Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е току-що оперирала се жена, която още не е свикнала в кожата си и е изключително уязвимо състояние. Не трябваше да сте толкова сурови към нея, и да и лепите обидни етикети и сравнения. Нали знаете че освен коментарите в социалните мрежи, чете и този форум? Докарахте и несигурности и депресия. Нека поне феновете и да бъдем по-съпричастни.

  • Haha 4
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 33 минути, Fast каза:

Това е току-що оперирала се жена, която още не е свикнала в кожата си и е изключително уязвимо състояние. Не трябваше да сте толкова сурови към нея, и да и лепите обидни етикети и сравнения. Нали знаете че освен коментарите в социалните мрежи, чете и този форум? Докарахте и несигурности и депресия. Нека поне феновете и да бъдем по-съпричастни.

Ще се съглася с теб защото голяма част от потребителите тук се оляха отвсякъде. Голям праз че си е оперирала носа. Поне не е като колежката си Ники Минаж, която стана известна с г*за си. Голяма част от известните личности станаха известни благодарение на скандали. Друг пример, който бих ви дал е Сузанита, която още от първата си "песен" излезе скандал за нея. Колкото и да я коментирате и да я плюете Преслава, Вие я правите по-популярна дори и с негативните си коментари и благодарение на всички тези негативни коментари, написани от ВАС, тя привлича внимание, което от своя страна е и добър PR ход, дори той да играе лоша шега. Какъв е извода? В България ставаш известен със СКАНДАЛ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може цял живот да бъде галена с перце и всички да я обсипват само със суперлативи. Време е да се научи да приема критика и просто да неглижира мненията, които не са ѝ по вкуса, а не да трие това, което не ѝ изнася и да пуска въздухарски постове в стил “кой си ти, че да ми казваш какво да правя”. Аз съм този който си е купувал албумите ти, плащал съм вход за участията ти и съм те подкрепял по време на концерти, турнета и награди. И накрая да не мога да си изкажа мнението? Ми сори бейби, обърка филма. Проблема вече не опира до това, че си е оперирала носа, а в отношението, което показва към хората, които ѝ платиха така желаната първа пералня. ✌

 

  • Love 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Главно коментарите бяха разочароващи/иронични, но след това описание под снимката се превърнаха в хейт. 

Гледам, че някои от овцете (фенове) на Преслава са й коментирали снимката (че била брутална и да мачка) и само те са си лайкнали коментарите. 🤣

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Амброжка. каза:

Време е да се научи да приема критика и просто да неглижира мненията, които не са ѝ по вкуса, а не да трие това, което не ѝ изнася и да пуска въздухарски постове в стил “кой си ти, че да ми казваш какво да правя”.

1-во - От една страна тя е права, защото ние сме никои, че да и казваме какво да прави. Живота си нейн и е свободна да прави каквото си иска с него. Освен това всички нейни фенове които превърнаха този скандал с носа й в хейт, сами си го направиха тя да има такова отношение към тях. Може самочувствието да и идва малко в повече, но изобщо не е изгубила идентичност. Както споменах преди няколко коментара само времето ще покаже какво, как и защо ще се случва.

2-ро Много хубаво, че си я подкрепял на всички нейни мероприятия в които е участвала по един или друг начин. Това е едно от нещата на което всеки артист би се радвал. 

И 3-то не на последно място, трябва ли тази тема с пластичните операции на нея да бъде толкова задълбочавана, че чак да дразни и да се стига до баналности и скандали по какъвто и да е адрес? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ceco каза:

1-во - От една страна тя е права, защото ние сме никои, че да и казваме какво да прави. Живота си нейн и е свободна да прави каквото си иска с него. Освен това всички нейни фенове които превърнаха този скандал с носа й в хейт, сами си го направиха тя да има такова отношение към тях. Може самочувствието да и идва малко в повече, но изобщо не е изгубила идентичност. Както споменах преди няколко коментара само времето ще покаже какво, как и защо ще се случва.

 

И 3-то не на последно място, трябва ли тази тема с пластичните операции на нея да бъде толкова задълбочавана, че чак да дразни и да се стига до баналности и скандали по какъвто и да е адрес? 

Няма как да сме никои, при положение, че тя е Преслава, благодарение на нас - феновете. Че живота си е нейн спор няма, но когато ти си публична личност и идол на немалък кръг от хора, малко или много си длъжен да приемаш и чуждото мнение, колкото и да не ти се нрави то. Самото отношение, което демонстрира е отблъскващо в случая.

  • Love 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Амброжка. каза:

Време е да се научи да приема критика и просто да неглижира мненията, които не са ѝ по вкуса, а не да трие това, което не ѝ изнася и да пуска въздухарски постове в стил “кой си ти, че да ми казваш какво да правя”.

