Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да бе ша даде линк - пък и да го направи, колкото от предния - 3ма пияни се поклащат в празна дискотека на мегахитЯ.

 

А негово лицемерие нека си бройка "хита на 2018" - ама като гледам дори Феноменален скоро не само ще го настигне, ами и ша го мине по същия показател.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да дам линк към сторито, защото не съм го добавила, но ето на профила, като цъкнете на снимката излизат сторитата.

https://instagram.com/onurstagram_?utm_sour...id=9v7xf87a3tba

 

Не виждам кой знае каква реакция, на другите песни има, но на тази се чува само плейбека на Преслава като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да дам линк към сторито, защото не съм го добавила, но ето на профила, като цъкнете на снимката излизат сторитата.

https://instagram.com/onurstagram_?utm_sour...id=9v7xf87a3tba

 

Не виждам кой знае каква реакция, на другите песни има, но на тази се чува само плейбека на Преслава като цяло.

 

 

Ми както вече казах - нищо ново - Пепа с плейбека, прием на песента - минус 2.5 от 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не се е доказало, че гледанията в YouTube са реални. 100 пъти ти обяснихме, че гледанията вече могат да се купуват в конкретни градове. Здравата логика сочи, че голяма част от показванията не са истински. Сривът им за толкова кратко време и първоначалните гледания на други големи звезди, пуснали песни в този период сами по себе си говорят достатъчно

2. Вече 2 пъти ти обясних защо е първа в DJ-ската класация за февруари, но ти се направи на ударен. Още те чакам да коментираш второто място в същата класация на "Скъпото се плаща". Нека видим през март и април къде ще е Преса в класацията и тогава ще говорим.

3. За месец и половина няма НИТО ЕДНО клипче, доказващо, че тази песен е хит. Самият ти нито веднъж не коментира клипчетата, пуснати тук. Защо ли?

 

Преслава пусна най-слабата си песен от много време насам, реши да напомпва именно нея и сега и самата тя сигурно съжалява за избора си.

1. Щом не вярваш на официалните данни на сайта, и прокарваш собствени тези, които не можеш да докажеш по абсолютно никакъв начин, това те прави един най-обикновен конспиратор.

2. Смешното е че вие издигнахте тази класация, а сега когато Преслава я поведе се опитвате да я запратите в ъгъла.

3. Откъде знаеш, че няма? Не можеш да преровиш целия Инстаграм, плюс това не всеки се снима там, и има много скрити профили.

 

Пусни си "Излез от филма" на Татяна. Специален поздрав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни си "Излез от филма" на Татяна. Специален поздрав.

 

Да си я пусне, щото Пепа е почнала да я пее по участия и приема от публиката по тях е по-добър от тоя на силно прехвалената РЕКЛАМА НА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ КЪМ ПРИСТРАСТЯВАНЕ ?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам сайт, от който се купуват гледания от България. При песента на Преслсвс лайковете също са стабилни. Коментарите също, въпреки че някои са фейк. В Спотифай е с много добри позиции. В сайтовете за теглене последните на Преслава сс по теглени от последните на Галена.

 

Освен това диджейската класация потвърди, че се е пускала по 3-4пъти. Сега за март пак ще е в топ 3.

 

А и е факт че за Изтрезняваш ли се пише 3 пъти повече и във форума отколкото за Сърце. Като няма зс кскви галенски успехи да се хванете, е нормално стратегията ви да е да се хванете за успехите на Преслава, но не може и да я помръднете.

 

Фаст, чакам от 6 дно одобрение на коментара ми в темата нс Деса с две новини от бърдей партито на Борис. Едната новина е как и ваната е поемала храница от бившия ма Джина и бързо си заминала засрамена..

 

А някои да не ме споменават през пост, че пак ще има банове от Момо :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да дам линк към сторито, защото не съм го добавила, но ето на профила, като цъкнете на снимката излизат сторитата.

https://instagram.com/onurstagram_?utm_sour...id=9v7xf87a3tba

 

Не виждам кой знае каква реакция, на другите песни има, но на тази се чува само плейбека на Преслава като цяло.

 

Клатещи се, но не знаещи текста. Преслава е наясно, че с тази песен не й се получи, затова я изпълнява само на плейбек. Истинска реакция чух на "Слабото място" и "Да гори".

