Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изобщо не е различно, всеки има право да агитира за каквото си иска и както намери за добре. Решението дали ще гласува, или не, вече си идва от самия човек. Ние как да сме сигурни, че вие не си агитирате за Преслава например?

 

Аз съм сигурен, че се разпращат съобщения на макс - нали знаеш как тихите води са най-дълбоки, щом Фаст скача толкоз, просто не му харесва че собствените му методи вече не работят и резултата не е както му изнася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че се разпращат съобщения на макс - нали знаеш как тихите води са най-дълбоки, щом Фаст скача толкоз, просто не му харесва че собствените му методи вече не работят и резултата не е както му изнася.

 

Да, ние поне работим с факти, а не с подмолни методи и измислени класации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам ти доверие, след като открито признаваш че си агитирал.

Какви са ти притесненията пак, след като денонощно висиш тук и в Ютюб и броиш кой колко гласове и кой колко гледания има навсякъде? Вие се агитирате за алчната мама постоянно на ЛС от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са ти притесненията пак, след като денонощно висиш тук и в Ютюб и броиш кой колко гласове и кой колко гледания има навсякъде? Вие се агитирате за алчната мама постоянно на ЛС от години.

Ти пък дето влизаш три пъти в годината откъде знаеш аз къде вися и какво правя? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е различно, всеки има право да агитира за каквото си иска и както намери за добре. Решението дали ще гласува, или не, вече си идва от самия човек. Ние как да сме сигурни, че вие не си агитирате за Преслава например?

Не и когато ръководителя на наградите го прави. Как можем да бъдем сигурни че няма да изманипулира и самите резултати в полза на любимката му, щом е склонен към това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и когато ръководителя на наградите го прави. Как можем да бъдем сигурни че няма да изманипулира и самите резултати в полза на любимката му, щом е склонен към това?

Не се прави, че няма да броиш! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и когато ръководителя на наградите го прави. Как можем да бъдем сигурни че няма да изманипулира и самите резултати в полза на любимката му, щом е склонен към това?

 

Е как по-точно ще ги изманипулира? Всеки може да преброи гласовете и да следи това щом се съмнява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и когато ръководителя на наградите го прави. Как можем да бъдем сигурни че няма да изманипулира и самите резултати в полза на любимката му, щом е склонен към това?

 

Не ти отива да се правиш на големия морализатор, след като вече тоя филм сме го гледали, но в общи линии никой не се трогна да възрази на нагласените резултати?

 

И ми обясни точно в какво ще се състои манипулацията от страна на Фиклена, след като вода е публичен и всеки може да види точно кой как е гласувал и как върви резултата до момента? Коя част точно може да бъде манипулирана според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли аз да ги броя, за да спечели Емануела, а не както всеки път някоя от двете мангалки? :D

 

 

Фаст искам аз да броя!!! Поне не съм пристрастен, нито към едната, нито към другата!

 

Ми бройте, бе, никой не ви спира, никой не ви пречи щом си нямате друга работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, писах на целия форум да гласуват за Галена. Агитирам непрекъснато за нея и съм готов съм да платя щедро на всеки, който би гласувал за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наречеш непопулярна песен флоп и вече 8 поста един след друг идват от 2 фена/фенки на същата певица, това показва колко ви засяга и колко сте уверени в хитовете и. Чуплива и влюбена е с 4.6млн гледания но я броите за флоп, и аз също, защото обективно е така, въпреки че песента ми харесва дори повече от някои нейни с над 10 млн гледания. Научете да бъдете обективни

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наречеш непопулярна песен флоп и вече 8 поста един след друг идват от 2 фена/фенки на същата певица, това показва колко ви засяга и колко сте уверени в хитовете и. Чуплива и влюбена е с 4.6млн гледания но я броите за флоп, и аз също, защото обективно е така, въпреки че песента ми харесва дори повече от някои нейни с над 10 млн гледания. Научете да бъдете обективни

 

Мда, докато ми говориш как песен, макар и с 5 милиона в тубата, но със топ прием на концерт, била флоп, мнението ти няма никаква стойност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Суперхит!!!

 

п.с. Малко заглъхнало е качеството, да взема да ви рипна първия албум на Яни, как може да не слушате императрицата с перфектно качество? :furious:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...