Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Какво сменям плочата... Никакви основателни доказателства не виждам. По-добре да приключим темата, защото няма смисъл. ПРЕСЛАВА Е ЕДНА 👑

Курва? Факт неоспорим :) тук няма как да се спори.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-интересно е това... Какво подмазване, какво нещо? Вижда, че пак потъва в бозата и ще прикотка Преса за дует, ама ме съмнява тя да се даде лесно, като се има предвид колко пъти връща на Илиян предложенията за дует, а се познават от толкова време...

819E30C2-9C03-4AEB-ADE7-093535A11A0B.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

По-интересно е това... Какво подмазване, какво нещо? Вижда, че пак потъва в бозата и ще прикотка Преса за дует, ама ме съмнява тя да се даде лесно, като се има предвид колко пъти връща на Илиян предложенията за дует, а се познават от толкова време...

819E30C2-9C03-4AEB-ADE7-093535A11A0B.jpeg

Три травестита си комуникират ? Друго да виждате ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Три травестита си комуникират ? Друго да виждате ?

Каква комуникация? Те изобщо не го отразяват. Той беше писал и други глупости-беше си поръчал песен да му изпее 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Какво сменям плочата... Никакви основателни доказателства не виждам. По-добре да приключим темата, защото няма смисъл. ПРЕСЛАВА Е ЕДНА 👑

Какво повече от това?

Искаш снимки как Фики е*е Преслава ли?

Дори тогава ще кажеш, че е фотошоп.

След като не можеш да водиш спор не скачай след всеки пост свързан с Преслава.

Нито си на годините на хората тук, нито имаш опита да водиш спорове.

Слаба личност си, която не знае къде е.

Съветвам те да си пестиш тъпите коментари и да не скачаш след всеки коментар свързан с любимката ти, защото ще си намериш майстора.

Само ще ти кажа, че си имаме съфорумка от Ловеч и лесно ще те издирим.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Преслава след или отпреди раждането има такова разстояние между краката ? Бате тая толкова се е прала, че са я шили поне 5 пъти... Мара няма такова пространство между краката горе... може да е и от раждането де. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Какво повече от това?

Искаш снимки как Фики е*е Преслава ли?

Дори тогава ще кажеш, че е фотошоп.

След като не можеш да водиш спор не скачай след всеки пост свързан с Преслава.

Нито си на годините на хората тук, нито имаш опита да водиш спорове.

Слаба личност си, която не знае къде е.

Съветвам те да си пестиш тъпите коментари и да не скачаш след всеки коментар свързан с любимката ти, защото ще си намериш майстора.

Само ще ти кажа, че си имаме съфорумка от Ловеч и лесно ще те издирим.

Ще умра, сериозно. Тук в тоя форум само ясновидци-какъв Ловеч? По-рано пък и пола ми объркахте, та даже май и име беше дадено 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-прясната известна бройка в леглото на Стораро е Преслава. Фаталното им привличане едва не ги осакати, след като преди около месец любовта им стана причина за масов бой в чалготека в Студентски град. Жените, които били с Фрикет споделят под сурдинка, че брюнетът не бил много надарен, но имал харизма и добро отношение към представителките на нежния пол, заради което всяка една била готова да падне в обятията му, пише още изданието.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Ще умра, сериозно. Тук в тоя форум само ясновидци-какъв Ловеч? По-рано пък и пола ми объркахте, та даже май и име беше дадено 😂😂😂

Детенце, не си играй с огъня. Ще се опариш жестоко!

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Луковит и Ловеч са две различни места! И без заплахи плс

Не си ме разбрал. Ловеч е близо до Луковит.

Аз не те заплашвам, аз те предупреждавам, защото ми се правиш на недостъпен тук и се правиш на голямата работа.

Такива лапета като тебе са минали от тук и са си заминали.

Ясно ли ти е?

Цветелина Янева и Фики ще смажат за 24 часа.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, NazzkO каза:

Гледахте ли скандалния лайв на Преслава. Тоя смешник Цецо е толкова противен.... дори само като говори и ти се иска да го франсеш. И другия селяк Павел се обажда с реплика от рода... Що не ме хванеш за октавата. Тая Преслава колкото е талантлива, толкова проста да е и с такива хора да се обгражда, че и да им ражда деца. 

След лайфа ще се онодят тримата, пък нека си ги плюем ние. Те ще си начешат крастата и ще заспят доволни. Те са си добре, но хората.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

Не си ме разбрал. Ловеч е близо до Луковит.

Аз не те заплашвам, аз те предупреждавам, защото ми се правиш на недостъпен тук и се правиш на голямата работа.

Такива лапета като тебе са минали от тук и са си заминали.

Ясно ли ти е?

Цветелина Янева и Фики ще смажат за 24 часа.

 

След като ме смяташ за лапе, защо изобщо отговаряш и скачаш на всичко, написано от мен? Заради такива като теб в този форум влизат едни и същи хора. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

След като ме смяташ за лапе, защо изобщо отговаряш и скачаш на всичко, написано от мен? Заради такива като теб в този форум влизат едни и същи хора. :)

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

След лайфа ще се онодят тримата, пък нека си ги плюем ние. Те ще си начешат крастата и ще заспят доволни. Те са си добре, но хората.

https://streamable.com/a403q

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пак ще ми кажат, че хейтя, но възможно ли е Софи Маринова да е по известна от Галена/Преслава.

в смисъл, пее от повече време. Т.е. И хора емигрирали преди 15 година е възможно да са я чували.

популярна е със смешни скандали: беше оправила бащата и сина.

представяше ни на Евровизия

актуална е и до днес...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Абе Преслава след или отпреди раждането има такова разстояние между краката ? Бате тая толкова се е прала, че са я шили поне 5 пъти... Мара няма такова пространство между краката горе... може да е и от раждането де. 

Недей да завиждаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Western каза:

Слушай класни песни, не евтинджос бози, мило. Вдигни си малко левъла💋😇

Тук е мястото, да бъдем такива каквито сме си по душа - диви селянки. Има къде да се правим класи!
Btw много любим проект. Декември 2015 беше епичен. Видимото, Една жена, Върнах ти го, Чалга пеперудки. Колко по Iconic?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...