Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-после фен клипче и на "Изтрезняваш ли" :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хах познавам го лично хахаха по принцип е най-големият фен на Галена с нея става , с нея ляга , но защо ли все в последните си лайфове и клипчета пее последните песни на Преслава , трябва да го питам хаха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса не е била на моминското на Софка.

 

https://signal.bg/без-кумата-преслава-на-моминското-пар/

За трепане е тая жена.

Да беше отишла от PR-гледна точка.

 

Като концерта на Ритон...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За трепане е тая жена.

Да беше отишла от PR-гледна точка.

 

Като концерта на Ритон...

Снимали са се където Прес е заснела "Изтрезняваш ли" - в подлеза на метростанция Сердика. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си поръчах диска на Гергана "Губя те бавно", но го получих с променена обложка. Такава е имало още преди години, или сега като преиздават албума от "Пайнер" са решили да я променят?

 

http://prikachi.com/images.php?images/290/9523290S.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си поръчах диска на Гергана "Губя те бавно", но го получих с променена обложка. Такава е имало още преди години, или сега като преиздават албума от "Пайнер" са решили да я променят?

 

http://prikachi.com/images.php?images/290/9523290S.jpg

Няма такава аматьорщина. Остави обложката... Аз си го бях поръчал и дойде в някаква смотана кутийка от тези най-тънките дето ги продават в книжарниците. :mf_surrender: То няма вид на нищо. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената и награда от 2018 и то подарена от Тони Стораро хахахха

 

Наградата е обявена и на двамата, виж сам и не се прави на интересен. Ето:

 

e4a6bbce14933afd.jpg

 

Тони Стораро го е написал това от уважение и още веднъж да покаже мястото на Галена в проекта за отричащите като теб.

 

За наградите:

1. Фолк Плюс - Дискотечен хит на 2018 за "Шефката"

2. Фолк Плюс - Видеоклип на 2018 за "Маракеш"

3. Дискотечен хит на 2018 - отново "Шефката" - според класацията на Dj- ите на най-големите клубове в България

4. Най-харесвана фолк певица за 2018 на Signal.bg

5. Дискотечен хит на 2018 според сайта на bgvipnews - "Феноменален"

6. Видеоклип на 2018 според сайта на bgvipnews - отново "Маракеш"

 

 

Още малко факти от изминалата година:

 

- Най-гледаната песен youtube през 2018 - "Шефката", тотален хит на лято 2018, най-пускана песен по банкети

- Галена беше 3 пъти на сцената на Арена Армеец - Концерта "25 години радио Веселина", Концерта на Планета, Концерта на Миле Китич

- Най-пусканата изпълнителка в клубовете

 

 

За десерт нещо от настоящата година:

 

Галена отбеляза 15 години на сцената с проект като "Сърце" - песен с послание, стилен видеоклип и прекрасен текст. Балада, подарък за феновете.

Преслава отбеляза 15 години на сцената с мазнотията "Изтрезняваш ли" - копие на "Шефката" и "Феноменален"

Едната предпочете да подари на феновете си прекрасен проект, а другата да се бута за лидерски позиции с купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата е обявена и на двамата, виж сам и не се прави на интересен. Ето:

 

e4a6bbce14933afd.jpg

 

Тони Стораро го е написал това от уважение и още веднъж да покаже мястото на Галена в проекта за отричащите като теб.

 

За наградите:

1. Фолк Плюс - Дискотечен хит на 2018 за "Шефката"

2. Фолк Плюс - Видеоклип на 2018 за "Маракеш"

3. Дискотечен хит на 2018 - отново "Шефката" - според класацията на Dj- ите на най-големите клубове в България

4. Най-харесвана фолк певица за 2018 на Signal.bg

5. Дискотечен хит на 2018 според сайта на bgvipnews - "Феноменален"

6. Видеоклип на 2018 според сайта на bgvipnews - отново "Маракеш"

Още малко факти от изминалата година:

 

- Най-гледаната песен youtube през 2018 - "Шефката", тотален хит на лято 2018, най-пускана песен по банкети

- Галена беше 3 пъти на сцената на Арена Армеец - Концерта "25 години радио Веселина", Концерта на Планета, Концерта на Миле Китич

- Най-пусканата изпълнителка в клубовете

За десерт нещо от настоящата година:

 

Галена отбеляза 15 години на сцената с проект като "Сърце" - песен с послание, стилен видеоклип и прекрасен текст. Балада, подарък за феновете.

Преслава отбеляза 15 години на сцената с мазнотията "Изтрезняваш ли" - копие на "Шефката" и "Феноменален"

Едната предпочете да подари на феновете си прекрасен проект, а другата да се бута за лидерски позиции с купени гледания.

 

 

Преслава - Изтрезняваш ли | 1 месец

5745783 гледания

57242 харесвания

2844 коментара

90325 споделяния

 

Сравнението е потресаващо не в полза на Пепа - ясно на кой психиките са изкъртени.

 

Междудругото новата обложка на Изтрещяваш ли е пълен потрес - и отгоре на всичко акцентира върху стария нос, язък че се охарчи хем за гледания, хем за нос ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудващо, но Анча влезе в Трендинг. Дано събере малко повече гледания, че положението е плачевно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще плача ли на мама....?

 

Очакваше се да те зариби. :3fdb8960598fa63e:

 

Престани да ми бъркаш в душата и гъза с изказвания и духовна енергия, ве пич. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е. Никой нормален човек не събира по пет клипа и не брои още толкова изтрити, за да докара някакъв рекорд. :mf_surrender: Като класираш клиповете от 2018 по популярност, "Зоопарк" си излиза първа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е. Никой нормален човек не събира по пет клипа и не брои още толкова изтрити, за да докара някакъв рекорд. :mf_surrender: Като класираш клиповете от 2018 по популярност, "Зоопарк" си излиза първа.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си поръчах диска на Гергана "Губя те бавно", но го получих с променена обложка. Такава е имало още преди години, или сега като преиздават албума от "Пайнер" са решили да я променят?

 

http://prikachi.com/images.php?images/290/9523290S.jpg

Това ли ти е обложката?Мисля, че това е част от книжното тяло към диска, поне така е при моят албум.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е. Никой нормален човек не събира по пет клипа и не брои още толкова изтрити, за да докара някакъв рекорд. :mf_surrender: Като класираш клиповете от 2018 по популярност, "Зоопарк" си излиза първа.

 

И никой нормален човек не отрича фактите само за да изкриви информацията както му изнася. Знам, че ти е гадно, че Преслава не е с най-гледаната песен за 2018-та и заради това буташ "Зоопарк", но истината е друга. А сега си вземи кърпичка и седни, защото ще ти кажа, че и през 2019-та Преси няма да е с най-гледаният клип. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Внимавай да не изпадне някое заешко ушенце от толкова търкаляне. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...