Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тази жена наистина има някакви когнитивни проблеми - първо се излага с купени рекорди на очевидно слаби песни, после пропагандира мангалска травеститщина в собствения си канал в ютуб.

 

Трябва да направим тема, където да съберем всичките й изцепки през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да направим тема, където да съберем всичките й изцепки през годините.

На първо място в списъка ще бъдат "Какво съм ви дала толкова" и "Догодина ще й я вземем". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена наистина има някакви когнитивни проблеми - първо се излага с купени рекорди на очевидно слаби песни, после пропагандира мангалска травеститщина в собствения си канал в ютуб.

 

Трябва да направим тема, където да съберем всичките й изцепки през годините.

 

Давай, ти си. :1000 (19):

 

Преса сега качва снимки и клипове от сватбата на Софи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо място в списъка ще бъдат "Какво съм ви дала толкова" и "Догодина ще й я вземем". :3fdb8960598fa63e:

 

Всяка година има по нещо, за което да се хванем. Само от последните месеци се сещам за откритото й заставане в национален ефир срещу Емануела, която винаги я е възхвалявала. После имаше селски популизъм във Фейбсук: "За мен не ми пука, пука ми за студентите!" и последващи скандали... :3fdb8960598fa63e: През февруари - песента - "рекордьор" в Интернет с нулев прием на живо. Сега пускаме цигани да се кълчотят на наши песни в личния канал.- То яко бе, нека видят как "хората" се кефят на песните ми. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си е качила този потрес в канала... смятай каква идиотка е. :1000 (29):

 

Мда, отгоре на сичко, младежа, къфто и да е, поне пее на живо, нещо което не се забелязва с просто око на нейните изпълнения ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса защо се излага с тая цигания?

Колкото и години да минат, не може да избяга от духа на "Нежен рекет". :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. И за мен е пълна излагация. Като я знам каква е лицемерна - днес кумува на сватбата на Софка, утре ще говори против нея в национален ефир.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Гринго дали не си го е слагал в Преслава ? :D

Изглеждат на такива, дето са се оправяли, ама се правят и се държат на дистанция...

Не го знам, но ми изглежда като брат на Павел. Приличат си - и външно, и вътрешно (мутренски боклуци).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво се очаква, като е кума да не качва снимки ли, Софи Маринова е една от най-големите певици на България, на сватбата сигурно ще има маса известни личности извън поп фолка. За Гринго е ясно... Но не схващам кое е тъпото, че Преса качва снимки, на хората им е интересно освен това. Циганка била... Пфф, това пък фенове на поп фолка не бива да го казват никога, че най-голямата ни звезда е Азис и извън България свързват държавата ни с него, а в диското най-много на цигански маанета се поклащат всички. А и Софи отдавна, ама много отдавна е направила разликата и цяла България я уважава и обича дори в изцепките й. Пък и честно да си призная, 90% от българските сватби представляват точно това, оркестър, на улицата всички и така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето много го въртят- 2 пъти по ФЕН ТВ със "107 дни" , преди час и на поздравите по ФЕН ТВ със "107 дни, няколко пъти по ФЕН ТВ и Балканика с "Любов ли е". Тъкмо свършва и започва по другия канал. Той по Планета не е бил така въртян колкото по ФЕН и Балканика. И голяма реклама във фейса, инстаграм и youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето много го въртят- 2 пъти по ФЕН ТВ със "107 дни" , преди час и на поздравите по ФЕН ТВ със "107 дни, няколко пъти по ФЕН ТВ и Балканика с "Любов ли е". Тъкмо свършва и започва по другия канал. Той по Планета не е бил така въртян колкото по ФЕН и Балканика. И голяма реклама във фейса, инстаграм и youtube.

Снощи бях на рожден ден, 2 пъти пуснаха баладата в механата, единствената нова песен заедно с "Името ти". Не е истина как в тези механи нова чалга не върви, трябваше да търпя само супер стари песни, някакви забравени или всички възможни кючеци... Крак скоро няма да ми стъпи в такова заведение. Но видях, че хората си ги искаха за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на рожден ден, 2 пъти пуснаха баладата в механата, единствената нова песен заедно с "Името ти". Не е истина как в тези механи нова чалга не върви, трябваше да търпя само супер стари песни, някакви забравени или всички възможни кючеци... Крак скоро няма да ми стъпи в такова заведение. Но видях, че хората си ги искаха за съжаление.

 

Е браво за Коцето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...