Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

"Усещане за Мерилин" му е най-големият хит, който се помни и до ден днешен. Без тази песен Константин щеше да бъде никой! 

Това пък е толкова тъпа песен, не знам как я записаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час, zai4eto82 каза:

Като нямаш за какво друго да се хванеш и се хващаш за Константин. Не знам кой е жалкия. първо си виж ника, пък тогава приказвай как не мислиш реално. Тя Галена ще пусне песента и ще видиш колко е жалка Преслава с безличната си песничка и как ще мине и замине. Тук съм забелязала, че има здраво мислещи фенове на Преслава, които мислят трезвено и когато песен на Преслава не е хит си го признават, но има и такива фенове на Преслава като тебе, които изкарват всяка една нейна песен за нещо голямо дори и да не е така, но са толкова заслепени, че по-далеч от нея ти не виждаш. Е ти си от тях дето не могат да мислят и я имат за някакво божество. Толкова е литнала в небесата Преслава и се мисли за много велика, ама то такива фенове като теб я накараха да си мисли, че е много голяма. 

Искаш да кажеш, че песента не е хит ли? Като гледам е на всяко второ стори и дискотеките гърмят, пък не знам. Забелязал съм, че нещо не я обичаш нещо и си много необективна, което не е на добре! 

ПП: Не бързай да слагаш вола пред телето. Ще я видим и Галя!

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Искаш да кажеш, че песента не е хит ли? Като гледам е на всяко второ стори и дискотеките гърмят, пък не знам. Забелязал съм, че нещо не я обичаш нещо и си много необективна, което не е на добре! 

ПП: Не бързай да слагаш вола пред телето. Ще я видим и Галя!

Едно и също.  Нищо не гърми.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Искаш да кажеш до Студентски град и центъра.

Да, също "Ще тагна и ще те изритам". ❤️ 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

 

Преслава - Пиян | 2 ден

YouTube:

862201 (+352033) гледания

28175 (+4914) харесвания

2361 (+399) коментара

------------------------------

Facebook:

24834 (+5574) реакции

2074 (+287) коментара

8578 (+7019) споделяния

Фаст, няма ли да пораснеш вече? Песента е нищо повече от хубава, но чак толкова да се "вталясваме" и да броим гледания е меко казано смешно. Разбирам да беше направила нещо нечувано и невиждано, но не, музиката подобна на сто други, текста един и същ от 15 години, клипът - поредния, сниман на познат декор в Долна Малина, диваните, наново тапицирани. Просто от подобни статистики няма смисъл при положение, че след два месеца никой няма да я слуша и ще се наложи да се пуска "нова" песен. 

Единственото ново в този проект е претапицираното лице на Преслава, което може да бъде олицетворено като показно как не трябва да се прави лицева корекция. 

Коментара ми за песен си остава такъв, какъвто съм го написал в съответната тема. 

 

"Поп-фолк скандали" е тема за дискусия, а не за ежедневните и ежеминутни гледания, които Преслава прави. За това и всичко сродно си имате тема "Преслава - Общи приказки". 

Недейте да натрапвате на всички безумията ви. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, stereoto_ каза:

Фаст, няма ли да пораснеш вече? Песента е нищо повече от хубава, но чак толкова да се "вталясваме" и да броим гледания е меко казано смешно.

Почти винаги отчитам първите 1-2 дни на потенциалните хитове. Не е като да натрапвам данни ежедневно. Теб какво те бърка?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

Почти винаги отчитам първите 1-2 дни на потенциалните хитове. Не е като да натрапвам данни ежедневно. Теб какво те бърка?

Ами Сезонно Хитче си е

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:

Почти винаги отчитам първите 1-2 дни на потенциалните хитове. Не е като да натрапвам данни ежедневно. Теб какво те бърка?

Веднъж е приемливо да ми снесеш информация от 400 сайта и всякакви боклукчиви статистики, които в крайна сметка в клубовете нямат значение, но това е ежедневно, а и има потребители (повечето), които слабо се интересуват от подобни работи. Тези неща можеш да си ги постваш в темата за конкретния изпълнител или в темата за видеоклипа, като толкова държиш да ги публикуваш, нека да не се спами в скандалите. 

