Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 22 минути, Stela каза:

Аааа, значи "Шефката"  не трябва да я броим за песен на Галена, а тази да я броим, така ли? :1000(29):

Би ли казала или показала къде по-точно съм казал,че Шефката не е песен на Галена? Казвал съм,че е фючеринг,а не дует,не че не е нейна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна е песента на Галена и Миле Китич. Припевът е топ.  ♥️

Единствено текстът на бг ми е малко банален, но всичко друго е топ. Да я пускат вече официално. Според мен с едно добро промо имат голям шанс за балкански хит. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да чуете част от песента в сторитата на тези профили:

https://instagram.com/milekiticofficial?utm_source=ig_profile_share&igshid=za23fc5l269h

https://instagram.com/ggg.chh?utm_source=ig_profile_share&igshid=152pun13u5xcm

https://instagram.com/kalin.bojkov?utm_source=ig_profile_share&igshid=1djigqautl50e

Да се надяваме,че в близките 2-3 дни ще излезе официално. 

  • Love 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petya1 каза:

Може да чуете част от песента в сторитата на тези профили:

https://instagram.com/milekiticofficial?utm_source=ig_profile_share&igshid=za23fc5l269h

https://instagram.com/ggg.chh?utm_source=ig_profile_share&igshid=152pun13u5xcm

https://instagram.com/kalin.bojkov?utm_source=ig_profile_share&igshid=1djigqautl50e

Да се надяваме,че в близките 2-3 дни ще излезе официално. 

https://instagram.com/donikayordanova?utm_source=ig_profile_share&igshid=skb2jynhzlf4

 

Тук има много по-голяма част от песента.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час , petya1 каза:

Страшна е песента на Галена и Миле Китич. Припевът е топ.  ♥️

Единствено текстът на бг ми е малко банален, но всичко друго е топ. Да я пускат вече официално. Според мен с едно добро промо имат голям шанс за балкански хит. 

Китич изобщо не е в пика си в момента, съдейки по популярността на актуалните му видеа. Едно от тях има едва 2.5 милиона. Тук ще стане хит, и явно това е идеята на песента - да го канят на участия в България по-често. За балкански хит изобщо не може да става дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

 

Китич изобщо не е в пика си в момента, съдейки по популярността на актуалните му видеа. Едно от тях има едва 2.5 милиона. Тук ще стане хит, и явно това е идеята на песента - да го канят на участия в България по-често. За балкански хит изобщо не може да става дума.

Е, със сигурност е много по-добре от Кеба. :D

Мързи ме да чуя песента, нека излезе да я чуем цялата. Дано не се пее на сръбски изобщо в нея. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Би ли казала или показала къде по-точно съм казал,че Шефката не е песен на Галена? Казвал съм,че е фючеринг,а не дует,не че не е нейна песен. 

Е какво има да ти показвам? Твърденията, че не трябва да броим гледанията, защото това фючеринг и НЕ Е песен на Галена какво са? То е същото.... Освен това много пъти сте казвали, че песента си е на Тони Стораро. Месеци наред спорихме дали трябва да се броят гледанията, дали е дует, дали е фючеринг.... Коментирано е хиляди пъти, няма да се повтаряме. Но разликата в момента между броенето на "Шефката" и това нещо "Моето време" е очевидна. Та аз дори не се сетих коя е тази песен, когато я спомена. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

С нищо не ме впечатлява.

Не сме и очаквали друго. Спокойно, даже и да не казваш нищо е ясно. Не те впечатлява песента, но онова чувство в теб, че може да стане хит и да се хареса на хората....то те впечатлява със сигурност .  :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Е какво има да ти показвам? Твърденията, че не трябва да броим гледанията, защото това фючеринг и НЕ Е песен на Галена какво са? То е същото.... Освен това много пъти сте казвали, че песента си е на Тони Стораро. Месеци наред спорихме дали трябва да се броят гледанията, дали е дует, дали е фючеринг.... Коментирано е хиляди пъти, няма да се повтаряме. Но разликата в момента между броенето на "Шефката" и това нещо "Моето време" е очевидна. Та аз дори не се сетих коя е тази песен, когато я спомена. :1000(29):

Ауу,какво съвпадение,тъкмо влизам тук и ти ме цитира.🤭🤭🤭

Относно Шефката не смятам да се задълбавам повече в почти едногодишни спорове.Каквото съм имал съм го казал когато е трябвало,не смятам да се повтарям.Мина достатъчно време и се видя кой кого. Към днешна дата основните й конкуренти - "Зоопарк" и "Купих ти сърце"правят повече гледания + песента на Андреа със Серджо."Моето време" не е чак толкова лоша песен просто флопна много бързо както и повечето песни на Галенче в последните 1-2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ауу,какво съвпадение,тъкмо влизам тук и ти ме цитира.🤭🤭🤭

