Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сега видях, че в Spotify “Паника” е номер 1 в топ 50 на най-слушани песни в България. “Пиян” е на четвърто място. 

Коментирайте, айде. Нали сте бройкаджии и коментатори. Какво излиза? “Скъпо платения продукт” е предпочитан сред слушателите. Тук клиповете не играят роли, слуша се само песента. Нито е дискотека да слушаш и да пееш това, което са ти пуснали. Слушаш това което искаш ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

“Паника” все още номер 1 в Apple Music.

Вече няколко дни. “Пиян” не се задържа толкова и е паднала с една позиция, сега е на трето. 

В Spotify има ли подобна класация? 

Да, даже някой беше постнал тук снимка, че Пиян е изместил от първото място Паника

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BaGaBoNtIn каза:

Разбира се,че няма как да ги сравняваме. Преси е символ на глас,талант и харизма, а Галош на скъпо платен продукт. 

Не продукт, ами нещо друго, пак започващо с "про".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Да, даже някой беше постнал тук снимка, че Пиян е изместил от първото място Паника

Я пак?

”Паника” е на първо, “Пиян” на четвърто.

09C49AA1-53BC-4AD1-A941-4CEC47454D5C.jpeg

 

Коментирайте, айде. Нали сте бройкаджии и коментатори. Какво излиза? “Скъпо платения продукт” е предпочитан сред слушателите. Тук клиповете не играят роли, слуша се само песента. Нито е дискотека да слушаш и да пееш това, което са ти пуснали. Слушаш това което искаш ти.

“Паника” е по-предпочитаната песен!

едит: на второ е “паника”, обърках се. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само минавам да кажа, че това лято в българската чалга има точно, ама точно 1 хит  и това разбира се е Цветелина Янева - "Болка моя". Не си го причинявйте онова от предни лета да се карате за глупави песновки. Щом чича ви Фокс слуша само сръбско това лято, а както знаете аз съм върл националист, значи нещата не са просто зле, а  трагично пропаднали. Благодаря за вниманието....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Я пак?

”Паника” е на първо, “Пиян” на четвърто.

09C49AA1-53BC-4AD1-A941-4CEC47454D5C.jpeg

 

Коментирайте, айде. Нали сте бройкаджии и коментатори. Какво излиза? “Скъпо платения продукт” е предпочитан сред слушателите. Тук клиповете не играят роли, слуша се само песента. Нито е дискотека да слушаш и да пееш това, което са ти пуснали. Слушаш това което искаш ти.

Защо веднага скачаш? Просто споделих, че някой беше постнал преси 2-3 дни. Можеш да върнеш и да провериш! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Защо веднага скачаш? Просто споделих, че някой беше постнал преси 2-3 дни. Можеш да върнеш и да провериш! 

Не скачам. Спорим си и си говорим, да съм те обидил с нещо? Не съм от тия. 

Коментирай факта, че в стрийминг платформите “Паника” е по-предпочитаната песен! Очевидно и в YouTube през изминалата седмица. Да видим тази как ще е :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Не скачам. Спорим си и си говорим, да съм те обидил с нещо? Не съм от тия. 

Коментирай факта, че в стрийминг платформите “Паника” е по-предпочитаната песен! Очевидно и в YouTube през изминалата седмица. Да видим тази как ще е :) 

Да, най-вероятно, защото това е премиерната ѝ седмица. Ще видим как ще се развият нещата в близките 2-3 седмици :)

ПП: Обожавам Паника!

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, дори Паника да не е по-голям хит от Пиян, Галя пак е с по-голям хит от Преслава тая година. Какво сте го замислили толкова...

Днес вечерта ще направи 13 милиона за 3 месеца и половина от всички клипчета. 

 10,4 млн.

 1,4 млн. 

 

 Над 1,1 млн. от Zvezde Grande.

 

Дует или не, за пореден път е с по-голям хит тая година от нея. И с по-гледана за първите 24 часа.

  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, retr0 каза:

Не скачам. Спорим си и си говорим, да съм те обидил с нещо? Не съм от тия. 

Коментирай факта, че в стрийминг платформите “Паника” е по-предпочитаната песен! Очевидно и в YouTube през изминалата седмица. Да видим тази как ще е :) 

Галена е на 4то място, Преслава е на 5то в Spotify

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Галена е на 4то място, Преслава е на 5то в Spotify

 

При мен е точно така, както е на скрийншота. Зависи в кой регион е настроен телефона явно. Няма значение и според твоя телефон Галена е по-напред.

P.S - Преди 13 минути са я обновили, вече и при мен е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

При мен е точно така, както е на скрийншота. Зависи в кой регион е настроен телефона явно. Няма значение и според твоя телефон Галена е по-напред.

P.S - Преди 13 минути са я обновили, вече и при мен е така.

Излезе 1 седмица по-късно и е едно място по-напред, не е голямо постижение

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Другата седмица ще й го вземем, а? 

Коментирай клипчето от Бургас. Изтрезняваш ли се смяташе за слаба, защото нямаше клипчета как я пее, а тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

OMG, дори Паника да не е по-голям хит от Пиян, Галя пак е с по-голям хит от Преслава тая година. Какво сте го замислили толкова...

Днес вечерта ще направи 13 милиона за 3 месеца и половина от всички клипчета. 

 10,4 млн.

 1,4 млн. 

 

 Над 1,1 млн. от Zvezde Grande.

 

Дует или не, за пореден път е с по-голям хит тая година от нея. И с по-гледана за първите 24 часа.

"Не се изтриваш" само от един клип направи 10 милиона гледания точно за 2 месеца (Нова година 2017/2018)

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PreslavaIsTheQueen каза:

 

Гледай тук какво става 😱🔝👑

 

След това клипче не мисля,че има повече какво да се обсъжда по темата “Пиян”/“Паника”. 

Преси разцепи мощно! Тя музиката наистина не се чува от крещене! Номер 1! ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

"Не се изтриваш" само от един клип направи 10 милиона гледания точно за 2 месеца (Нова година 2017/2018)

Е, и? Сега защо не е с 20 милионя като вече минаха почти 2 години? "Феноменален" и "Да гори" примерно ще ги направят по-бързо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Е, и? Сега защо не е с 20 милионя като вече минаха почти 2 години? "Феноменален" и "Да гори" примерно ще ги направят по-бързо. 

Ще ги направи и тя. Още 1 милион.

п.с. Любим кадър - Невероятна уста !!!!

image.png.d3b76f37e43eff5771065c385d5e00dd.png

  • Like 2
  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BaGaBoNtIn каза:

След това клипче не мисля,че има повече какво да се обсъжда по темата “Пиян”/“Паника”. 

Преси разцепи мощно! Тя музиката наистина не се чува от крещене! Номер 1! ❤️

Когато се дават клипчета от учасията на Галена как хората се дерат на нейни песни, казва се, "ама не ми давайте сега клипове от дискотеки" и някакви си смешни оправдания. Стане ли въпрос за Преслава, нещата се обръщат винаги в нейна полза. Както винати смазвате с двойни стандарти.

И да, има какво да обсъжда по темата, тъй като "Паника", се знаеше от всеки още на същата вечер и се пееше.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Знаеше се от няколко клакьори. Няма да се изненадам, ако им е платила предварително и дори са репетирали в кенефа.

Даде ни няколко кашона вафли Боровец. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...