Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Къде ми го буташ това за хит, даже няма 5 милиона гледания! Абсолютен флоп, откъдето и да го погледнеш!

Тази песен като излезе още нямаше Ютуб, тоест тъкмо се зараждаше, Яни иначе да го беше превъртяла. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен като излезе още нямаше Ютуб, тоест тъкмо се зараждаше, Яни иначе да го беше превъртяла. :1000 (19):

 

Оправдания за всеки флоп ша се намерят! То като излезе Як мотору също нямаше ютуб, ма има сега има ли почти 14 милиона?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправдания за всеки флоп ша се намерят! То като излезе Як мотору също нямаше ютуб, ма има сега има ли почти 14 милиона?

Дал съм вече Ъп, явно отдавна съм го оценил и в тубата :3fdb8960598fa63e: така, че важи хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2018 беше годината на отказването на много треторазядни изпълнители като Соня Немска, Димана, Магда, Юнона, Карлос, Кристиана, Toшич...

Всичките имат само по една песен през изминалата година, а са бълвали яко през годините. Дори и Кали няма песен от лятото а Коцето е без коментар. :mf_surrender:

Димана и Юнона стандартно си пускат по една песен, Карлос често пуска 0, Магда беше обебена, Соня не е от активните, кво са учудваш

 

Признавам си, писах на целия форум да гласуват за Галена. Агитирам непрекъснато за нея и съм готов съм да платя щедро на всеки, който би гласувал за нея.

Пишете на ЛС за повече информация.

Защо не агитира по-рано? За пари щях да я подкрепя!

 

Суперхит!!!

 

п.с. Малко заглъхнало е качеството, да взема да ви рипна първия албум на Яни, как може да не слушате императрицата с перфектно качество? :furious:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, докато ми говориш как песен, макар и с 5 милиона в тубата, но със топ прием на концерт, била флоп, мнението ти няма никаква стойност.

 

Не казах нищо за Яница, а за Галена. Нещо не чух тоя голям прием, с по-голям прием беше песента на Петя от Добрич от преди 10 години с 280 хил. гледания

 

 

Повече няма да ти отговарям защото не си достоен на мой отговор и изреченията ти нямат нищо общо с темата за която говорим, заобикаляш я.

Дай ми любов е флоп и това е.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

-

Много ми беше любима тази ТВ версия, Яни изглежда висока 2 метра и ме беше заблудила, а вече ми бяха казвали ,че е нисичка. :Vishenka_05: После се сетих, че и аз съм я виждал :D

 

Може, дай

Ако не ме мързи тази вечер или утре. :3fdb8960598fa63e: И ако още ми бачка програмата, хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казах нищо за Яница, а за Галена. Нещо не чух тоя голям прием, с по-голям прием беше песента на Петя от Добрич от преди 10 години с 280 хил. гледания

 

Повече няма да ти отговарям защото не си достоен на мой отговор и изреченията ти нямат нищо общо с темата за която говорим, заобикаляш я.

Дай ми любов е флоп и това е.

 

Почти си забавен, ма имаш нужда от още уроци по български. Аре бегай пак на първи клас, и тогава ела пак да си говорим.

 

Сега по темата -

- Дай ми любофф - големия флоп

 

Щом не чуваш приема, отиди на ушен лекар, или да ти го напиша буква по буква?

 

A на Пресито дека са и хитовете от 2018 на същия концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми..къде са сега защитниците на двамата рязани лигльовци,които смятаха,че всичко трябва да им се прощава. :1000 (29):

 

Феновете наистина са досадни, знам го от личен опит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм вълната със старите песни на Теодора, леко късно, но се включвам и аз :1000 (29):

 

Очаквам подобен хит скоро от нея.

 

Не се учудвам, че на масата хора не им дреме дали се завръща или не. Тя и така замина за Америка, пак на никой не му пукаше :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

50485320-2092058010833340-4590818258394808320-n.jpg

 

Браво, подкрепям!

 

Вие представяте ли си на какво е подложено това младо момче? По цял ден му пишат знайни и незнайни идиотки и педалчета, да му пращат сърчица и да досаждат.

 

А и това е казано в личен разговор, не е излезнал да го изцепи в национален ефир. Или да си бърка в гърлото на публични места като неграмотната от Толбухин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете наистина са досадни, знам го от личен опит.

То всеки го знае ама удряш сийна и това е.Не е нужно да се възмущаваш и без това я му издържи кариерата 5 години,я не.Ще се моли после някой да му досажда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти си забавен, ма имаш нужда от още уроци по български. Аре бегай пак на първи клас, и тогава ела пак да си говорим.

 

Сега по темата -

- Дай ми любофф - големия флоп

 

Щом не чуваш приема, отиди на ушен лекар, или да ти го напиша буква по буква?

 

A на Пресито дека са и хитовете от 2018 на същия концерт?

Българският не ми е матерен и се нуждая от уроци по български, тук си прав, но това не оспорява факта че Преслава беле с най-големият прием. Повечето от коментиращите в темата за годнишния концерт на Планета казаха същото, и се чува.

 

 

Ако това не ти е достатъчно, единственото решение е да измислиш машина на времето и се върнеш в София на 4. 11. 2018.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, подкрепям!

 

Вие представяте ли си на какво е подложено това младо момче? По цял ден му пишат знайни и незнайни идиотки и педалчета, да му пращат сърчица и да досаждат.

 

А и това е казано в личен разговор, не е излезнал да го изцепи в национален ефир. Или да си бърка в гърлото на публични места като неграмотната от Толбухин.

+

Трябва да си много наивен, че да си мислиш, че другите не го правят.

Ако излязат чатовете на по-известните кой знае как псуват по фенове, че им е писнало от тях и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на монтаж. От къде го имаш? Забележи как изкривено стои написаното и полето за въвеждане.

 

Десита ми го прати и каза да го пусна в Рамания, че да се види истинското лице на Денис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето от коментиращите в темата за годнишния концерт на Планета казаха същото, и се чува.

 

 

Повечето от присъствалите на самия концерт казаха, че най-добре приетите хитове са "Грешка беше" и "Шефката".

 

Другото нещо е, че ти изкара "Дай ми любов" флоп, а Lelqtian ти доказа, че не е. След което ти извърташ темата в друга посока.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...