Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, meleto каза:

Щото Преси е капарирала място за по-дълго. Мисля, че тези дни от Планета ще я пуснат в Трендинг. И без това с Пресито вече не са на първо място.

Може и така да е. Нагла е! Иска да бие нечестно! Според мен е заради Кокаин думичката. Много е подло това, много я наебаха. Ето защо Преса направи повече гледания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен заради думата "кокаин" може да не влезе в Трендинг. По телевизията са я цензурирали.

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Според мен заради думата "кокаин" може да не влезе в Трендинг. По телевизията са я цензурирали.

Според мен Преслава и швестероподобната й армия имат пръст в това нещо. Аман от нейните долни интриги, макар, че една страна от мен много й се кефи. Обичам колко е долна, но пак е грозно! Планета трябва да направят нещо.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Според мен заради думата "кокаин" може да не влезе в Трендинг. По телевизията са я цензурирали.

Не се надявай. С Донтела сме си дали последните стотинки на когото трябва, за да стигнем до трендинг, да не говорим, че и Маг Вили направи муска това да се случи. 

Очаквайте!!!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Според мен Преслава и швестероподобната й армия имат пръст в това нещо. Аман от нейните долни интриги, макар, че една страна от мен много й се кефи. Обичам колко е долна, но пак е грозно! Планета трябва да направят нещо.

Не мисля. Фиклена как саботираше Преслава с докладвания за нередност, но си влезе в Трендинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Според мен заради думата "кокаин" може да не влезе в Трендинг. По телевизията са я цензурирали.

Емануела възпя ":)", по тв е цензурирана, ама влезе в трендинг няколко дни по-късно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Starboy каза:

C8B63EBE-03F2-40D2-AE47-097B8DD0BEA8.png.b58387558b96541e59166fb03f75b283.png

Комплексарка.

преди 49 минути, чушка. каза:

Емилия е безлична и не представлява интерес у никого. Факт е, че тази година направи два хита, благодарение на Денис Теофиков и парите на мъжа си, но самостоятелно издиша и няма вечен хит.

Сякаш Галина има вечен хит.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Sisa каза:

"Не и утре" също е нейна. 

Една от най-любимите ми нейни песни.

9 годишното ми аз слушайки я:

3dfa53fec8cd648be8b8f86dcc6ebf66.jpg 

  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Една от най-любимите ми нейни песни.

9 годишното ми аз слушайки я:

3dfa53fec8cd648be8b8f86dcc6ebf66.jpg 

20+ годишното ми аз, слушайки я, е същото. ❤️

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Много лъже

В Инстаграм е добра, но гърмяща змия.

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Покрай въпросника на Прес тази вечер, пренебрегнахме Джен. Защо??? 

Коментирайте “Горкото момиче”. 

Джен: Разбрах, че колежка пуснала въпросник в Инстаграм. На мен ми е под нивото да пускам лайфове и подобни въпросници и лексикони! С моите фенове общуваме телепатично - те задават въпроса мисловно, по същия начин получават отговор от самата мен! Просто го усещат.

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Моля да не се измества фокуса от лидерката. Поздрав за Кели, с която тресяхме морни тела а плажа в Мичурин на този скандален хит:

 

РайнЕър може да се нареди на опашка зад Джен, Прес и Гален, ако обича. Да не й посочим пътя набързо за студентски град.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...