Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Цитирам те, защото логиката е нелепа. Къде беше Шаная Туен в годините на Тейлър Суифт - забравена. Това как я прави по малка звезда ? Или това, че Тейлър се е учила от нея?

А за песните отново казвам, че хитовете на Преслава са изцяло в чалгата. Нито някой ще си пусне Преслава в пияно бар, нито има фраза като кварталната кръчма.

И отново липса на логика: ако Преслава е лидера който я изкарвате, не би ли следвало нейния светъл пример да е по силен от на Тедето ? Как една Теда ще върне чалгата в кръчмите ?

Не знам къде е била Шаная. Слабо съм запознат с нея и не ме вълнува. И затова си е виновна изцяло тя. 😀 Със сигурност е доста по-малка звезда от Селин, Уитни, Бритни, Марая и други звезди от 90- те. По-малка звезда е и от имена като Бионсе, Риана и други появили се през 00s. Не знам защо реши точно с Тейлър Суифт да я сравниш, която ми е страшно анти. 😀 

По третия абзац - не съм изкарвал Преслава лидер. Тя беше такава 2006-2010. После просто успя да устои на конкуренцията, успя да се адаптира към различните течения в чалгата и е факт, че и до днес актуалните си го мерят с нея.

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега сериозно питам. Без спор, просто ми е интересно: ако отидете при майка ви или баща ви и му кажете запей ми водка с утеха или лъжа е, наистина ли ще успеят ?

Мила, баща ми не може и "Луда по тебе" да ти запее, но това не я прави по-малък хит. Ако му я пусна ще се сети. Същото важи и за Водката, Лъжа е и Желанието.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Чак в топ 5 😂😂😂 това е доста смешно 😂😂😂 винаги е била в Топ 3 и в 2/3 от кариерата си е била на върха!!!

Последно на върха е била преди 10 години мило. 2016 и топ 5 дали е не знам. Защо да е смешно?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Последно на върха е била преди 10 години мило. 2016 и топ 5 дали е не знам. Защо да е смешно?

Абе не знаех, че 2018 е била преди 10 години. Ти явно си напред във времето и то доста. С две песни смачка всичко живо!  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Не знам къде е била Шаная. Слабо съм запознат с нея и не ме вълнува. И затова си е виновна изцяло тя. 😀 Със сигурност е доста по-малка звезда от Селин, Уитни, Бритни, Марая и други звезди от 90- те. По-малка звезда е и от имена като Бионсе, Риана и други появили се през 00s. Не знам защо реши точно с Тейлър Суифт да я сравниш, която ми е страшно анти. 😀 

По третия абзац - не съм изкарвал Преслава лидер. Тя беше такава 2006-2010. После просто успя да устои на конкуренцията, успя да се адаптира към различните течения в чалгата и е факт, че и до днес актуалните си го мерят с нея.

Мила, баща ми не може и "Луда по тебе" да ти запее, но това не я прави по-малък хит. Ако му я пусна ще се сети. Същото важи и за Водката, Лъжа е и Желанието.

Е щото и двете бяха кънтри. Тейлър сега си е поп :) иначе със всичко се съгласявам останало. За чалгата Преслава е най голямата Пт 2006 насам и в това няма спор. Но не може да се каже, че я знаят както знаем Иван Вазов например. Него всички го знаят. А за нейни песни е още по макар процента. Но на тези след нея е дори нищожен. Това ми беше идеята. Чакай че сега тая приятелка отговаря. Поне да се посмеем. Тя слуша джаз и не намирисва чалга:D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Е щото и двете бяха кънтри. Тейлър сега си е поп :) иначе със всичко се съгласявам останало. За чалгата Преслава е най голямата Пт 2006 насам и в това няма спор. Но не може да се каже, че я знаят както знаем Иван Вазов например. Него всички го знаят. А за нейни песни е още по макар процента. Но на тези след нея е дори нищожен. Това ми беше идеята. Чакай че сега тая приятелка отговаря. Поне да се посмеем. Тя слуша джаз и не намирисва чалга:D 

Не знам дали изобщо има личност в България, която да е позната като Вазов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Глория докара чалгата до стадиона, Преслава я върна в кръчма СТА пред пияни студенти.

Рени, а не Глория. Тя даже има ли концерт на стадион? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо дори за мен, но явно е по позната. Резултатите, не че показват нещо:

1. Колежките ми от IT - едната я е чувала, другата не. Не знаят песни.

2. Колежката ми която в правист я знае и дори каза заглавие: водка с утеха.

