Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И на Денсинг Старс. Но дори със всичките тях не можем да я сложим до Мария като популярност, актуалност или дори присъствие в жанра. Давам за пример Мара, защото е един вид златната среда.

Абе, там е някъде.

Мария, Малина, Райна, Емилия, Гергана са ми на едно ниво (или поне бяха до преди години)

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И на Денсинг Старс. Но дори със всичките тях не можем да я сложим до Мария като популярност, актуалност или дори присъствие в жанра. Давам за пример Мара, защото е един вид златната среда.

Много над Мара е, дори по гледания като махнеш песните с Азис. Райне постигна всичко сама, а Мара с вагината си!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Абе, там е някъде.

Мария, Малина, Райна, Емилия, Гергана са ми на едно ниво (или поне бяха до преди години)

Емилия не, Емилия последните години (колкото и да не я понасям, ох, караш ме да звуча като Слави) е някъде малко под Анелия, Галена и Преслава. Почти винаги звучи с някъф голям хит човек, който се забравя, но звучи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

режисьор: Salih Sali

сценарист: Salih Sali

оператор: Bruno Amaral

 

И Янева, и Галена работят с тези. Какви са по националност, може ли други техни клипове някой да сподели.

Български Турци

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Емилия не, Емилия последните години (колкото и да не я понасям, ох, караш ме да звуча като Слави) е някъде малко под Анелия, Галена и Преслава. Почти винаги звучи с някъф голям хит човек, който се забравя, но звучи.

Може, но самата тя винаги ми е някаква безлична. Ако не участва на голям концерт дори няма да забележиш отсъствието й. И тя доста бози пусни в последните години покрай хитовете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Много над Мара е, дори по гледания като махнеш песните с Азис. Райне постигна всичко сама, а Мара с вагината си!

Говорим за актуалност. Откъм достойнство, кариерно развитие, гласови възможности, дори поглед над света - абсолютно. То ще е смешно да се отрече. Но като актуалност е много по - голяма вероятността да чуеш да ме гали, отколкото която и да е песен на Райна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Може, но самата тя винаги ми е някаква безлична. Ако не участва на голям концерт дори няма да забележиш отсъствието й. И тя доста бози пусни в последните години покрай хитовете.

Абе зависи, тая година ще се, гаранция. Всички пускат бози, но тя си е даже на едно ниво с ПАГ, колкото и да не я харесваме с теб: Калифорния, Кой ще му каже, сега тия два дуета. Има Емата и върви нагоре, явно тоя има акъл и за нея новия и я подкрепя.

Сега идеята като дискутираме е да бъдем обективни. Тя има гигантско развитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е безлична и не представлява интерес у никого. Факт е, че тази година направи два хита, благодарение на Денис Теофиков и парите на мъжа си, но самостоятелно издиша и няма вечен хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези двете пак да направят дует.

Този път Емилия няма да има нужда толкова да се навежда в опит да покаже нещо в пазвата. Бяха малко скандални тогава, нямаше такъв секси дует до момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Емилия е безлична и не представлява интерес у никого. Факт е, че тази година направи два хита, благодарение на Денис Теофиков и парите на мъжа си, но самостоятелно издиша и няма вечен хит.

Тва е така, но пак е при Галена, Преса и Ана. Дори сега се сетих, че май с другия Стораров пикльо пак имаше мегахит. Преди това с татковеца имаше нещо за изтрезняване отново. Винаги я чуваш редовнои дори си има голяма реакция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе зависи, тая година ще се, гаранция. Всички пускат бози, но тя си е даже на едно ниво с ПАГ, колкото и да не я харесваме с теб: Калифорния, Кой ще му каже, сега тия два дуета. Има Емата и върви нагоре, явно тоя има акъл и за нея новия и я подкрепя.

 Сега идеята като дискутираме е да бъдем обективни. Тя има гигантско развитие.

Аз не я харесвам в последните години. Нещо ми се изгуби. Само на дуети залага и само с тях улучва. Не помня откога не съм харесвал самостоятелна нейна песен. В последните 2-3 години е пускала - "Напусни", "Все едно ми е", "Само мой" - някой помни ли ги изобщо?

Предпочитам Емилия от "Смелите...", "Не се променям" и "Грешница", отколкото сегашната, пък била и по-успешна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва е така, но пак е при Галена, Преса и Ана. Дори сега се сетих, че май с другия Стораров пикльо пак имаше мегахит. Преди това с татковеца имаше нещо за изтрезняване отново. Винаги я чуваш редовнои дори си има голяма реакция.

Има късмет и попада на точните песни, но никой няма да направи впечатление, ако не пуснат нея на дискотека или не пусне песен през годината. Самата й личност е скучна, няма харизма и не може да владее сцената, както Преслава и Галена, примерно..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ние не говорим тук затова, говорим за факта, че е като ПАГ + Цура и сие, отколкото като Малина, Гергана и т.н.

Като Малина и Гергана беше в началото - да кажем от 2003 до 2007-2008. После те изостанаха, особено Гергана.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Има късмет и попада на точните песни, но никой няма да направи впечатление, ако не пуснат нея на дискотека или не пусне през годината. Самата й личност е скучна, няма харизма и не може да владее сцената, както Преслава и Галена, примерно..

Това е факт неоспорим. Затова й не е била лидер. Не случайно Анелия преборваше Галена и Преслава на моменти сама, но Емилия дори с подкрепа не можеше. Просто е нужно и друго, не само хит. Макар, че тая година можеше да й бутнат една певица и нямаше да е гротеска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

А защо не влиза в трендинга ? Кажи сега ....

Щото Преси е капарирала място за по-дълго. Мисля, че тези дни от Планета ще я пуснат в Трендинг. И без това с Пресито вече не са на първо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...