Jump to content



Препоръчани коментари

Хита на годината!

 

https://streamable.com/z94df

 

Препълнила е дискотеката, пяла е песента напълно живо, цялата дискотека се дере, пеят по-силно от Преслава! Както каза някой от потребителите тук: "Преслава си има ново Дяволско желание" ! :3fdb8960598fa63e:

 

За сметка на някаква си балада, която никой не пее в дискотеката...

 

https://streamable.com/7ft64

https://streamable.com/3kiex

https://streamable.com/75oa8

 

Жените не знам дали са мъртви, ама атмосферата в тая дискотека определено e два метра под земята.

 

Тук щях да вкарам майтапа, че дори любимата краварка вади повече реакция по участия, ама нещо не ми е смешно, при условие че си е 100% вярно.

 

Нали много пяла на живо тоя път. :1000 (29): И на това ли казваш избухване? Нито един човек там не знае и една дума от текста на тази песен. Подвикват "хей, хей, хей" и дотам. Горното клипче пък по-добре да не го коментирам, защото положението е по-трагично отколкото си го представях. След тези клипове вече подозирам, че купените гледания са повече от реалните.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Браво, бе хора! ПепЧЕ направена на саздърма, а дори не се налага да съм наоколо. ТОП сте! :1000 (30):

 

Подозирам, че вече дори самата Преслава осъзнава колко тъпа постъпка е направила изкуствено да лансира парче, непредизвикващо почти никакви реакции дори на собствените й участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много ясно селяците в провинциален Бургас ше пеят с пълно гърло на Галче, докато хайлайфа във ВМИРИСАНАТА СТОЛИЧНА ДИСКОТЕКА, се кефят едно такова снобарски мълчаливо на мегахитЯ РЕКЛАМИРАЩ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА!

 

😁😁😁

Вмирисана/Преславова работа.

 

Ани Хоанг е некоректен клиент в магазин за реплики. Жената от страницата потвърди, че е тя, чували са се по телефона.

 

05051c0b07a873b8.jpg

Може да я е мързяло или да е пътувала някъде с Шопара. Едва ли е за 20-те лева. Интересно ми е продавачката дали плаща данъциф😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

😁😁😁

Вмирисана/Преславова работа.

Може да я е мързяло или да е пътувала някъде с Шопара. Едва ли е за 20-те лева. Интересно ми е продавачката дали плаща данъциф😂

 

Просто си купува реплики и се прави на баровка после. :1000 (29):

 

И черната Златка си е пазарувала от страницата, обаче си е платила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчето на "Шефката" от личния канал на Тони Стораро отново е активно. Гледанията не са 577К, както ги брояхме по данни от popnable, а 743К.

 

Забележете изписването на имената... Както Стораро сам каза в интервю по телевизията наскоро "Песента беше с идеята за фийт, но си стана дует". :)

 

 

Сумарните гледания до днес са 19.450 mln. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто си купува реплики и се прави на баровка после. :1000 (29):

 

И черната Златка си е пазарувала от страницата, обаче си е платила.

Русата и Благой редовно си купуват също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчето на "Шефката" от личния канал на Тони Стораро отново е активно. Гледанията не са 577К, както ги брояхме по данни от popnable, а 743К.

 

Забележете изписването на имената... Както Стораро сам каза в интервю по телевизията наскоро "Песента беше с идеята за фийт, но си стана дует". :)

 

 

Сумарните гледания до днес са 19.450 mln. :3fdb8960598fa63e:

 

78b096ea2ec140a6.jpg

 

Как все попадам на форумци .. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

78b096ea2ec140a6.jpg

 

Как все попадам на форумци .. :3fdb8960598fa63e:

 

Неговата любимка сякаш никога не е правила кавъри. :1000 (29): Сигурно и децата си ще възпитава в омраза към Галена. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест вече оставаме само с едно изтрито клипче с 800 хиляди?

 

Две. Има и едно с 87К.

 

Иначе за това с 800К Willy твърди, че било над 1 милион, но нямаме скрийнове и го карам на последни спомени. Тотален ТОП сме, всичко е точно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Русата нали си има страница и там си продава нейните дрехи. Зъбатия не го знам какви пазари прави :1000 (29):

Купуват реплики, най-често анцузи. Заедно ходят да ги преглеждат и плащат 😊

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето клипче но трябваше повече да снимам , но понеже бях в еуфория и неможах!

 

Тряяло е по-малко да снимаш.

 

Никой не знае песента, а уж е вселенски хит дето има милиарди гледания. И не ми обяснявай как било в чужбина и било нормално, клипа не е ограничен да се гледа само в БГ, колкото и да се стараят ГЕМА.

 

А щом абсолютно същата реакция по тия участия в чужбина я докарва и Татяна в произволна пицария или МкДоналдс, къде ми се буташ изобщо? С тая разлика че краварката поне пее на живо, за разлика от великата певица от Толбухин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две. Има и едно с 87К.