3. Фризьорката ми я знае и изреди нейни любими песни, но това ли е изненада.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Е щото и двете бяха кънтри. Тейлър сега си е поп :) иначе със всичко се съгласявам останало. За чалгата Преслава е най голямата Пт 2006 насам и в това няма спор. Но не може да се каже, че я знаят както знаем Иван Вазов например. Него всички го знаят. А за нейни песни е още по макар процента. Но на тези след нея е дори нищожен. Това ми беше идеята. Чакай че сега тая приятелка отговаря. Поне да се посмеем. Тя слуша джаз и не намирисва чалга:D 

tumblr_our1gd7Lz61u6n38po1_250.gif

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Даже и тя не е самостоятелна. Направо си е дует с Живко. Също да не забравяме, че е от 2014 и за 5 години ги е постигнала тези гледания, а Преса за 1 година!

Ти няма как да сравняваш гледанията през 2014 и 2019, защото разликата е огрмомна.

първо за 24 часа правеха около 200/250k

второ канала на планета не беше развит

трето ютуб не се ползваше масово

Преса била постигнала за една година..

помисли малко бе, кво тичаш само след всеки пост и като няква госпожица обясняваш Преса била Васил Левски на чалгата

много си зле

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Който иска да направи проучване коя е по-позната на хората, може да тръгне по улиците и да пита всеки срещнат 😂

То ще е много забавно, но ще е занимавка. Особено бабите като ги питаш за Азис...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Галенови, превръщате този форум в пълна пародия с вашите неаргументирани и детински тези! 

Точно ти ли го казваш?

лапе на 14 години ще ми говори за тези и детинщина

аре скрий се в дупката, от която изпълзя.

Ще ми идва той от една седмица и ще ми обяснява как Преслава била на въеха, а ние сме превръщали форума в пародия

недоразвито вещество

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Чак в топ 5 😂😂😂 това е доста смешно 😂😂😂 винаги е била в Топ 3 и в 2/3 от кариерата си е била на върха!!!

Да.

била е на върха на членовете на колегите си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

О, не мога. Тая дето мрази чалгата е чувала Сашка Васева. Ахахахаххахахахабба! Смея се със сълзи. САШКА!

Всеки е чувал Сашка и Луна, че и по две техни песни може да ти запее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли скандалния лайв на Преслава. Тоя смешник Цецо е толкова противен.... дори само като говори и ти се иска да го франсеш. И другия селяк Павел се обажда с реплика от рода... Що не ме хванеш за октавата. Тая Преслава колкото е талантлива, толкова проста да е и с такива хора да се обгражда, че и да им ражда деца. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

Какви фантазии-Добро въображение! Дори Тони Стораро не е признавал-Дай част от интервюто, в която ясно казва, че Фики е спал с Преслава, защото аз такава не видях (видях едно овъртане и натъртване, че са млади и че могат да правят каквото искат)

0:23

2:30

3:05

http://hotnews.bg/n/konstantin-i-preslava-obichame-se.48248.html

Това достатъчно ли е?

Да не говорим, че Бирмата беше ударил Преслава на едно афтър парти след наградите на Планета

Отделно Фики и Преслава бяха заедно на сватбата на Джена и танцуваха и се натискаха.

Фики излизаше заедно на кафе с сестрата на Преслава и племеницата на Преса.

Ивелина също беше издала, че Преса била бременна от Фики и абортирала след като Фики се сгоди за Гюлджан.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

0:23

2:30

3:05

Константин и Преслава: Обичаме се

Това достатъчно ли е?

Да не говорим, че Бирмата беше ударил Преслава на едно афтър парти след наградите на Планета

Отделно Фики и Преслава бяха заедно на сватбата на Джена и танцуваха и се натискаха.

Фики излизаше заедно на кафе с сестрата на Преслава и племеницата на Преса.

Ивелина също беше издала, че Преса била бременна от Фики и абортирала след като Фики се сгоди за Гюлджан.

 

 

Ох майко. Той тоз Фики минал целия род... Ставаш за режисьор и сценарист на турска сапунка, определено 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Ох майко. Той тоз Фики минал целия род... Ставаш за режисьор и сценарист на турска сапунка, определено 😂😂😂

Не! Просто всички са селски курви. Това по скоро да е причината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Ох майко. Той тоз Фики минал целия род... Ставаш за режисьор и сценарист на турска сапунка, определено 😂😂😂

Защо сменяш плочата, бе?

Нали бяха измислици.

Още ли мислиш, че Пресито е света вода ненапита?

Доста колеги от Пайнер са пили от чешмичката й.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Защо сменяш плочата, бе?

Нали бяха измислици.

Още ли мислиш, че Пресито е света вода ненапита?

Доста колеги от Пайнер са пили от чешмичката й.

Е тя й Галя е яздила годзилата. Срам и позор!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Защо сменяш плочата, бе?

Нали бяха измислици.

Още ли мислиш, че Пресито е света вода ненапита?

Доста колеги от Пайнер са пили от чешмичката й.

Какво сменям плочата... Никакви основателни доказателства не виждам. По-добре да приключим темата, защото няма смисъл. ПРЕСЛАВА Е ЕДНА 👑

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...