Jump to content



Препоръчани коментари

7 милиона за тази прекрасна песен! 😍

@Slavi въздържай се да коментираш други потребители тук! След като не искаш да бъдеш обсъждан и апелираш за спазване на правила, същото се отнася и за теб.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ние които качихме Миле и Галена получихме страйк от МилеКитичВИППЕР, значи ще излезе в неговия канал. Някой свалил ли е цялото видео, което имаше най-много гледания?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bisioo каза:

Поздравления за новата визия, супер е! А ще има ли линкове на поп-фолка, защото не ги намирам?

След 300 поста можеш да ги виждаш

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

Ние които качихме Миле и Галена получихме страйк от МилеКитичВИППЕР, значи ще излезе в неговия канал. Някой свалил ли е цялото видео, което имаше най-много гледания?

Според мен и в неговия, и в на Планета канала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, bisioo каза:

Аз досега ги виждах 😮 на ново ли трябва да направя 300 поста 😮 

Нужни са ти още 219

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славка Калчева е била в СЪбуди се.  "Бяла роза" я е записала на шега, без да очаква никакво развитие. Била е пълнеж в албума й. 

А в какво се превърна тази песен за 20 години. Това сигурно е най-популярната бг песен след 2000 година.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърце официално е извън топ 60 на попнейбъл. Паднала е дори след Да гори в любов... Наистина няма да се учудя ако има купени гледания, защото доста бързо се сгромоляса. Някои ще кажат, че било балада, обаче реално си е умерена песен, а и баладите на Деса по 2 години стояха в топ 100,така че оправданието не върви... 

 

За сметка на това Камето е в топ 30 с последната си и Дразни ме в топ 60 след международния успех на Луда по теб. Браво

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Сърце официално е извън топ 60 на попнейбъл. Паднала е дори след Да гори в любов... Наистина няма да се учудя ако има купени гледания, защото доста бързо се сгромоляса. Някои ще кажат, че било балада, обаче реално си е умерена песен, а и баладите на Деса по 2 години стояха в топ 100,така че оправданието не върви... 

 

За сметка на това Камето е в топ 30 с последната си и Дразни ме в топ 60 след международния успех на Луда по теб. Браво

Просто омръзна вече, не мисля, че има някаква конспирация. На Десислава баладите са винаги актуални, не мисля, че може която и да е да се сравнява с нея по този показател.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...