Относно Шефката не смятам да се задълбавам повече в почти едногодишни спорове.Каквото съм имал съм го казал когато е трябвало,не смятам да се повтарям.Мина достатъчно време и се видя кой кого. Към днешна дата основните й конкуренти - "Зоопарк" и "Купих ти сърце"правят повече гледания + песента на Андреа със Серджо."Моето време" не е чак толкова лоша песен просто флопна много бързо както и повечето песни на Галенче в последните 1-2 години. 

Аз също няма да дълбая темата за "Шефката". Резултатите от миналата година са ясни и всички ги видяхме. Най-гледаната песен за годината и дискотечен хит на годината. Стигат ми и тези. :54:

Ти нали не мислиш, че "Моето време" е флопнала заради Галена? Защо изобщо я намесваш в тази песен? Никой не е виновен на Крисито, че не става за нищо и трябва да я бутат с всякакви методи, но очевидно и това не помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Галена не беше във Моето време, нямаше да събере и 500к гледания. В нея Галена участва само с кратка част, а във Шефката изпя колкото и Стораро и е писана като фийт заради правата и Пайнер и Фен. Все едно да броим Царя на купона за песен на Преслава, а Повече не питай не.

Обективно от фен на Преслава

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз също няма да дълбая темата за "Шефката". Резултатите от миналата година са ясни и всички ги видяхме. Най-гледаната песен за годината и дискотечен хит на годината. Стигат ми и тези. :54:

Ти нали не мислиш, че "Моето време" е флопнала заради Галена? Защо изобщо я намесваш в тази песен? Никой не е виновен на Крисито, че не става за нищо и трябва да я бутат с всякакви методи, но очевидно и това не 

Най-гледаната песен засега,ако Да гори продължава да поддържа 20+к дневно ще я мине след няколко месеца и разбира се ако не броим Слави и Криско с римейка им на Тошка.:1000(30):

Песента на Криса първата седмица или 10 дни правеше по 80к че и повече докато не се сгромоляса на 10к в наши дни.Виждаме че нещо подобно се случва и с песните на Галя като "Сърце","Маракеш" и тн,така че заради кого е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, xroflx9 каза:

Най-гледаната песен засега,ако Да гори продължава да поддържа 20+к дневно ще я мине след няколко месеца и разбира се ако не броим Слави и Криско с римейка им на Тошка.:1000(30):

Песента на Криса първата седмица или 10 дни правеше по 80к че и повече докато не се сгромоляса на 10к в наши дни.Виждаме че нещо подобно се случва и с песните на Галя като "Сърце","Маракеш" и тн,така че заради кого е?

Гледанията са направени от излизането на песента, до края на годината. Сега вече сме 2019, какво значение има? Говорим за гледания генерирани през 2018. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теофиков ще спасява пропадналата кариера на женският Майкъл Джексън - Емилия! Тя от много плюене по колежки се докара в това положение , незнам от колко време е без самостоятелен хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато, нямам спомени Емилия да е вадила някой голям самостоятелен хит, който да тресе държавата и всички да са луди по него, каквито са имали Преслава, Галена, Ивана и тн.

В началото на кариерата си,, имаше силни попадения като Не виждам, За мене забрави, Няма да тъгувам, но ми бледнеят за име, което е около 20 години на сцена.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Миле и Галоша звучи обещаващо и хитово. 

Но веднага мога да се хвана за ужасното вокално изпълнение на Галена. Едно напъване... Липса на орнаментика и диапазон в гласа и. Особено видно е когато пее в тандем с подобен глас като този на Миле Китич. В България ще се оцени, защото тук сме свикнали изпълнителите да не са нищо особено като вокални способности. Но на Балканите се котират пеещи изпълнители. Не случайно Галена при толкова опити с какви ли не международни величия като Аксент, Серджо и други, не успя да излезе извън рамките на БГ. ЧЕ то една бездарна Андреа преди години постигна много повече с един мизерен Кости... 👻

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Реално погледнато, нямам спомени Емилия да е вадила някой голям самостоятелен хит, който да тресе държавата и всички да са луди по него, каквито са имали Преслава, Галена, Ивана и тн.

Има тук там някое попадение като "Не виждам", "Ще рискувам", "Смелите.." и "Да бях от гадните", което да е излязло от рамките на чалгата, но естествено чак да тресе държава - не.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...