажеш. 

Гастро? Операция за изрязване на стомаха ли?😳

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Преславови осраха и е*аха майката на форума. Еднаквата й песен стана хит, да. Но бутане за хит на лятото на песен, която няма и 1/3 от успеха на миналогодишните летни хитове като Пей сърце, Хавана, Шефката и т.н. е супер смешно и жалко. 

Песен ниво "Няма да ти пиша" и песен, която есента никой няма да я слуша. 

Не забравяйте, че половината коментари под песента й са на тема "нос, Галена и Майкъл" и тип "Влязох, за да я видя с новият нос"

В същото време се омаловажава песен която върви добре с успеха си и гърми по клубовете, а само в Рамания се изкарва провал/флоп.  

 Стягайте се, че не се диша в противната Рамания. 

 

Никой не те задължава да стоиш тук. Като не се дишаше повече от година заради ваната и идиотската Шефка, нищо не казваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Ти ще кажеш. 

Гастро? Операция за изрязване на стомаха ли?😳

И да ти обяснявам, ти най - вероятно ще си слушаш Глория и няма да ти се налага да правиш такива работи :) Относно това, кой заради какво не се диша. Никой не е длъжен да се съобразява с теб, с баба ти и т.н. :) Шефката поне е хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И да ти обяснявам, ти най - вероятно ще си слушаш Глория и няма да ти се налага да правиш такива работи :) Относно това, кой заради какво не се диша. Никой не е длъжен да се съобразява с теб, с баба ти и т.н. :) Шефката поне е хит. 

Е, аз съм фиданка. Не ми се налага.

Точно така, никой не е длъжен да се съобразява и с теб и останалите галошенца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Е, аз съм фиданка. Не ми се налага.

Точно така, никой не е длъжен да се съобразява и с теб и останалите галошенца.

Фиданка, шушанка се1. Ми недей, да виждаш да сме тръгнали да говорим на Дарк детето за Галош. Ти си тоя дето гледа да търси вниманието на феновете на Галена. Мен лично ми е се1 за теб, твоето мнение или Галош. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@PreslavaIsTheQueen Преси лидерка 14 години? Чак ти стана смешно като казах топ 5. Виж какво става през 2016 година.

По силна година от Преслава имат: Анелия, Деси, Емануела, Галена, Янева, Емилия, Алисия, Теди, Фики, Галин, Тони, Коцето и дебюта Лорена. Демек и топ 10 не е. Това че някои нямат феновете на Преслава за да ги бутат е друга работа.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Фиданка, шушанка се1. Ми недей, да виждаш да сме тръгнали да говорим на Дарк детето за Галош. Ти си тоя дето гледа да търси вниманието на феновете на Галена. Мен лично ми е се1 за теб, твоето мнение или Галош. 

Травестити, циркови клоуни се1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Травестити, циркови клоуни се1.

Ако говориш за себе си или за онези тримата горе - да, се1 ми е :) В смисъл, стига да не сте ми в къщата всичко е точно. А и сме в свободен свят все още. Ако искаш последвай събратя ти Глорянин и пола си смени. Това си е твое решение. Идеята е, че не Галена се върти с такива както виждаш. И между впрочем, вана или не, Галена никога не е била гъз какъвто излезе Преслава днес. Галин е боклук, факт, но не беше колегиално и то заради некъф гримьор. До взера бяха дружки, днес отново си показа злобата. Затова няма приятели и хора, които да я уважават. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Опцията блокирай била много яка. 😎

И кое е якото?

Виждаш си коментара.

Да беше нещо като фейсбук и инстаграм опцията, ок.

Ти си черно дете или дете на сатаната?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

И кое е якото?

Виждаш си коментара.

Да беше нещо като фейсбук и инстаграм опцията, ок.

Ти си черно дете или дете на сатаната?

Само в един форум съм виждал блокирането напълно да изтрива всякаква следа от блокирания, но и това е нещо.

 

Дете съм на черния галош, според кондомката, което е същото като дявола.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Само в един форум съм виждал блокирането напълно да изтрива всякаква следа от блокирания, но и това е нещо.

 

Дете съм на черния галош, според кондомката, което е същото като Луцифер.

Значи си дете на циганката Преслава?

Чудех се от къде си наследил негативната енергия, а то от къде било.

Та кой е бащата? Фики, Тони Стораро, Константин, Бирмата?

Или си дело на черна магия ( игра на тронове )

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Значи ти си нероденото дете от ваната.

Търсихме те толкова години, а ти си бил пред клавиатурата ни...

Махни го. Ваната, не ваната няма значение. Той ще си остане само с лъскането на певици. По скоро на певци, танцувайки на 100% жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия посещава защото Галена е пич. Просто й трябва малко повече усет към изпяването. Оная дрънда може да е секва, но десовия Насо каза нещо много важно: знае на коя фраза да удари, как да я изпее. Това не е само до глас, но й до усет. Явно го има.

Пинк е трагедия. Аз си писах тук по време на концерта. А билетите са й мамата си трака. Не ходете, ще се минете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

Гледахте ли скандалния лайв на Преслава. Тоя смешник Цецо е толкова противен.... дори само като говори и ти се иска да го франсеш. И другия селяк Павел се обажда с реплика от рода... Що не ме хванеш за октавата. Тая Преслава колкото е талантлива, толкова проста да е и с такива хора да се обгражда, че и да им ражда деца. 

Павел бди над нея, дори когато си оправя грима и прическата? Това негово е болест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата лагера казвате на черното бяло, на Галена песента не е провал, но този път Преслава изкара по-голям хит, не разбирам защо е толкова трудно и двете неща да се признаят... Пък само като видях, че и Преслава била изпаднала от топ 10 иии.... Другите пък с тая вана след като жената направи извънземни неща за жанра толкова години след това... Изобщо в опитите си да изкарвате едната супер зле за сметка на другата прави всичките доказателства и факти да изглеждат смешни. И двете са лидери днес, няма кой да ги стигне. Има си мегахитове от други певици, по-големи от летните предложения и на двете, но няма коя да има тези фенски маси или сляпо фенство, просто са две, а не една лидерка както беше преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Стига глупости. Преслава и Галена не могат да бъдат сравнявани. Само по едно си приличат, че са простовати провинциалистки, като Галя е по-голяма хитруша и толкова. Преслава има талант и глас, който Галя никога няма да има. Също и харизма. Получава се от раз при нея, защото е адски талантлива и харизматична. Галена успя с мноооогоо повече труд, пари и проекти. И пак няма да има признанието, което толкова колеги и певци от други жанрове са показали към Преслава. Не може да сравнявате певица с универсален чувствен глас и някой, който се е нарекал певица, а собствените си песни на живо не може да изпее.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...