Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Не знам честно. То верно си смаза с Оцко през 2016 когато вече беше леко тръгнал към дъното, но дали ще се получи и през 2019?! Дано не й е направил някаква модерна, щото от заглавието и частта от текста на там отиват нещата.

Няма страшно. На Галена много й се услади да е пак на върха след “Шефката” и още я държи и не й се слиза. Видя, че с поп-фолк песните си размазва и все още не вярвам да й се рискува пак с модерни експерименти.

Оцко може да прави бози за всички останали, но тук говорим за Галена, а тя не пуска какво да е.

Единствената нейна песен която не проумявам как се е съгласила да изпее и да пусне е “Да ти олекне”, просто нямам думи. В депресия ли е била, на хапчета ли, но така и не разбрах откъде я пръкна тая боза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, retr0 каза:

Как може да отричаш толкова очевидни неща? Ами декора? Ами пръстена? Грима? 

Виждал съм те за къде, къде по-малко прилики да обвиняваш Смядово в имитиране, хайде сега. 

Нито един от елементите не са напълно 1/1. Кадрите са подбрани внимателно.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Да, затова връщаш дислайковете на хорота които са ти дали. :1000(6):Ти си  над нещата винаги.

Нормално е върна, защо е също толкова крайно, колкото беше да давате минуси в стария софтуер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Виж сега, усещам че нервите яко те тресат вече, но още утре @meleto, като се събуди, ще му докладвам, че си ми скрил коментар неправомерно.

Веднага го направи видим.

И също да ти кажа, че действията ти като модератор се следят много изкъсо и нищо няма да ти се размине.

Аз го скрих както и предишните на няколко потребители. Спам и опит за заяждане. Не мисля че им е мястото в тази тема. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

Това македонско *** продължава да крие коментари. *** предателска ***!

Този път бях аз, заради последното изречение. Прекрати с обидите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, TSARvul каза:

Ся ще ви еба майката на вас, отвoрените. :D :D

 

преди 15 минути, TSARvul каза:

Това македонско нешастниче продължава да крие коментари. Майка ти да пукне, долна предателска твар!

:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

http://prikachi.com/images.php?images/161/9612161s.jpg

Wtf? Тая какво е превъртяла играта пак🤣

Менопауза, пич. Дори и на Емилова манджичките от копривен извлек не могат да я спрат. Дано някоя медия го отрази това. То накрая липсва само думата за женски полов орган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва сериозно ли тя го е написала? Ако да - язък ѝ уж на изтънчеността ѝ. Тия, старите чанти взеха много да откачат. Чудя се дали не е по-добре да се откажат, та хората, които сме ги ценили, да останем с добрите си спомени и чувства към тях и постигнатото, вместо да ставаме свидетели на изтрещяването им...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ice_hot_sm каза:

Т'ва сериозно ли тя го е написала? Ако да - язък ѝ уж на изтънчеността ѝ. Тия, старите чанти взеха много да откачат. Чудя се дали не е по-добре да се откажат, та хората, които сме ги ценили, да останем с добрите си спомени и чувства към тях и постигнатото, вместо да ставаме свидетели на изтрещяването им...

От естетична гледна точка си прав. Но от наша си гледна точка - бе нека се излагаат, смях да има, бе майна! Пари давам да видя Глория в нервна криза! :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ice_hot_sm каза:

Т'ва сериозно ли тя го е написала? Ако да - язък ѝ уж на изтънчеността ѝ. Тия, старите чанти взеха много да откачат. Чудя се дали не е по-добре да се откажат, та хората, които сме ги ценили, да останем с добрите си спомени и чувства към тях и постигнатото, вместо да ставаме свидетели на изтрещяването им...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Сашо, здравей! Кажи на Славката-манипулатима да ме отблокира в Рама. Куцузката нещо й дойдоха в повече моите постове, вече няма сили да ги чете, горката! Често й се драйфало напоследък.

Дай й нещо, бее, нещо за драйфня. Тя нали ти пише във фейса да клюкари, злоради и да те привиква тук, за да има комбина с някой. Онзи куцуз Янева си терепевтира шундата, някакви образувания й били излезли, та за Славча - подкрепа ЙОК.

Между другото този домус Янева много те ревнуваше от мен. Ти нали й беше форумната любов и въздишаше по очертанията на (х)анцунга ти. Тя не можеше да издържи факта, че сме толкова близки и на всичкото отгоре редовно я слагам на мястото й. Та........ в този ред на мисли искам да ти кажа, че на Янева нещата не й бяха чисти, а напоследък пък съвсем - погрижил съм се за това - второто. ;) ;) ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, TSARvul каза:

Виж майка му какъв ръбат траверс беше. И двамата ги пробутваха по едно и също време.

Този след няколко години стана наркоман, в затвора лежа.

Какво ли прави КаралАйна в наши дни? Искаш ли да й ближеш вмирислака? ;)

 

Тази му е майка? Не знаех.

Също и за затвора-наркотиците.

Баси...

О, не.

Бих изял стария нос на Преслава, но това не! :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Преслава се е и изпъвала. Там с червеното червило устата ѝ е супер дълга. Просто пълен некадърник е тоя турчин. Пластична операция не се прави евтино. Нито пък много процедури наведнъж. Жалка работа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Мисля, че Преслава се е и изпъвала. Там с червеното червило устата ѝ е супер дълга. Просто пълен некадърник е тоя турчин. Пластична операция не се прави евтино. Нито пък много процедури наведнъж. Жалка работа. 

Да, аз забелязах същото - изключително пространство между горната устна и носа, отделно самата горна устна е изчезнала. Много неестествено седи всичко в лицето, доста грозновато. Ех, нека си има славата, но това, че е по селски глупава, просто няма как да избяга от нея.  И ако този "ремонт" се дължи на селянина от Оселна и тя продължава да му седи до ку*а, това потвърждава колко просто парче е тя. 

Наистина, колкото и да не я харесвам като медиен образ, никога не съм й отричал силните парчета и за да бъда честен с "клюна" беше по-чаровна и симпатична, но комплексите я провалиха и тук, първо й взеха гласа, а сега идентичността. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...