Сега, в крайна сметка аз не съм виновен, че индивидуалните теми не се отварят, но не съм и длъжен да чета в единствената тема, която отварям едно и също,  защото от всичко, което споделяш като статистическа информация ежедневно, аз, както и други потребители можем да ти обобщим следните заключения:

- песента "Пиян" е нищо особено откъм музикална структура; 
- песента е хубава, но нищо кой знае какво, давност - 3 месеца;
- дневните гледания, които генерира за едно доказано име са  си съвсем адекватни като за канал с 1.7 милиона абонати, независимо че са със отрицателна посока. 

 

Ето, на кого са му нужни хиляди анализи, хубаво интересувай се, но си го дръж за себе си. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, stereoto_ каза:

Веднъж е приемливо да ми снесеш информация от 400 сайта и всякакви боклукчиви статистики, които в крайна сметка в клубовете нямат значение,

Пуснаха я 5 пъти снощи във едно видинско заведение, така че целия ти пост/роман няма значение...

Как някой може да мисли че гледанията нямат значение, да не би Без теб да е пускана повече от Изтрезняваш ли?

  • Like 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е че повечето потребители тук се интересуваме малко или много от статистически данни и това допринася за качествената дискусия. Ако дискотеките са по-важни за теб, подминавай подобни постове и толкова. Няма нужда от драми.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Kriminal каза:

Пуснаха я 5 пъти снощи във едно видинско заведение, така че целия ти пост/роман няма значение...

Къде видя да съм написал, че песента не се пуска? Размърдай си мозъка и ще разбереш контекста. :) 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Къде видя да съм написал, че песента не се пуска? Размърдай пилешкия си мозък и ще разбереш контекста. :) 

Написа че в този случай гледанията на Пиян в клубовете нямат значение, от което всеки може да си вади извода, че песента е с нереални гледания и че не се пуска...

А за това с "пилешкия мозък" искам наказание!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Написа че в този случай гледанията на Пиян в клубовете нямат значение, от което всеки може да си вади извода, че песента е с нереални гледания и че не се пуска...

А за това с "пилешкия мозък" искам наказание!

О, я стига глупости. Това, че е казал, че гледанията не ти гарантират място в клубовете не означава, че е казал че песента не се върти или няма да се върти. Това, което ти пишеш е твоето изопачаване и няма общо с това което е написал той по сравняване на двата поста. Иначе, че ще се върти е повече от ясно-това е Преслава все пак, но и че песента е нищо особено също е факт.

А с тея наказания вече порастнете. "Ще се оплача на госпожата ако още веднъж ми кажеш мухльо!" 🤭

Ти сериозно ли?🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Western каза:

А с тея наказания вече порастнете. "Ще се оплача на госпожата ако още веднъж ми кажеш мухльо!" 🤭

Ти сериозно ли?🤣

п.с

Носът на Преслава стана по-известен от пАрното на Галена.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден, че Преславови са очаквали повече от песента и в момента насила я слушат, щото е Преслава. Тя не е лоша песничката, ама... амаааа..... 🤣

  • Like 4
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо не се направи една отделна тема за ютуб? И в нея да се вписват гледания, споделяния, лайкове, рекорди и т.н. Така и като се водят някакви дискусии ще е по-лесно за нас да сравняваме трафика на отделните песни. В една тема ще е събрана цялата тая информация.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Western каза:

О, я стига глупости. Това, че е казал, че гледанията не ти гарантират място в клубовете не означава, че е казал че песента не се върти или няма да се върти. Това, което ти пишеш е твоето изопачаване и няма общо с това което е написал той по сравняване на двата поста. Иначе, че ще се върти е повече от ясно-това е Преслава все пак, но и че песента е нищо особено също е факт.

А с тея наказания вече порастнете. "Ще се оплача на госпожата ако още веднъж ми кажеш мухльо!" 🤭

Ти сериозно ли?🤣

Аз няма да се повтарям, казах квото казах и си стоя зад думите. И двамата на понасяте Преслава, нормално е да защитавате един друг в този случай.

Наказанията съществуват във форума защото има причина. Да кажеш че искаш да ги няма е също като да кажеш че искаш да няма закони.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Ама защо не се направи една отделна тема за ютуб? И в нея да се вписват гледания, споделяния, лайкове, рекорди и т.н. Така и като се водят някакви дискусии ще е по-лесно за нас да сравняваме трафика на отделните песни. В една тема ще е събрана цялата тая информация.

Има такава тема вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...