Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, retr0 каза:

Събирам фенове на Галена, утре в 16:00 да сте на линия. Ще убеждаваме народа как “Паника” е правена за нейно удоволствие и подарък за нас, а не с цел комерсиален хит. 

Който иска да носи и баклава за байряма, ще ядем и ще плачем. @Donatella по-силна муска ще ни е нужна следващия път. 

Аз от две седмици търся овен по пазарите, а само на агне попадам. Трябва да е !!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

 

Музиката е на Флори, но супер много прилича на Болка моя. Дали Флори няма албанска версия, от която Ганев да е чопнал или Флори е чопнал от Ганев... 

 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да се поздравим с дуета на двете най-големи имена в българския поп-фолк жанр.

Моля, феновете на Глория, Ивана и итн да не ме цитират, не желая да си губя времето с тях.

Мерси и лека вечер!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, чушка. каза:

Нека да се поздравим с дуета на двете най-големи имена в българския поп-фолк жанр.

Моля, феновете на Глория, Ивана и итн да не ме цитират, не желая да си губя времето с тях.

Мерси и лека вечер!

Моля да се слушат истински мегахитове-дуети. Лека вечер!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Андреа в сторито си в инстаграм на въпроса мислиш ли отново за сериозна връзка, тя е отговорила не.

Не й трябва.

Скоро с колежката й Дебелослава ще трябва да ги залеят с пожарникарска пяна.

Африканската чума бързо се разпространява

Едно от прасетата е засечено около Варна:

7875452F-4FCD-4406-B71D-B32802054BFE.jpeg

Местоположението на другото е все още неизвестно

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , mitak_94 каза:

 

Бахти наглата кражба. И после ще ми се води за хит. Излагация от страна на Цура. Толкова кинти има. Защо не си го купи както са направили гърците. Чума проклета... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Не й трябва.

Скоро с колежката й Дебелослава ще трябва да ги залеят с пожарникарска пяна.

Африканската чума бързо се разпространява

Едно от прасетата е засечено около Варна:

7875452F-4FCD-4406-B71D-B32802054BFE.jpeg

Местоположението на другото е все още неизвестно

Пак ли избиваш комплекси печенке. Няма нищо фрапантно на снимката, което да не сме видели. И така прасето е с по 16 участия всеки месец и всичките пълни. След кютека от Павел, ред е май на Благой да те млати😅

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.08.2019 г. от 12:06, NazzkO каза:

 

Много яка. И Анелия и песента

И на мен страшно много ми липсва тази Анелия. Глас, красота, чар, харизма, талант.............:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Slavi каза:

Тая не я искат в Гърция и тука ни я пробутват... 

Защо да не я искат?

 

А Деса как може да си сложи такава рокля "на етажи"? Сякаш иска още по-дебела да изглежда.

 

Иначе Галенините носят на бой 🤕

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че Цура дори не знае за кражбата иначе веднага би предложила да си закупи правата. Дали сме достатъчно пари на мъжа й, за да си позволи да ни излага така. Ааааа....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

Бахти наглата кражба. И после ще ми се води за хит. Излагация от страна на Цура. Толкова кинти има. Защо не си го купи както са направили гърците. Чума проклета... 

Каква кражба?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Единствено Деса е нормален човек на тая снимка. Другото е порцеланови кукли.

Даже е симпатична. И Цуци не е зле, ама Галош имам чувството, че ако я пипна ще и се разпадне face.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Даже е симпатична. И Цуци не е зле, ама Галош имам чувството, че ако я пипна ще и се разпадне face.

Да, сладка е. За мен Цура е най - зле. Погледна й е точно като на надут боклук . Аман от такива мутреси:( но й Галош не е по - добре. После как да ги харесва народа ? Тя Цура си прави музика за нея де, тя фенове няма, нищо не е оставила след себе си. Дето се вика ако спре да пее няма да се усети. Но това важи за всяка една. Виж Глория и а Ивана за масата не пеят от 20 години и на никой не му дреме.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...