 

Иначе за това с 800К Willy твърди, че било над 1 милион, но нямаме скрийнове и го карам на последни спомени. Тотален ТОП сме, всичко е точно. :Vishenka_05:

Да, а 'самостоятелен женски хит' на годината когъ? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неговата любимка сякаш никога не е правила кавъри. :1000 (29): Сигурно и децата си ще възпитава в омраза към Галена. :happybday:

 

Той щом не ги е кръстил на Преслава е добре. :1000 (29):

 

Този месец ще отида на Преса и ще снимам плейбеци, реакции.. нека имаме още клипчета. Максималисти сме. :3fdb8960598fa63e:

 

Представи си ако това клипче на "Шефката" си беше останало и от него щяхме да имаме няколко милиончета. Но и така е добре. Чакам да минем 20 милиона.

 

Гледам, че Преса е паднала на 100К, Галин прави 130К и си мисля, че ще мине гледанията на копи хита. А Азис го сложи на всички със супер мазен кючек, текст без смисъл и елементарен клип. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а 'самостоятелен женски хит' на годината когъ? :1000 (29):

 

Аа, ако ще е с прием като "Зоопарк" и "Изтрезняваш ли", съм - Не, мерси. :3fdb8960598fa63e: Това е си пълен срам.

 

Ето тази 5-милионка ги навира в кучи гъз и двете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неговата любимка сякаш никога не е правила кавъри. :1000 (29): Сигурно и децата си ще възпитава в омраза към Галена. :happybday:

 

Кондоме само ще те помоля децата не меши!

 

По принцип жена ми е фенка на Галена ,но това не означава ,че ние пускаме на децата Преслава и Галена. Те си гледат детски филмчета!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тряяло е по-малко да снимаш.

 

Никой не знае песента, а уж е вселенски хит дето има милиарди гледания. И не ми обяснявай как било в чужбина и било нормално, клипа не е ограничен да се гледа само в БГ, колкото и да се стараят ГЕМА.

 

А щом абсолютно същата реакция по тия участия в чужбина я докарва и Татяна в произволна пицария или МкДоналдс, къде ми се буташ изобщо? С тая разлика че краварката поне пее на живо, за разлика от великата певица от Толбухин.

 

Грешиш Преслава е направила голям купон , абсулютно всички останаха доволни. Единствено не харесаха Павел как я гледаше зад нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той щом не ги е кръстил на Преслава е добре. :1000 (29):

 

Този месец ще отида на Преса и ще снимам плейбеци, реакции.. нека имаме още клипчета. Максималисти сме. :3fdb8960598fa63e:

 

Представи си ако това клипче на "Шефката" си беше останало и от него щяхме да имаме няколко милиончета. Но и така е добре. Чакам да минем 20 милиона.

 

Гледам, че Преса е паднала на 100К, Галин прави 130К и си мисля, че ще мине гледанията на копи хита. А Азис го сложи на всички със супер мазен кючек, текст без смисъл и елементарен клип. :1000 (19):

 

Да знаеш, че си направих Вайбъра да не се вижда кога последно съм бил онлайн, да не си помсилиш, че съм те блокнал. :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме само ще те помоля децата не меши!

 

По принцип жена ми е фенка на Галена ,но това не означава ,че ние пускаме на децата Преслава и Галена. Те си гледат детски филмчета!

 

Ама какво ме молиш, аз не ги споменавам с лошо - ти си този, който плюе Галена, че била участвала в кавър - попитах Преслава никога ли не е правила, че одиш да лееш жлъчни коментари по сайтовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима греша в този мой коментар?

 

Грешиш, да! Галена прави предимно авторски песни, а ти повдигаш на въпрос точно за "Шефката". Омразата ти към Галена те кара да съдиш само нея, сякаш само тя го е правила. Да не изброяваме кавърите на Преслава... Или не се брои?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешиш Преслава е направила голям купон , абсулютно всички останаха доволни. Единствено не харесаха Павел как я гледаше зад нея!

Не греша - същия голям купон щеше да стане, която и да си беше изкарала плейбека, а в частност ако беше Галена щеше да е три пъти по-голям купона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Пепа си изкарва мънгизите от същите тея вмирисани дискотеки, това ще е основния аргумент.

 

Щото единствения ви аргумент, че Изтрещяваш ли било хит са купените гледания в ютуб, друго с просто око не се забелява.

Времената са такива, че стриймингът дава много по-точна и ясна представа за популярността на песните от реакцията в която и да е дискотека. Само в този форум предпочитате да живеете 10 години назад и да ги издигате на пиедестал. "Изтрезняваш ли" е популярна във всички платформи и няма доказателства за какъвто и да било фалшив трафик. Както сами видяхте, в извадката от YouTube Charts няма нищо съмнително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...