Jump to content



Online: Галена - Сърце


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този проект е един от многото, с които се гордея, че съм фен на Галена.

Просто няма празен кадър, всичко е изпипано на максимално високо ниво, както тя си го може. Тя е съвсем на друго ниво и няма нищо общо с останалите, затова Галена е една.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на 2019!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен проект, браво! Няма артист от поп-фолка, който да й се опре.

Ако това беше представено от голямо музикално име в САЩ, може би щеше да е световен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато извадиш тежката артилерия още в началото на годината!

Удивен съм и от песента, и от видеото. Ще съм честен- не очаквах чак такова ниво, все едно се върнахме директно в 2015. Браво на Галка и честити 15 години на сцена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е извън рамките на България. Защо и трябваше да залита към цигании като шефки, феноменални и пр. Това е истински поп-фолк с уникален текст, който докосва. Клипът е извънземен. По-добър и от "Хавана Тропикана". Мачкай, Гале!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влязох специално във форума да споделя, че гледах и не дишах. Попринцип Галена винаги прави готини неща, но и този път.... така навремето харесах "Спри ме" и "Дай ми". Наистина много приятен проект отвсякъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен по текст на nolee.

 

Ами браво на момчето, определено има нужда от нови имена и дано се развива в тази насока, ако желае.

Има талант и го заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Мирослав! Забелязал съм, че има такива заложби в ИГ, но това което е направил е друго ниво. Евала!

 

Песента е на риплей, откакто излезе.. точно от такава песен на Галена имах нужда, ето така се прави.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...