Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами то от ядене само на вафли така става.

Преслава няма този проблем. Тя се храни със земеделската продукция на Павел и изхожданията ѝ са с идеална консистенция и в точно определено време.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Ами то от ядене само на вафли така става.

Преслава няма този проблем. Тя се храни със земеделската продукция на Павел и изхожданията ѝ са с идеална консистенция и в точно определено време.

Не се заяждам, но е притеснително да познаваш консистенцията на  изхожданията  на любимката си, че и точно определеното време. Това са подробности обаче. Щастливи сме, че чревния тракт на Прес работи добре, само това да се чува! 

Галена да погледне форума, рекламите предлагат всякакви лекове против запек и диария. Да й пожелаем успех! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Може да съм ѝ личния лекар.

Преглеждай я само с ръкавици и предпазна маска, че от толкова безразборно чукане по вани и тоалетни, си е събрала букет венерически болести, като нищо може да е и спинозна.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Не се заяждам, но е притеснително да познаваш консистенцията на  изхожданията  на любимката си, че и точно определеното време. Това са подробности обаче. Щастливи сме, че чревния тракт на Прес работи добре, само това да се чува! 

Галена да погледне форума, рекламите предлагат всякакви лекове против запек и диария. Да й пожелаем успех! 

Но е прав! Преси обожава това което Павката предлага. Бялото й помогна от 200 кила уродливо прасе да отслабне за нула време.

преди 37 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Преглеждай я само с ръкавици и предпазна маска, че от толкова безразборно чукане по вани и тоалетни, си е събрала букет венерически болести, като нищо може да е и спинозна.

Ми миличка, как да ти го кажа. Значи й Пресето е фанала сичко. Сещаш се, че те делкат едни мъже - Фики, Коцака. Само дето Галка е първа щото е по яка мадама. А Преса след нея щото винаги ще си е назад на женския фронт. Дори и още 100 операции да направка като нямаш женското пош излъчване, а кръчмето нема да стане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е голяма лисица. Спонсорирала е песента и в инстаграм (освен във фб) само и само да я направи по-популярна... ама мн слабо тръгна дори и с тези платени популяризирания!

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Галя е голяма лисица. Видя, че песента не е много популярна, и веднага я спонсорирара и в Инстаграм (освен фб)...

Всички си ги спонсорират, това не е от голямо значение като цяло

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Галя е голяма лисица. Спонсорирала е песента и в инстаграм (освен във фб) само и само да я направи по-популярна... ама мн слабо тръгна дори и с тези платени популяризирания!

:br::br::br:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да знам кой плаща на Галена да развращава хората с творчеството си. Според мен, както в световен мащаб, така и на местно ниво тези неща са с дълбоки корени и неслучайни. Не е само тя, естествено, но няма как всичко винаги да е на една тема - секс и наркотици.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.07.2019 г. от 15:31, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy Фибричките по тялото изтръпват ли ти от чувственото изпълнение на - "На думи сме скъсали, навсякъде сърца разкъсали"? :ba:

 

Изобщо не ми въздейства нито текста, нито песента, а в Плей беше много мудна.

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под клипа на Галена:

Таланта на Галена е прекалено голям за малка България!
Поклон за труда, проектите и новаторството с което ни радваш!
Продължавай да го правиш без страх от конкуренцията, защото каквото и да представиш на нас публиката, то ще е ново, разбично и красиво!
Обичаме те 😘 😘 😘
 
 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ceco каза:

Тук имам чувството че ако феновете на Галена и Преслава се засегат помежду си, ще се сбият както агитките на Левски и ЦСКА. 

Така е, мило. На едни награди се замеряха с фъстъци и се заливаха с вода в Зала 1 на НДК.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ceco каза:

Тук имам чувството че ако феновете на Галена и Преслава се засегат помежду си, ще се сбият както агитките на Левски и ЦСКА. 

Феновете на Преслава са диви здрави селяни и без проблем биха отупали анорексичните безполови поклоннички на Галош дьо Смяд.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...