Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Изключително малоумен текст! Добре, че не стана хит, че щеше да си помисли, че вървят такива неща и да бълва още в последствие.

И все пак Джена е доказала, че и след 3 поредни флопа, може да извади голям хит. Докато при Емануела с всяка следваща нещата стават по зле... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

И все пак Джена е доказала, че и след 3 поредни флопа, може да извади голям хит. Докато при Емануела с всяка следваща нещата стават по зле... 

Емануела ако поиска може да избухне по-мощно и от Джена.

Просто откакто е в Пайнер е зациклила в една спирала за кучки, боклуци, средни пръсти и пр.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Емануела ако поиска може да избухне по-мощно и от Джена.

Просто откакто е в Пайнер е зациклила в една спирала за кучки, боклуци, средни пръсти и пр.

Ама то и преди Пайнер това и беше основната тематика. Последните и 2 песни дори са една идея по мелодични и приятни от по успешните и, но пак удря на греда. Общо взето май каквото и да пусне, не и се получава. Тя и няма качествата, за да се задържи толкова на върха. Дори прекалено много се задържа. Може би има нужда от 6месечна почивка. В момента вечв буквално досажда със скучна продукция. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Вижте "примерната" Галена за какво ще пее - за кокаини. После гък да не чувам за алкохолните текстове на богинята Преси.

Млъквай. 

"С надежди празни до смърт заразни се друсам още, денем и нощем" е същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Western каза:

Млъквай. 

"С надежди празни до смърт заразни се друсам още, денем и нощем" е същото.

Нищо общо. Тук точно не си прав. Това, че е използвала метафорично думата друсам, е далеч от това да възпявя наркотиците. 

 

 

10 милиона за 2 месеца. 

Май само Няма да ми мине и Добре ли си имаха сходни резултати. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Western каза:

Млъквай. 

"С надежди празни до смърт заразни се друсам още, денем и нощем" е същото.

Друса се (самонавива се, внушава си) с надежди празни, а не с наркотици.

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Друса се (самонавива се, внушава си) с надежди празни, а не с наркотици.

😂

Скандау също възпяха кокаина, голям праз. Във вторник ще очаквам специално коментара ти за текста и дълбок анализ. 🤗

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Друса се (самонавива се, внушава си) с надежди празни, а не с наркотици.

От Преса се очакват подобни текстове и пак завоалира. Галя търси комерса, имитира Теди Александрова, Адриана и Гери-Никол. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На клип носът й никак не е зле, даже вече започнах да я свиквам и ми става все по-симпатична Преси, особено покрай хейтът, който отнася. Гласът й си казва думата, Преслава си е Преслава и са малко певиците, които могат да се мерят с нея в жанра. Класа!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

ЙЕССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССССС  СЛЕД СИЛНИ ПЕСНИ ПРЕСА НАЙ-НАКРАЯ СЪС СЛАБА ПЕСЕНН ЙЕС ЙЕСССССССССССС

 

:clap:

Хапчета? 

Знам ,че много ти се иска , но песента ще е тотален хит!

20 минути - 30 000 гледания хахаха!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

30 минути - 42к нека да ни е зле , поредният хит на Преси! 

Мда... тея гледания са точно щото е хит не само в България, ми направо на цялата планета.. не е заради интереса от това как изглежда, а щото хората са си казали "я да си пусна аз хита"............

Не е лоша песента, но не и чак толкова неземно хубава колкото я изкарвате и се поизхвърляте. Нормална, приятна песен.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Arwity каза:

Мда... тея гледания са точно щото е хит не само в България, ми направо на цялата планета.. не е заради интереса от това как изглежда, а щото хората са си казали "я да си пусна аз хита"............

Не е лоша песента, но не и чак толкова неземно хубава колкото я изкарвате и се поизхвърляте. Нормална, приятна песен.

И за Изтрезняваш ли сигурно са били заради това как изглежда, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли Преси ми прилича на Миши рокери от Марс? 😝

Обаче смазва с гледания. Дали са заради промяната или заради парчето, няма значение. Вероятно ще направи рекорд за 1 час. 63ка за 45 минути. Такова нещо и в бг попа май не сме виждали. Преси го начука много жестоко на хейтърите! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

И за Изтрезняваш ли сигурно са били заради това как изглежда, нали?

Да де.. от 3минути разбрахме, че е хита в цялата галактика, за цялата година. Да не е само Преслава със силни премиери? Чак някой път се чудя как може сте толкова заслепени и да не казвам още какво. А само като види човек коментарите и му е ясно всъщност. Почти всички са за външния и вид, не за самата песен.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

И за Изтрезняваш ли сигурно са били заради това как изглежда, нали?

Нека си говорят болката им личи от 1000км , немогат да го преживеят ,че Преслава отново ги уби. Представям си какво ще е в клубовете с тази песен! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Да де.. от 3минути разбрахме, че е хита в цялата галактика, за цялата година. Да не е само Преслава със силни премиери? Чак някой път се чудя как може сте толкова заслепени и да не казвам още какво. А само като види човек коментарите и му е ясно всъщност. Почти всички са за външния и вид, не за самата песен.

 

Силна премиера не значи хит. Голям праз, че сеирджии те гледат по 1-2 пъти да ти се подиграят на сменената фаца. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Arwity каза:

Да де.. от 3минути разбрахме, че е хита в цялата галактика, за цялата година. Да не е само Преслава със силни премиери? Чак някой път се чудя как може сте толкова заслепени и да не казвам още какво. А само като види човек коментарите и му е ясно всъщност. Почти всички са за външния и вид, не за самата песен.

 

1-2ма фенове са направили подобни високопарни коментари. След всяко ново видео на Галена също има такива. Какво точно те дразни? 

 

Песента си звучи хитово. Колко голям хит ще е, ще покаже времето. Факт е, че песента не е клонинг, видеото е сред най добрите на Преса и и мачка с гледания, които Галена и с дуети с балкански звезди не може да стигне. 

Винаги имате оправдания за гледанията на Преса. Единия път бяха, защото таман била родила. Следващия път бяха, защото била пазарувала. А сега са заради операциите. Интересно ми е какво ще измислите следващия път. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...