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Щом не вярваш на официалните данни на сайта, и прокарваш собствени тези, които не можеш да докажеш по абсолютно никакъв начин, това те прави един най-обикновен конспиратор.

2. Смешното е че вие издигнахте тази класация, а сега когато Преслава я поведе се опитвате да я запратите в ъгъла.

3. Откъде знаеш, че няма? Не можеш да преровиш целия Инстаграм, плюс това не всеки се снима там, и има много скрити профили.

 

 

Пусни си "Излез от филма" на Татяна. Специален поздрав.

 

Проблемът е, че при теб няма да има излизане от филма, даваш ли си сметка за това?

 

6 часа и половина ти отне да измислиш горния отговор към Пламен. А Такъв изобщо нямаше да има, ако не бях заострил вниманието на другите към факта, че отново подминаваш коментари с уместни въпроси.

 

Тезите ти издишат, многократно ти се обясни, че гледания, лайкове и всичко вече се купува от държави по избор. И те са реални - на хората им се плаща. Ти докажи, че гледанията на песента са истински. Не можеш. Здравата логика свидетелства, че са фейк.

 

А точка номер 3 - Откъде знаеш, че няма? - звучи несериозно. ТИ, КАТО ЗНАЕШ, ЧЕ ИМА ЗАЩО НЕ ДАДЕ ЛИНК КЪМ ТЯХ?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че при теб няма да има излизане от филма, даваш ли си сметка за това?

 

6 часа и половина ти отне да измислиш горния отговор към Пламен. А Такъв изобщо нямаше да има, ако не бях заострил вниманието на другите към факта, че отново подминаваш коментари с уместни въпроси.

 

Тезите ти издишат, многократно ти се обясни, че гледания, лайкове и всичко вече се купува от държави по избор. И те са реални - на хората им се плаща. Ти докажи, че гледанията на песента са истински. Не можеш. Здравата логика свидетелства, че са фейк.

 

А точка номер 3 - Откъде знаеш, че няма? - звучи несериозно. ТИ, КАТО ЗНАЕШ, ЧЕ ИМА ЗАЩО НЕ ДАДЕ ЛИНК КЪМ ТЯХ?

 

Ако имаше клипчета на Пепа, на която избухва цяла кръчмотека, досега да сме ги видели, а не да ни отбиват номера със слабите ракии на които, ако изобщо има публика, никой не отразява набедения мега хит. Ша ни търпи негово лицемерие цял месец и половина тука да го ядем с парцалите, и да не е преровил целия инстаграм? Да бе.

 

На мен ми прави впечатление от цитираните клипове, как не е само Изтрезняваш ли с нулева реакция. Публиката буквално дремеше и на Дяволско желание, нулева реакция, а уж минаваше като за голям хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чакам сайт, от който се купуват гледания от България.

 

Ти ги чакаш нещата... :1000 (9):

 

@serbotinche ти също гледай.

 

views.jpg

 

views2.jpg

 

views3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клатещи се, но не знаещи текста. Преслава е наясно, че с тази песен не й се получи, затова я изпълнява само на плейбек. Истинска реакция чух на "Слабото място" и "Да гори".

 

"Слабото място" и "Да гори в любов" са големи хитове, никога няма да го отрека. Първата не ме кефи, но държи положение вече толкова време. "Да гори" също ще остане във времето. Но бозата "Изтрезняваш ли" след една година може и Преслава да не се сеща за нея. Както се вижда тя не залага на нея. Само феновете й живеят във филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Слабото място" и "Да гори в любов" са големи хитове, никога няма да го отрека. Първата не ме кефи, но държи положение вече толкова време. "Да гори" също ще остане във времето. Но бозата "Изтрезняваш ли" след една година може и Преслава да не се сеща за нея. Както се вижда тя не залага на нея. Само феновете й живеят във филма.

 

Аз затова казах на Danger. онзи ден, че няма да се учудя, ако тихмълком я пропусне на следващия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз затова казах на Danger. онзи ден, че няма да се учудя, ако тихмълком я пропусне на следващия концерт.

