Jump to content



Преслава ли е новата Майкъл Джексън?


Преслава ли е новата Майкъл Джексън?  

57 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Много изпълнители са си правили операции, но въпреки това са оставали разпознаваеми. Преслава скандализира със съвсем различен фейс.  

Дори се говори, че това не е Преслава, а нейна двойничка. Въобще всеки ден излиза нова конспиративна теория. Гласувайте и дискутирайте водещата новина в българския шоубизнес. 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че Преслава имаше една специфична и много приятна харизма, която просто вече се изпари. Доказано е, че пипнеш ли нос, ти се изменя цялото излъчване. Особено ако го пипнеш до неузнаваемост. Толкова години си беше с нейния нос, какво ѝ стана на тая жена... То си е нейна работа, разбира се,  и е важно тя самата да се харесва - ако така е повече в хармония с вида си, ок. Но първо това с килограмите, сега това с носа. Комплекси май. Преса беше от малкото естествени. Явно е придобила комплекси с годините и всячески иска да избяга от себе си, а хората я харесаха заради това, което е.

Клонинг на Галена е, без значение дали е търсен ефект. Само че операцията на Галена на носа не е неузнаваема, нито тази на Алисия, докато Преса прекали. Ще излезе накрая, че Глория е най-естествена от всички, дето на нея приписваха най-много операции, включитено безумия като ребра и крака, а тези комплексирани скумрии никой не ги закача, дето се преобразиха. Тъпо. Това за мен е признак не на хигиена, а на объркано самосъзнание. Предпочитам да я Преса във "Финални думи". Всъщност най-малкият проблем е носът в случая. Петя просто не е същата и като музикант спрямо това, което беше и имаше като индивидуалност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, има време да го видим момичето. Дебютира едва преди седмица. Май има повече потенциал от Коя. Може фирмата да заложи на нея, вместо на Крисия Ди.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бате не знам за кви са тия драми, ама двама приятели са я видели и казват, че е страшна путка с новия нос. Направо са дигнали самолета. Явно се е подобрила.

Честно казано в момента повече ме интересува дали коцето ще обязди зайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е чист bullying на тема външен вид, не съм го одобрявала и при Галена, не го одобрявам и при Преслава. 

Нослето е хубаво, просто не е спаднало и изглежда твърде широко за лицето й. Важното е на нея да й харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Това си е чист bullying на тема външен вид, не съм го одобрявала и при Галена, не го одобрявам и при Преслава. 

Нослето е хубаво, просто не е спаднало и изглежда твърде широко за лицето й. Важното е на нея да й харесва.

Не знаех, че от една промяна се става Майкъл Джексън. Значи има далеч по абсурдни неща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ме забавляват някои от коментарите под снимките й. :д Хората искат и ДНК тест за потвърждение, че това е Преслава. Хахахах

А с последната си снимка направо удари дъното. Знам, че и пука страшно много, какво се пише в момента за нея, но не това трябва да е отношението й. Нормално е всички да са шокирани. Тук не става въпрос за Клеа, а за звезда #1 в чалгата, с чиито песни и образ са израснали доста хора. Феновете й скачаха срещу Галена, че е прекалила с операциите, че много си фотошопира снимките, а нашата кво? Неразпознаваема и с мега фотошопирани снимки. Преди качваше непринудени селфита и изглеждаше някак супер естествена, а ся? При Галена никога не е имало такава рязка промяна във външния вид.

Доста негативи ще отнесе. Видеото като излезе ще има да се трият коментари та свят ще им се завие. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.06.2019 г. от 21:46, Mara.Shulevna каза:

Бате не знам за кви са тия драми, ама двама приятели са я видели и казват, че е страшна с новия нос. Направо са дигнали самолета. Явно се е подобрила.

Честно казано в момента повече ме интересува дали коцето ще обязди зайка.

Не ти завиждам... с тия приятели, които вдигат самолета на един нос... :1000(6):

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , momo каза:

Не ти завиждам... с тия приятели, които вдигат самолета на един нос... :1000(6):

Е не само заради носа, цялостно е била яка. Ама няма лошо, лято е, хормона кипи и кръвта ми ври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че и трябваха операции, последните 6-7 години бе много красива, сега не прилича на себе си. По-добре парите за операции да ги беше вложила в кариерата си. Не мисля операциите да имат влияние върху кариерата и'.

Това е само причина плус за Галенови да нападат Преслава, и причина по-малко Преславови да пращат само Галена в Мадам Тюсо. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, попринцип е много важно човек да прави това, което го кара да се чувства щастлив. Ако тя не е харесвала нещо по себе си, никой не я спира, но вече 15 години е на сцената, известно лице, топ певица и на 15-тата година да се трансформираш в нещо друго.... не върви много. Все едно Кока Кола да се боядисат в жълто и да сменят шрифта на логото си.

Опитвам се да се сетя какви са ни били реакциите след операцията на Таня Боева, но не се сещам. Спомням си само, че изкара тогава "Лутам се" и песента беше тотален хит, явно е отвлякла вниманието на хората чрез нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че си оперира носа... Много я харесвах преди. Сега е различна и наистина неразпознаваема. Не съм хейтър на Преслава. Напротив... Тя е талант, за разлика от повечето в жанра. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След първоначалния шок и последвалите от него реакции и ебавки от моя страна, искам да кажа нещо сериозно.

Аз като фен на Преслава НИКОГА не съм обръщал внимание на носа й. Харесвах я като цяло без да се взирам в недостатъците й. Ако въобще това е недостатък, защото след като шибания й нос не ми е направил впечатление за толкова години, очевидно не е бил толкова зле. Въобще не съм забелязвал какъв й е носа. И оттук идва драмата. Изведнъж се появява една коренно различна Преслава и всички се питаме ЗАЩО се е оперирала? ЗАЩО БЕ, МАМКА МУ? Беше си красива, чаровна и със зверска харизма. До голяма степен това я направи звездата, която е днес. Без да си дава зор и да влага кой знае колко в проекти. Защото пеещи хора има много, но малко артисти имат като нея онова обаяние, което те хваща и те кара да впериш поглед в тях - без голота, без провокации, без крещящи визии, без скъпи клипове ... 

Изведнъж на мястото на тази Преслава, която маса хора обожават, се появи една скумрия. Обикновена скумрия. Обезличена.

Е, кажете ми как да няма реакции и хейт от феновете й? Тя просто не е същата...


 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер си е Преслава, като си й видиш

мимиките и жестовете  по клипчета си е тя отвсякъде, но с по-хубав нос. На снимки ни се струва по-странно, но реално не е така. Дано Паола не е наследила носът й обаче, че не я чакат щастливи дни в детската градина в противен случай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.06.2019 г. от 7:34, pacho каза:

Едно време обяснявахте, че Глория имала операции, сега ви се връща хахаахаха!😂

Ами тя Глория от 30-годишна я наричат баба, а тия сегашните разфасовани скумрии минават за девойки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...