Jump to content


Трябва ли Fast да остане модератор?


  

23 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Въпросът е ясен и мотивът за анкетата също. На 14-ти въпросният модератор триеше наред всички постове и линкове с изтеклата песен на Преслава. След като аз споделих линка, ми писа на лично с молба да го махна, защото видите ли форумът щял да има проблеми (т.е. манипулира ме с лъжи). След това сложи едва 10% на форумец (Denis) за очевадна обида по мой адрес. Снощи банна Kondomcho за не по-голямо провинение веднага след завръщането му от преден бан. Липсата му на обективност е пословична - примерът с цигарите в клиповете на Галена и Преслава е повече от достатъчен. Смятам, че правата му трябва да се отнемат. На какво мнение сте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си почине малко. Дойде му в повече. Не насърчавам двойни стандарти и фурнаджийски лопати да разполагат с власт. Като редови форумец би бил по-приятен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли модераторска метла? Ами аз вече правих 2-3 анкети, резултат нулев. Тъпо е да се наказват хора за какво ли не...

Особено при все че са останали шепа мераклии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

Понякога може да дава проценти и банове незаслужено, но по-често е справедлив. Дава линкове за албуми, песни, клипове, информация за гледания, купувания и т.н., да, това го може всеки, но го прави предимно той(за линковете за теглене на музика). Просто е фен на Преслава, плюе по Галена и затова го следите толкова изкъсо дали стъпва накриво понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултатите са показдателни, не се обеснявайте напразно.

Да с двете ръце.

Почакай да мине малко време, де. Предния път темата бе затворена почти веднагически. Нека покеси 2-3 дни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почакай да мине малко време, де. Предния път темата бе затворена почти веднагически. Нека покеси 2-3 дни.

И нека някой да ми смени вота на очевидното Не, че май кликнах на Да по-погрешка.

 

Не, че има някво значение, реално погледаното, но все пак. И проблема не е в това в модерирането, а в това че е на ставащи все повече моменти е твърде пристрастно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено при все че са останали шепа мераклии.

 

Абе ти верно ли си от Воден? Знаеш ли колко наряди имам там в района и към Шарково? Искам пак командировкааааааааа.... б`аси пиенйето. :1000 (29):

 

Стела и Фаста да наказват максимум за 1 ден и да оставят хората да си правят теми и анкети. Другото са глупости.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти верно ли си от Воден? Знаеш ли колко наряди имам там в района и към Шарково? Искам пак командировкааааааааа.... б`аси пиенйето. :1000 (29):

 

Стела и Фаста да наказват максимум за 1 ден и да оставят хората да си правят теми и анкети. Другото са глупости.

Не съм, за съжаление. :( Но не отказвам командировки!

 

Да, нека се правят повече теми и анкети, дори да са тъпи. Някога не се смогваше. Сега всичко се окрупнява и наблъсква в общи теми, в които никой нов не си би направил труда да пише, щото преди туй тряя прочете 10 страници, белким се ориентира в обстановката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...