Има много тънка линия между критика и хейт, и тя бе прекрачена много преди да постне тази снимка. Едва ли е искала да засегне някого с нея. Виждам го по-скоро като знак за безпомощност. Кой знае какви неща и се въртят в главата. В момента се нуждае преди всичко от подкрепа и разбиране.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Амброжка. каза:

Няма как да сме никои, при положение, че тя е Преслава, благодарение на нас - феновете. Че живота си е нейн спор няма, но когато ти си публична личност и идол на немалък кръг от хора, малко или много си длъжен да приемаш и чуждото мнение, колкото и да не ти се нрави то. Самото отношение, което демонстрира е отблъскващо в случая.

Че благодарение на нас се е превърнала в име - няма спор. Останал съм с впечатлението, че феновете й като цяло са една идея по-странни. Тя може да не приема мнението на всеки, което е в нейно право, но станалото-станало, новата и визия е факт. Колкото да я критикувате вече е късно. Да си живее живота както си иска пък каквото мислят останалите - да си го мислят.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast @ceco 

Накрая май виновен в случая ще се окаже противняка Павел, който по мое мнение не ѝ влияе никак добре и има вариант той да я е подтикнал да предприеме тази интервенция. Откакто се събра с него е станала много особена, направо като бездушна. И все пак нека да си живее живота, нейн си е, но лично за мен се превърна в огромно разочарование.

  • Love 1
  • Sad 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

@Fast @ceco 

Накрая май виновен в случая ще се окаже противняка Павел, който по мое мнение не ѝ влияе никак добре и има вариант той да я е подтикнал да предприеме тази интервенция. Откакто се събра с него е станала много особена, направо като бездушна. И все пак нека да си живее живота, нейн си е, но лично за мен се превърна в огромно разочарование.

И така да е може би ще го разбере в ранен или късен момент, дори да е станало твърде късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ceco каза:

И така да е може би ще го разбере в ранен или късен момент, дори да е станало твърде късно.

Дано се усети навреме, че я видяхме до къде прокопса с оня боклук Бирмата.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Амброжка. каза:

Дано се усети навреме, че я видяхме до къде прокопса с оня боклук Бирмата.

Дали ще се усети или не ... нейна си работа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Амброжка. каза:

@Fast @ceco 

Накрая май виновен в случая ще се окаже противняка Павел, който по мое мнение не ѝ влияе никак добре и има вариант той да я е подтикнал да предприеме тази интервенция. Откакто се събра с него е станала много особена, направо като бездушна. И все пак нека да си живее живота, нейн си е, но лично за мен се превърна в огромно разочарование.

И аз стигнах до този извод в началото на месеца. На мен също не ми вдъхва доверие. Не е тайна за никого че тя се влияе от половинките си, повече от всеки друг

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

И аз стигнах до този извод в началото на месеца. На мен също не ми вдъхва доверие. Не е тайна за никого че тя се влияе от половинките си, повече от всеки друг

Голяма грешка от нейна страна, че се доверява на половинките си. Както @Амброжка. спомена, че ако се усети навреме нещата може да станат по надобре. Както е успяла да зареже бившите си така ще успее и този да зареже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast Така е..Какво намира в тоя тюфлек не ми е ясно.Явно добре я е оплел.Никога не е случвала на мъже.

@ceco Само, че тук вече нещата са доста по-сериозни, а именно - Паола..

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разгледах инстаграма на Преслава и не мога да повярвам колко е зле тази жена.. Освен,че на мен също ми изглежда като несполучливо копие на Галена в лице, описанието на последната снимка ме втрещи. Блокирането на фенове й и триенето на коментарите само показва каква комплексарка е била винаги. Няма да се учудя да накара Пайнер да трият и негативните коментари под клиповете й. Тя заради тези си комплекси през годините не можа да израстне като артист. Точно днес гледах музикалната й еволюция и ме хвана яд,че 15 години по-късно изглежда толкова нелепо във всяко отношение. Невероятните песни,които е изпяла преди 10-15 години никой няма да й ги вземе, но тя като изпълнител олеква с всяка година. Чудно ми е как я водят от неамбициозните изпълнители, като аз в нея виждам едно драпане за удобрение на всяка цена. Не е амбициозна само откъм нивото на продукцията си,което е жалкото. 

 Кармата наистина е кучка. 

