Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Цялата и физиономия е променена и затова се коментира, не защото е Преслава. И Галена, и Емилия се оперираха, но не се измениха до такава степен и затова нямаше такива коментари. Само на Мара операцията беше толкова коментирана, заради прекалено фрапантната разлика с преди. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Danger. Къде си, селянке? Тва кафе продължи незаконно много. Ще ги разтуря!

@Stela А ти, къде си ма? Не се наработи, не се насити на магнатски милиони. Поне да ги вложиш в апартамент във втория град на държавата, както вече направиха твои близки куцузи.

 

 

Идвам от Ню Йорк. Ловувам хора от населени места с под 100К души. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еби му майката! Чакай сега да спорим с онова на Емилия, че имах рейд досега и на всичкото отгоре нищо не ми дропна, а червата ми отекоха да хилвам. Дано стане атентат и избият всички във Близард, мама им да еба мръсна гнусна американска! Та сега, Софа и сие се знаят, но хората си имат повече грижи от това да ги следят кой/кво що. 

Освен това на снимката наистина изглеждат като добро ромско семейство всички. Кво си се загазирало и ти, все едно е бог знае кво. Беше шега и се посмяхме. Всички си имаме своите плашещи визии :Д  Спрете да се вживявате толкова в тия пустиняци. И без тва са утайката на обществото. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jivko31 каза:

Май хакнаха и профила на Денис Теофиков в инстаграм..

много важно, ще го преживее и без да си показва гримираната муцуна.

Един приятел беше много влюбен в Райна преди да се загрози така. И на едно участие и подари цвете, а тя нещо се фръцнала и той й казал: Ти си много готина путка, ама си голяма темерутка. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Някой да сложи ботокс в челото на Денис Теофиков да видим после как ще се снима без да го сбръчква. 

И този като Фики го виждам със срок на годност 3 години.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувстовото, че тия милони

гледания в ютуб за нищо не са показател вече, освен първоначален ( първия месец ) интерес. По мои наблюдения на Камелия - Името ти и на Цветелина Янева сега новата песен са едни от най-големите хитове на миналата съответно и на тази година, а нито са с глрданията на Азис, нито на Галин и Криско. 

Хората над 25+ си свалят песните в телефоните и колите и слушат, консумират хита по такъв начин и в дискотеките. Тийнейджърите и циганите правят трафик в ютуб, това е... 

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

И този като Фики го виждам със срок на годност 3 години.

Като гледам само на дуети ще го кара, така че не съм сигурен и доколко са големи услехите му всъщност. Нека видим с още 1-2 самостоятелни песни как ще се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Изглежда ми като детенце. Не съм педофил :(

Тва детенце сигурно се е прало повече от тебе и мене накуп. Кой знае колко чичковци са го облизали като гладна свиня корито. 

https://www.youtube.com/watch?v=DWalO4UUU5g

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравче с една много готинка песен, да не кажа любимата ми на П.
 

 Целувки!

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Поздравче с една много готинка песен, да не кажа любимата ми на П.
  

 Целувки!

Мила, разкарай си мигом тази снимка от аватара, че ще получа алергична реакция.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, чушка. каза:

Не мога да се съглася с този коментар.

Навремето Мара Отварачката си беше направила устни и цяла България говореше само затова, а тогава все още нямаше голям достъп до социални мрежи и т.н.

Никой не оспорва ситуацията с Мара, но не може да сравняваш 2004 когато чалгата беше истински феномен и всички се избиваха да я спонсорират и коментират с 2019 когато вече почти никой не им обръща внимание като личности а само консумират тази музика. Те дори във вестник Труд са писали за тази операция. :D

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Никой не оспорва ситуацията с Мара, но не може да сравняваш 2004 когато чалгата беше истински феномен и всички се избиваха да я спонсорират и коментират с 2019 когато вече почти никой не им обръща внимание като личности а само консумират тази музика. Те дори във вестник Труд са писали за тази операция. :D

Е Ванка, глупости, преди няколко години стана същата сензация с на Фики Краката. Та и той се скъса да се снима после, че цяла България му се смееше. Чак клип снима как ги е напомпал. Общо взето попаднеш ли в такава ситуация:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:


Мила, разкарай си мигом тази снимка от аватара, че ще получа алергична реакция.

 Топли целувки и прегръдки!

П.С. много бих искал аватар от Тук жена му пази, визията в кадрите, които са безцветни - мерси, ако някой ми направи.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Е Ванка, глупости, преди няколко години стана същата сензация с на Фики Краката. Та и той се скъса да се снима после, че цяла България му се смееше. Чак клип снима как ги е напомпал. Общо взето попаднеш ли в такава ситуация:

 

За Фики си права, но тук конкретно говорихме за пластични операции. При Фики е по-различно. Напомня ми малко на ситуацията с  Азис - години наред с една или друга глупост е в устата на хората. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

За Фики си права, но тук конкретно говорихме за пластични операции. При Фики е по-различно. Напомня ми малко на ситуацията с  Азис - години наред с една или друга глупост е в устата на хората. 

Но дори там, Галена ги слага всичките в малкия джоб :D Духовия урок си остава най - голямата сензация в чалгата евър. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan' пускай на 3:56 и се наслади на невероятния транзишън между 2 истински хита 
 

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

@Cally-Pressyfan' пускай на 3:56 и се наслади на невероятния транзишън между 2 истински хита 
 

 

6 години по-късно още изпадам в транс от този писък. И последващото избухване с първите акорди на "По моята кожа".

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

6 години по-късно още изпадам в транс от този писък. И последващото избухване с първите акорди на "По моята кожа".

По моята кожа е един прекрасен трак, ударен и скандален, заслужаваше клип определено!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

По моята кожа е един прекрасен трак, ударен и скандален, заслужаваше клип определено!

Предпочитам нея да беше клипирала през 2013 г., вместо "Скоро".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Предпочитам нея да беше клипирала през 2013 г., вместо "Скоро".

Е по много по якичка е от Скоро. А с теб колко спорихме тогава дали залата беше полу празна или леко празна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...