Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена изглежда страшно състарена последно време. Сещам се и за снимката с ретуш и без... За разлика от Емилия, която е дори по стара, а изглежда като ученичка пред Галена. 

И за медиите не е останал незабелян този факт, както и успеха на екс Динева:

 

След фурора, който направи Емилия с младия певец Денис, феновете полудяха по нея

Фолк певицата Емилия се завръща мощно на музикалната сцена и то с големи претенции да завладее подрастващите. През последните месеци Емилия се превърна в мокрия сън на масата от фенове в тийнейджърска възраст, които полудяват с хитовете й с родата на Тони Стораро – Денис Теофиков. 

 

Изпълнителката на „Акула” плаща луди пари, за да бъде докарана по вкусовете на днешните младежи и по никакъв начин не отстъпва на младите си колежки. Емилия киха всеки месец по 20 бона на стилиста Цеци Горанов, който пък решава как точно да изглежда дивата, с каква прическа, рокля, чорапогащник или очила да е на сцената по време на участие, разкриха за Флагман.бг близки до певицата.

Само преди дни певицата втрещи всички, след като се появи с рокля, върху която беше сложила неонов сутиен. Бившата жена на Коко Динев залага на всички модни тенденции, колкото и дръзки да са те, само и само да бъде в крак с младата си дуетна половинка Денис Теофиков. В светския свят на звездите се говори, че дори Емилия е заставила стилистът да работи само и единствено за нея, за да може да й е на разположение по всяко време, когато фолк фурията е по участия, научи Флагман.бг

Целият този имидж струва на Емилия доста пари, но резултат определено има. Цеци Горанов е сред предпочитаните стилисти у нас и тарифата му е доста висока. Той облича поета Константин Трендафилов, познат в обществото повече като Папи Ханс. Именно съветите на модния спец успяха да направят изпълнителя на "Кекс" толкова шармантен и популяризираха мачовския му имидж.

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Kriminal каза:

Поредния фотошоп фейл от Галена🤣🤣🤣

received_349040959124976.jpeg

Нищо. По добре да се смеем на фотошоп фейловете и, но все пак да е с фотошоп, че без картинката може да ти докара стрес... 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак извъртяхте темата. Никой не й отрича концертите, просто клубните участия са по доходоносни и се влага по малко от самия изпълнител.

Но аз отново си заставам зад думите, Глория като име се слага на едно с Ивана и Преслава, а реално изостава зад тях. Даже за по старите, те с Ивана са си още номер 1, а за по младите са спрели да пеят:D

Но като хитове и представяния изостава много от тях в повечето случаи. И е много удобно да сравняваме Глория с Андреа. Певица посмешище за цяла България.

сравняваш една дето я водят за една от най - големите с една руса бездарница, дето освен да се излага и няколко актуални песни като излезе няма нищо.

Сравнявайте я с Камелия, с Ивана, с Преслава. Тогава ще видим кой къде. И спрете да я оправдавате, аз вярвам че тя е имала хитове навремето, въпроса е че към днешна дата те са горе долу при тези на Андреа в забвение. Дори като участия са еднакви г/д като толкова искате паралел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще коментирате, че в чалгата вече има масово адски много флопове. Преди дори и неголемите хитове генерирахс лесно по 4 милиона, а сега някои големи имена трудно минават и 2. Треторазрядните пинякога и 1 милион не стигат. Не е добре положението🧐

Да има и мегахитове, но някак много неща остават и незабелязани. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре съм на Галчунчето. Най готинката ще си видя в Плазичка:) къв скандал направих миналия път, пуснаха първо неква балада и после й неква латино сеньорита! И я скочих, викнах управителя и му викам: кви са тия баладичният бе, аз съм наприла сметка 3 бона. И кво, пускате ми некви умрели песни, затова ли давам пари!

много ми беше приятно да видя, че дж беше санкционирам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Утре съм на Галчунчето. Най готинката ще си видя в Плазичка:) къв скандал направих миналия път, пуснаха първо неква балада и после й неква латино сеньорита! И я скочих, викнах управителя и му викам: кви са тия баладичният бе, аз съм наприла сметка 3 бона. И кво, пускате ми некви умрели песни, затова ли давам пари!

много ми беше приятно да видя, че дж беше санкционирам.

Надника ли му взе?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , xroflx9 каза:

Понеже това е най-четената тема и се надявам,че ще получа адекватен отговор най-бързо си позволявам офтопик към @meleto и останалите от модераторския екип. Докога ще си затваряте очите за безчинствата на Кондьо и колко време чата ще стои така осран /без извинение/? Да не говорим,че въпросният даже щеше да напуска отново за 1000 път след загубата на жалката му анкета,но все още е тук.

Понеже хората от модераторския екип все още си затварят очите ще го цитирам и на тази страница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-стриймвани песни в спотифай, за годината.

 

1.Добре ли си 354К

2.Изтрезняваш ли 222К

3.Няма да ми мине 200К

4.Сърце 162К

5.Акула 126К

6.Скъпото се плаща 101К

7.Да ме гали 84К

8.Тръгвай си 71К

9.Давай на DJ-я 61К

10.Шампион 56К

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Понеже хората от модераторския екип все още си затварят очите ще го цитирам и на тази страница.

АЛООО СТИГА СПАМ 1!! АДМИНИ КЪДЕ СТЕ ? ОРОСПУ

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква изненада кой е на 1 ви и 2 ро място. Чакай сега да ви кажа бе! Бях запазила некъф хотел за сумата пари и кво. Приятеля ми намери парламентарната станция ВИП за 150 лева / 5 дена с парко място. Пълен лукс, кво му плащаш. Таня идвам на 7 ще се видим и ще ме разведеш из дискотеките там.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Каква изненада кой е на 1 ви и 2 ро място. Чакай сега да ви кажа бе! Бях запазила некъф хотел за сумата пари и кво. Приятеля ми намери парламентарната станция ВИП за 150 лева / 5 дена с парко място. Пълен лукс, кво му плащаш. Таня идвам на 7 ще се видим и ще ме разведеш из дискотеките там.

Готинко ли ти става от този кючек?

 

  • Thanks 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Готинко ли ти става от този кючек?

 

Е много ми е любима и беше мега голям хит. Що така го беше заебала Преса. Екстра е песента и много й лежи на гласа.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е много ми е любима и беше мега голям хит. Що така го беше заебала Преса. Екстра е песента и много й лежи на гласа.

Не знам мило, беше заета да клипира "Бутилка" и "Скоро".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам мило, беше заета да клипира "Бутилка" и "Скоро".

Бутилка е ок, то и Скоро не беше лоша, но тази беше най от всички. Нищо, те песните на пук на нея стават хитове и слава Богу!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...