  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли добре го каза с последната снимка, защото това се превърна точно в хейт, където гордият българин е най-силен. Можеш да имаш коментар, после като се вземеш за голямата инстанция и неспирно сипеш глупости, за да си със стадото, освен да паднеш в очите на нормалните хора, друго няма какво да стане. Освен всичко последната снимка си е супер, мацка и половина. Всички трябва да разберат, че дори и най-популярна и идол, животът си е нейн, Преслава е Преслава заради песните си от "Нямаш сърце" до "Да гори в любов", пълна, слаба, с цици, без цици, с нос и без. 15 години не е спряла да дава на хората, това заради което я направиха звезда и си върши работата и до днес, така че по-спокойно.

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтът е едно на ръка. Тук акцентът е другаде. Разбира се, че може да прави каквото поиска с живота си. Но като публична личност, има една отговорност към почитателите си и като цяло към аудиторията. И не е коректно спрямо тях да си позволява такива изказвания. Е, не може все да те хвалят до небето. Всеки популярен човек трябва да умее и да търпи критика. И ок, към злобните коментари разбирам да се дразниш, но има голяма част от постовете, които са написани съвсем добронамерено, изразявайки разочарование. Нямат ли право почитателите да изкажат мнение, спрямо нещо, свързано с любимия им изпълнител? Много чувствителни и тънкообидни стават тогава, бе... Ама като залъгват и се подиграват с публиката, било то с плейбек, с некоректно отношение, с лъжи, с некачествени песни, с простотии и изцепкии (тук говоря общо, не толкова конкретно за Преслава), са голямата работа и не им пука... Айде, малко да слязат на земята. Нито са някакви нечувани и свръхголеми таланти, правещи изключително знаничими и качествени неща като например други личности, които пишат история с присъствието и творчеството си, че да им се прощава всичко.

Има и още нещо - влиянието на тези популярни личности върху масите. И нека вземем т.нар. кифли - та те са олицетворение на манекенките и чалга певиците. И това вече е голяма част от едно цяло поколение, което до такава степен е повлияно от любимците си, че мирогледът му и важните му неща главно започват да се свеждат до прокламираното от същите му там любимци: материално (пари, коли, дрешки, скъпи неща), определен модел на поведение да на външно оприличаване. Е, т'ва е главният проблем.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , stereoto_ каза:

Защото е една обикновена селянка, която си мисли, че е най-голямата звезда в България, а не е. 

То коя е ако не е тя?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Отдавна доказа, че няма да има златния статус и реномето на Ивана, която макар и много по-кратко на върха, и до днес запази приличие и определен стандарт. С тези постоянни комерси и дискотечни песни по никакъв начин не може да привлече аудиторията 30+. Не казвам, че е задължително да пее за майката и за Господ, но на 5 години веднъж вади някаква по-лирична и сериозна песен.

Богови земльом ходе - балада, Стига ти - балада. И двете недооценени. Нямате угодия.

преди 7 часа , Fast каза:

Това е току-що оперирала се жена, която още не е свикнала в кожата си и е изключително уязвимо състояние. Не трябваше да сте толкова сурови към нея, и да и лепите обидни етикети и сравнения. Нали знаете че освен коментарите в социалните мрежи, чете и този форум? Докарахте и несигурности и депресия. Нека поне феновете и да бъдем по-съпричастни.

Напълно съм съгласен. Колко други певици се обезличаваха повече от нея с многобройни операции и феновете им не ги нападаха. Сега защото е най-добрата певица в България, трябва да бъде безгрешна ли? Ами, не. А някои от коментарите под снимките й, уж "обективни", бяха много дръзки. А тука уж се грижат за нея "феновете" които я плюят от години и последната песен която им харесаше беше "Не съм ангел". 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Пресли добре го каза с последната снимка, защото това се превърна точно в хейт, където гордият българин е най-силен. Можеш да имаш коментар, после като се вземеш за голямата инстанция и неспирно сипеш глупости, за да си със стадото, освен да паднеш в очите на нормалните хора, друго няма какво да стане. Освен всичко последната снимка си е супер, мацка и половина. Всички трябва да разберат, че дори и най-популярна и идол, животът си е нейн, Преслава е Преслава заради песните си от "Нямаш сърце" до "Да гори в любов", пълна, слаба, с цици, без цици, с нос и без. 15 години не е спряла да дава на хората, това заради което я направиха звезда и си върши работата и до днес, така че по-спокойно.

Точно така. Сърбите имаме поговорка - "Където идват всичките, там и малкия Сульо", видяха че всички я плюят заради носа, и тези, които нямаха такова мнение, го смениха, заради масовото мнение.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е права и реагира правилно. Въобще не е длъжна да търпи злобни нападки, още по-малко пък да ги държи на страницата си. Даже трябваше да започне да ги блокира. Такива коменти са абсолютно неуместни. Вие продължавайте да плюете, тя ще продължава да мачка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...