 

Почти сигурно ще я пропусне. Имаме вече пример с това как пропусна хита "Обратно в играта". Тя държи на мега прием, публиката да пее, да има бисове.. заради това ще залага пак на сигурното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прави впечатление от цитираните клипове, как не е само Изтрезняваш ли с нулева реакция. Публиката буквално дремеше и на Дяволско желание, нулева реакция, а уж минаваше като за голям хит?

 

На мен тази песен ми омръзна още през 2005. Те ни продухаха ушите с нея през 5 минути по Планета в години, когато телевизията се гледаше във всеки дом. Още от 2006 насам не разбирах хора, които й се кефят, как не ги избиваха уртикарии..? :3fdb8960598fa63e: А тя през 2019 продължава да досажда с нея. Умното Преси. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Слабото място" и "Да гори в любов" са големи хитове, никога няма да го отрека. Първата не ме кефи, но държи положение вече толкова време. "Да гори" също ще остане във времето. Но бозата "Изтрезняваш ли" след една година може и Преслава да не се сеща за нея. Както се вижда тя не залага на нея. Само феновете й живеят във филма.

 

 

Аз затова казах на Danger. онзи ден, че няма да се учудя, ако тихмълком я пропусне на следващия концерт.

 

Пффф, ша чака цяла година, жива да я оплачеш - до Великден не само тая ще е забравена, ами ще е развъртяла нещо ново най-вероятно.

 

На мен тази песен ми омръзна още през 2005. Те ни продухаха ушите с нея през 5 минути по Планета в години, когато телевизията се гледаше във всеки дом. Още от 2006 насам не разбирах хора, които й се кефят, как не ги избиваха уртикарии..? :3fdb8960598fa63e: А тя през 2019 продължава да досажда с нея. Умното Преси. :Vishenka_05:

 

Еми мен ме избиват, ма от друга страна - не съм фен на Пепа :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тезите ти издишат, многократно ти се обясни, че гледания, лайкове и всичко вече се купува от държави по избор. И те са реални - на хората им се плаща. Ти докажи, че гледанията на песента са истински. Не можеш. Здравата логика свидетелства, че са фейк.

 

А точка номер 3 - Откъде знаеш, че няма? - звучи несериозно. ТИ, КАТО ЗНАЕШ, ЧЕ ИМА ЗАЩО НЕ ДАДЕ ЛИНК КЪМ ТЯХ?

Здрава логика ли? По-скоро отказ да приемете фактите, такива каквито са. Както казах, не можете по никакъв начин да докажете, че Преслава е използвала услугите на подобни сайтове. Остава си само теория. Обаче вие досаждате и нагалеете вече втори месец, изкарвайки го като факт. Сякаш животът ви зависи от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрава логика ли? По-скоро отказ да приемете фактите, такива каквито са. Както казах, не можете по никакъв начин да докажете, че Преслава е използвала услугите на подобни сайтове. Остава си само теория. Обаче вие досаждате и нагалеете вече втори месец, изкарвайки го като факт. Сякаш животът ви зависи от това.

 

"Пич", не ме занимвай. Ясен си.

 

По същата логика - и твоето си остава теория. Айде бягай вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрава логика ли? По-скоро отказ да приемете фактите, такива каквито са. Както казах, не можете по никакъв начин да докажете, че Преслава е използвала услугите на подобни сайтове. Остава си само теория. Обаче вие досаждате и нагалеете вече втори месец, изкарвайки го като факт. Сякаш животът ви зависи от това.

 

То и ти наглееш втори месец вече и продължаваш да я оправдаваш как изведнъж ОТНОВО почна да РЕКЛАМИРА СИЛНО ТОКСИЧНИ ПРОДУКТИ ВОДЕЩИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЦА, а това даже не е теория, ами доказан факт. Ма кво да те прайм, като си те знаем къв си лицемер и как мериш с двойния аршин.

 

Или как втори месец продължават да не те вълнуват ВМИРИСАНИТЕ ДИСКОТЕКИ, където Пепа си изкарва хляба, за сметка на стрийминг платформите, нищо че е спечелила по малко, отколкото то рекламата на Корцет.

 

Или как въпреки че си преровил целия инстаграм за клипче с избухвация от ВМИРИСАНА ДИСКОТЕКА на Изтерясваш ли, ама вече втори месец такова просто няма.

 

А после ние отказваме да приемем фактите, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...