Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 часа , DarkChild каза:

Помним ли това? Искаше на Евровизия с тази песен. Asylum, ти си.

 

 

Май й беше последната популярна хесен, преди да напусне Пайнер. Или пък Паднал ангел беше. После изтрещя с кофти песни като Грамофона и Нещо против. Сега Деса е в същата криза.

Тя и с Температура кандидатствува.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Андреа и Пулев са заедно ? Що за тъп пиар? Чудно ми е как Кубрат се е съгласил ..

Според мен си играят някаква игричка. Видях я оня ден в Южния парк, разхождаше си псето, още живее при него. Според мен се е заинатила да кеси там и му е приела новата връзка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Според мен си играят някаква игричка. Видях я оня ден в Южния парк, разхождаше си псето, още живее при него. Според мен се е заинатила да кеси там и му е приела новата връзка.

Всичко ми звучи като Горкото момиче.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, retr0 каза:

Тази вечер в Apple Music, Прес е отишла на първо място с “Пиян”, а Гален от 12 се качва на 4-то. Дали ще се добере до първо?

С това темпо на напредък, със сигурност. 

Аз пък изобщо не виждам Галя в класацията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Според мен си играят някаква игричка. Видях я оня ден в Южния парк, разхождаше си псето, още живее при него. Според мен се е заинатила да кеси там и му е приела новата връзка.

Тя нещо като резерва ще бъде на Кобрата 😁 Да си ги менка ..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си с iPhone отиди в Настройки > Потребител > Режим “Не безпокой” > и махни отметката на “Да не ми се показва нищо хубаво свързано с Галена”

Вече трябва да я виждаш. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Май й беше последната популярна хесен, преди да напусне Пайнер. Или пък Паднал ангел беше. После изтрещя с кофти песни като Грамофона и Нещо против. Сега Деса е в същата криза.

Тя и с Температура кандидатствува.

 

Тази "Щастлив финал" за сефте я чувам. Изобщо не помня някога да е пускана по "Планета". Последната й известна песен беше "Паднал ангел" - излезе ноември или декември 2007 г. Преди това имаше "Три години", "Мъжко момиче" и дуета с Бобан - "Отказвам да приема", мисля че са от 2005 г.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тази "Щастлив финал" за сефте я чувам. Изобщо не помня някога да е пускана по "Планета". Последната й известна песен беше "Паднал ангел" - излезе ноември или декември 2007 г. Преди това имаше "Три години", "Мъжко момиче" и дуета с Бобан - "Отказвам да приема", мисля че са от 2005 г.

Еееее, и "Любовница". Жестока! ❤️ 

 

Чудех се на какво ми напомня "проектът" на Галена. И това "Ееееее еееее"😂😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бавно, но славно този сингъл се превръща в любимият ми за 2019-та!

 

  • Love 3
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тази "Щастлив финал" за сефте я чувам. Изобщо не помня някога да е пускана по "Планета". Последната й известна песен беше "Паднал ангел" - излезе ноември или декември 2007 г. Преди това имаше "Три години", "Мъжко момиче" и дуета с Бобан - "Отказвам да приема", мисля че са от 2005 г.

Бая я въртяха Как люблю цяло лято 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Бая я въртяха Как люблю цяло лято 😂

Тогава помня, че въртяха приоритетно песните на певиците, които са на турнето. От останалите най-ротирани бяха "Точка на кипене" на Мая и Живко Микс, "Не така" и "Без коментар" на Вероника, "Усмихната ме запомни" на Магда, дуета на Есил Дюран и Люси, "Аз ли да те уча" на Яница, "Пак ме преследваш" на Димана, "Така ще те целуна" на Борис Дали, "Невъзможна любов" на Полина, "Ще полудея" на Татяна, "Ти и аз" на Тони Дачева и Найден Милков ... и други май не помня от лятото на 2006 :D "Как люблю" ми се губи някъде. Помня, че по едно време слагаха вечерен час на Екстрата, след като почна да пее щуротии - имаше една много глупава песен "спалнята ще срутим".

Тази фолклорна песен има НАЙ-ДОБРОТО СЪОТНОШЕНИЕ ЛАЙКОВЕ/ДИСЛАЙКОВЕ, КОЕТО НЯКОГА СЪМ ВИЖДАЛ !!!!

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тогава помня, че въртяха приоритетно песните на певиците, които са на турнето. От останалите най-ротирани бяха "Точка на кипене" на Мая и Живко Микс, "Не така" и "Без коментар" на Вероника, "Усмихната ме запомни" на Магда, дуета на Есил Дюран и Люси, "Аз ли да те уча" на Яница, "Пак ме преследваш" на Димана, "Така ще те целуна" на Борис Дали, "Невъзможна любов" на Полина, "Ще полудея" на Татяна, "Ти и аз" на Тони Дачева и Найден Милков ... и други май не помня от лятото на 2006 :D "Как люблю" ми се губи някъде. Помня, че по едно време слагаха вечерен час на Екстрата, след като почна да пее щуротии - имаше една много глупава песен "спалнята ще срутим".

Тази фолклорна песен има НАЙ-ДОБРОТО СЪОТНОШЕНИЕ ЛАЙКОВЕ/ДИСЛАЙКОВЕ, КОЕТО НЯКОГА СЪМ ВИЖДАЛ !!!!

 

Да, излъчваха Грамофона след 23 ч. А сега посред бял ден се пее за кока и ебане 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, излъчваха Грамофона след 23 ч. А сега посред бял ден се пее за кока и ебане 😂

Голям разврат настъпи. Станаха си направо за смях. :( 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, mitak_94 каза:

Еееее, и "Любовница". Жестока! ❤️ 

 

Чудех се на какво ми напомня "проектът" на Галена. И това "Ееееее еееее"😂😂

 

Аз доста се смях в колата слушайки “Паника” , че към края помислих ,че слушам самата Екстра Нина “ееее,ееее” хахахахаха 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се движи слабо за второто денонощие - до момента има 278 хиляди. Най-много 300 да стигне до 15:00 ч.

  • Like 1
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не са малко гледания. Най-гледания клип в канала ня “Планета” да е имал 200 хиляди за първото денонощие. Важното е да се задържат над 100.000 за дълго време. 

Да не забравяме, че тепърва ще влиза в трейдинга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, retr0 каза:

Това не са малко гледания. Най-гледания клип в канала ня “Планета” да е имал 200 хиляди за първото денонощие. Важното е да се задържат над 100.000 за дълго време. 

Да не забравяме, че тепърва ще влиза в трейдинга.

Няма как да стане, заради нецензурните думи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...