Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Малко реклама за пловдивския джигидай :3fdb8960598fa63e:

 

 

Жените кърти, мъжете мъртви. :hi:

 

Гласува се от едни и същи хора - нормално

 

Млъкни ве, плосък педал с ни един пост от над 4 думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво - Галена нищо не взе от тези награди? :3fdb8960598fa63e:

 

Клип - Анелия

Песен - Преслава

Певица и Идол - Емануела

 

Не че са особено показателни, сигурно в тях гласуват 100 човека, но други награди не останаха.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво - Галена нищо не взе от тези награди? :3fdb8960598fa63e:

 

Клип - Анелия

Песен - Преслава

Певица и Идол - Емануела

 

Не че са особено показателни, сигурно в тях гласуват 100 човека, но други награди не останаха.

 

Май имаше и балада други години

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май имаше и балада други години

Емилия спечели там - https://signal.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%80%...%B4%D0%B0-2018/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво - Галена нищо не взе от тези награди? :3fdb8960598fa63e:

 

Клип - Анелия

Песен - Преслава

Певица и Идол - Емануела

 

Не че са особено показателни, сигурно в тях гласуват 100 човека, но други награди не останаха.

Преси е номер едно! Поздрав с малко психо... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И интересът към Анелия се изчерпва лека полека - няма почти никакви гледания на новата песен. :helpsmilie:

За което си е виновна само и единствено тя. Всеки месец бълва нова песен, коя от коя по-тъпа, скучна и банална. Ако изкара един хит, после го затапи с пет бози.

 

И тази Петя Радева да вземат да я разкарат. Аз, където не претендирам да съм текстописец, ще напиша по-хубави текстове. Сигурно не е претенциозна и им взима малко пари. Иначе не виждам смисъл да работят с нея. Пише текстове с едни изтъркани фрази, все едно са написани от петокласничка в лексикон, докато закусва в голямото междучасие. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката в света като цяло вече не е само слушане, а и гледане. И съответно е най-приятно да се насладиш на добра песен в комбинация със силен клип. А и проблема на Преслава не са само клиповете, а и основното- музиката. Песни като Дай ми любов и Сърце, дори и да не са с повече милиони от изброените, със сигурност ги разбиват откъм стойност.

 

Въпрос на лични възгледи е това за харизмата. За мен и двете имат. Просто Преслава има по-големия глас и с това изпъква. Но пък Галена изравнява нещата с повече старание. Можете само да си представите обаче дали изобщо щяхме да водим този разговор ако и Преслава влагаше старание.

Не е само глас. Начинът, по който Пете предава думите в песните си е неповторим. Знае как да сложи нюанси така, че да докосне слушателя. Това е особено видно в по-старите ѝ песни Другата е въздух под налягане. Да не беше мъжа ѝ, сега щеше да е още в Приказките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и преди е стартирала с гледания от порядъка на 100-150k (колкото навярно ще са и този път), но по мои спомени винаги е било на разни странични дуети с Крум, Дамян, Кристали и т.н. Като самостоятелен артист за проект, на който тя самата си залага, не помня да е имала такъв случай, обикновено привлича по-голям начален интерес. Разбира се, тези цифри нищо не значат, защото и Дай ми още започна с около 170-180k. Но пък беше с повече заряд, като че ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е номер едно! Поздрав с малко психо... :Vishenka_05:

 

Съвсем официално, ама възможно най-ясно, чрез анкетата в сайта на Емилия Стоянова, г-н Митко Димитров -"Пайнера" каза на всички чалгари, че Емануела е #1, а Пресли и Галче могат да пият още една студена вода. Затова са нервни. Затова плащат като побъркани за трафик. Затова благодарят като първи мазници за един букет от шефа. Защото вече има друг фаворит, а те са низвергнати. Всичкото това е резултат от онези награди в зала "Ефе", на хотел " Маринела" преди 2 години, когато Преслава най-нагло си изпроси големия приз, като постави шефа в унизителното положение да даде цели 5 награди на Галена, а тя не само да не дойде на церемонията, но и да налее милиони тонове вода в перфектно работещата вече 22 години "чипровска" мелница.

 

Благодарим ви за егоизма момичета! :g2:

 

Без вас днес Камелия нямаше да е последна инстанция в чалгата! :happyppl:

 

Обичаме ви... :aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля се е запътила към първия милион. :Vishenka_05: Върви по-добре от последните неща на Глория.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...