Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Xaxaxa ама някои хора сте се насрали с извинение, жената има мвгахит, а набедените за сезонни след "Не се изтриваш" дънят всяка нощ. Тази пък се превръща в сензация. Това ли е проблема, че Преслава е лисица и знае какво прави... Такава е и въпреки това всички са луди по нея, дори и по плейбека й... Хайде да го приемем и да се спрем. Останалите очевидно ще трябва повечко да работят и ще се получи пак. Няма нужда от толкова Хейт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Xaxaxa ама някои хора сте се насрали с извинение, жената има мвгахит, а набедените за сезонни след "Не се изтриваш" дънят всяка нощ. Тази пък се превръща в сензация. Това ли е проблема, че Преслава е лисица и знае какво прави... Такава е и въпреки това всички са луди по нея, дори и по плейбека й... Хайде да го приемем и да се спрем. Останалите очевидно ще трябва повечко да работят и ще се получи пак. Няма нужда от толкова Хейт.

Проблемът е, че една бездарна простачка-милионерка с бесни амбиции и болни комплекси не може да стъпи на пръста на истинския талант и харизма. Сега си представи Преса да имаше тези финансови възможности и хъс. Ми луканката нямаше да бъде никога споменавана в едно изречение с нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така, Галена си скъсва задника и може да няма глас, но се опитва да компенсира по всички начини. Освен това я догони и в момента силите са изравнени, бях скоро на участия и на двете, Преслава наистина с лекота и плейбек тресе дискотеката, а на живите изпълнения на песни като "Мястото" и "Жива рана", хората викат като на концерт. Галена обаче доста повече се труди, всеки път на живо, със сигурност претоварва и глас и организъм, шегува се много, за проектите й е видно какво е качеството. По този начин тя успя да я настигне, а дори и я изпревари в някои години. Но положението в момента е ok и за двете. В петнайстата си година няма кой да ги мине, фенската маса е тяхна, за другите остава само да се молят да нацелят песен. Само че е тъпо да се принизяват успехите им от двата лагера съответно, Галена имаше хита на лято 2018, Преса на есента, зимата пак беше Галя, сега пролетта очевидно е Преслава и толкова. Както казах останалите да му мислят, че нещата при великите големи с изключение на Камелия са трагични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси пак ги уби.Песента е огромен хит,в дискотеките звучи още по-яко.

Всички я знаеха на първата вечер по 3 пъти я пускаха и то все поздравяващи.Честно казано отначало фразата “мъжете кърти,жените мъртви” ми се стори крайна и не мислех,че ще се хареса.

Чух я вече два пъти от коли и едната вечер минахме през денонощен и звучеше от радиото..Такъв масов интерес не съм виждала от “Шушана” насам.Евала.

Изводът е, че Преси като си даде малко зор и финанси за видеоклип подобрява собствените си рекорди.

“Сърце” звучи много яко в ремикс за клубовете,”Яко ми е” е голям хит въпреки,че така и не ми хареса.”Да гори в любов”,”Въртележката” и “Грешка беше” също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че една бездарна простачка-милионерка с бесни амбиции и болни комплекси не може да стъпи на пръста на истинския талант и харизма. Сега си представи Преса да имаше тези финансови възможности и хъс. Ми луканката нямаше да бъде никога споменавана в едно изречение с нея.

 

Проблема е толкова голям, че харизмата и истинския талант се докараха визуално като бездарната простачка-милионерка и записаха старата и песен дето още дъни по дискотеките, само и само да влезе таланта и тя там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема е толкова голям, че харизмата и истинския талант се докараха визуално като бездарната простачка-милионерка и записаха старата и песен дето още дъни по дискотеките, само и само да влезе таланта и тя там.

Коя стара песен, бе, лелче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манипулоторка казваш точно ти хах.Дето раздаваш банове избирателно.

Малко по-спокойно.”Шефката” се разви с времето и започна с 10 пъти по-малко гледания.

Какво си тръгнала след всеки, който харесва песента да се заяждаш като дърта свекърва?

П.С. За Стела,чийто коментар беше изтрит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица П. си сподели и постижението за Спотифай, не ми благодарете! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...