Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Разплаква психарките като теб

Безчувствено същество си като Преслава. Дори не я знаеш песента сигурно. Много по-стойностна и смислена е от измислената временна "Пиян", която никой няма да помни. И един бой от Преслава на нейно участие от Павел да имаш. 

 

И това също засенчва тъпата "Пиян":

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Съжалявам, но не се сдържах ... :lol::lol::lol:

ПЛУВАЙТЕ АКТИВНО МИЛИЧКИ, ДОКАТО СЛУШАТЕ "ПИЯН"! ВЕСЕЛО ЛЯТО!

 

83C198D3-B1D5-4072-A493-DB223CC7BC58.png.ad2119344c963c46a36b5185a760ff9f.png

И после Танчето била фанатична.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

m3MSORi.png

"Пиян" е в топ 3 на трите най-големи стрийминг платформи в България (YouTube, Spotify и Apple Music). Защо някои хора се самозалъгват, че еднодневка без хитов потенциал?

Предпочитам Сеньорита пред Пиян, която с нищо не те докосва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Съжалявам, но не се сдържах ... :lol::lol::lol:

ПЛУВАЙТЕ АКТИВНО МИЛИЧКИ, ДОКАТО СЛУШАТЕ "ПИЯН"! ВЕСЕЛО ЛЯТО!

 

83C198D3-B1D5-4072-A493-DB223CC7BC58.png.ad2119344c963c46a36b5185a760ff9f.png

Ми да, плувам, не кисна тука. Съветвам те и ти да го направиш, добре ще ти се отрази.

Реших веднъж след сто години да напиша и нещо мило, така ми беше кеф, така ми дойде.

Достатъчно забележки съм писал, що тогава не копира? И да, в крайна сметка си ме кефи и песента.

Всъщност какво ти се оправдавам къде какво съм писал? Айде хубаво лято и на теб, жив и здрав. :)

А кой е фанатичен и кой не... мисля, личи по много други неща, от тия работи съм далеч отдавна.

Нека една добра дума, да ѝ стане густо на жената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

m3MSORi.png

"Пиян" е в топ 3 на трите най-големи стрийминг платформи в България (YouTube, Spotify и Apple Music). Защо някои хора се самозалъгват, че еднодневка без хитов потенциал?

Нормално.последните седмици само Преса пусна нова песен

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Ми да, плувам, не кисна тука. Съветвам те и ти да го направиш, добре ще ти се отрази.

Реших веднъж след сто години да напиша и нещо мило, така ми беше кеф, така ми дойде.

Достатъчно забележки съм писал, що тогава не копира? И да, в крайна сметка си ме кефи и песента.

Всъщност какво ти се оправдавам къде какво съм писал? Айде хубаво лято и на теб, жив и здрав. :)

А кой е фанатичен и кой не... мисля, личи по много други неща, от тия работи съм далеч отдавна.

Нека една добра дума, да ѝ стане густо на жената.

Не се засягай, но просто звучи мега смешно, лизаческо и подмазваческо. Още повече й вдигате акциите да пее такива глупости за "кубчета лед", които само тя и вие си слушате. А това, че "следваш примера" - по-добре да не го коментираме. :lol:

  • Like 1
  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не се засягай, но просто звучи мега смешно, лизаческо и подмазваческо. Още повече й вдигате акциите да пее такива глупости за "кубчета лед", които само тя и вие си слушате. А това, че "следваш примера" - по-добре да не го коментираме. :lol:

И аз цялата година плувах, но за жалост без да слушам невероятни тракове през това време, много жалко за което.. трябва да го изпробвам. 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

И аз цялата година плувах, но за жалост без да слушам невероятни тракове през това време, много жалко за което.. трябва да го изпробвам. 

Хайде да отиваме да плуваме активно идната седмица. Ще влезем в басейна с уокмен и слушалки - зареждам в момента сет-листа - сигурни са "Пиян" и "Изтрезняваш ли". Дали няма да е много смело от наша страна, ако запеем под съпровод "Мъж на хоризонта", за да смутим останалите момчета в басейна? Как смяташ? Във всичко има смисъл, да знаеш!

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Хайде да отиваме да плуваме активно идната седмица. Ще влезем в басейна с уокмен и слушалки - зареждам в момента сет-листа - сигурни са "Пиян" и "Изтрезняваш ли". Дали няма да е много смело от наша страна, ако запеем под съпровод "Мъж на хоризонта", за да смутим останалите момчета в басейна? Как смяташ? Във всичко има смисъл, да знаеш!

Бъдете креативни и плувайте в ритъма на “Режим неприлична” - бързо, хаотично и хитово. Като ви извикат на бис може да поплувате и под звуците на “Без теб”, за да изгоните всички. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Хайде да отиваме да плуваме активно идната седмица. Ще влезем в басейна с уокмен и слушалки - зареждам в момента сет-листа - сигурни са "Пиян" и "Изтрезняваш ли". Дали няма да е много смело от наша страна, ако запеем под съпровод "Мъж на хоризонта", за да смутим останалите момчета в басейна? Как смяташ? Във всичко има смисъл, да знаеш!

Е, припаднах :roll1:

Напълно съглсен съм с всичко, сет-листа е супер! А ако някой от нас нагази в дълбокото и почне да се дави, мигом автоматично почва ...

 

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Е, припаднах :roll1:

Напълно съглсен съм с всичко, сет-листа е супер! А ако някой от нас нагази в дълбокото и почне да се дави, мигом автоматично почва ...

 

А ако някой не издържи на ритъма гледайте във флашката да сте качили и

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Коментирайте този скандален пост на Гло.

Жестока! Личи си, че ползва запетайте и удивителните за украса.

  • Like 1
  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са ни неграмотни чалгарките, ужас! И Преси забелязах, че слага запетаята пред следващата дума, а не в края на предходната, както е правилно. Като се чете прави много гадно впечатление.

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

А ако някой не издържи на ритъма гледайте във флашката да сте качили и

 

Ако някой се дави и види коридора на смъртта директно да запява - "Хвани ме с ръце, дъхът ми да спре".

Преси има песни за всякакъв повод!

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ако някой се дави и види коридора на смъртта директно да запява - "Хвани ме с ръце, дъхът ми да спре".

Преси има песни за всякакъв повод!

Но няма песни за майката, бащата и за Господ, което автоматично не може да я нареди до "Големите".

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ако някой се дави и види коридора на смъртта директно да запява - "Хвани ме с ръце, дъхът ми да спре".

Преси има песни за всякакъв повод!

Този невероятен синъгл май само ние от този форум го харесваме, мило.. 

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Но няма песни за майката, бащата и за Господ, което автоматично не може да я нареди до "Големите".

Има песен за Господ - “Целуваш като Бог”. В дует с Ваня. 

За майката няма, но разбрах, че като се е видяла в огледалото след операцията с певчески тон възкликнала - “леле, майко”.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...