Jump to content



Преслава ли е новата Майкъл Джексън?


Преслава ли е новата Майкъл Джексън?  

57 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От 19.06.2019 г. от 18:32, pacho каза:

 

Опитвам се да се сетя какви са ни били реакциите след операцията на Таня Боева, но не се сещам. Спомням си само, че изкара тогава "Лутам се" и песента беше тотален хит, явно е отвлякла вниманието на хората чрез нея.

Таня Боева никога не е била звезда от такава величина. Освен това тогава нямаше инстаграм и пофобни платформи 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и в устните е различна. :( Надявам се с времето да свикнем с новата и визия. :(Защо и трябваше??? Защо??? :( Но и хората са направо жестоки в реакциите и подигравките към нея. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, i810 каза:

Дори и в устните е различна. :( Надявам се с времето да свикнем с новата и визия. :(Защо и трябваше??? Защо??? :( Но и хората са направо жестоки в реакциите и подигравките към нея. :( 

Щото са комплексари, това по никой начин не им оказва влиание на тях и на живота им. Но просто беднотията и мизерията, както и униженията които търпят събират агресия и сега я избиват по човек дето нищо не им е направил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото са комплексари, това по никой начин не им оказва влиание на тях и на живота им. Но просто беднотията и мизерията, както и униженията които търпят събират агресия и сега я избиват по човек дето нищо не им е направил. 

Тя го е направила вече - не може да върне времето назад и стария си вид. Но пък защо трябва хора, които се наричат нейни фенове така жестоко да я атакуват?! Ок, не им харесва, но се преминава границата. Дано не и повлияе психически. Да не се срине момичето... :( Мен лично ме е жал за нея. Винаги съм я харесвала. И пак си я харесвам. Никой не може да и отнеме гласовите данни. Все пак навремето всички се влюбихме в гласа, който притежава. После дойдоха и хитовете. Преслава си е Преслава. Всяко чудо за 3 дни. Ще отмине и това. Сигурна съм, че ще намалеят отоците около нослето и ще стане по-добре. Устните и те ще поспаднат. Каквото и да е направила, ще свикнем да я приемаме и в такава светлина. Но ще стане по-приемливо със сигурност. Още всичко е много прясно направено. Иска си възстановяване, което трае с месеци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото са психопати, това е новото общество. Пълни комплексари. Проблема не е, че се шегуват с нея. Напротив, иронията е хубаво нещо. Проблема идва от това, че й го навират в лицето по страшно грозен начин, което естествено жегва. Колко не трябва да имаш живот и самочувствие за да атакуваш някой нон - стоп във фейсбука му относно новата му визия. СМейте й се с приятели, но не е нужно по толкова грозен начин да го показват. То това вече не е ирония, а агресия и злобарщина и избиване на комплекси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това е страшна злоба и негативизъм. То направо е страхотия. Мен лично ме плаши целия този хейт. Това са тонове отрицателна енергия, която се излива върху нея със скоростта на светлината. То не беше, че е Майкъл Джексън, Галена, не приличала на себе си, не я познавали, изтрила била красотата си и какво ли още не. Но аз го пресъздавам цензурирано... Грозна история... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...